Editörler : Pangaea
04 Şubat 2021 19:35

Söylentiye göre mülakat kalkıyor

Çeşitli söylentilere göre Cumhurbaşkanı AKP genel başkanlığından ayrılıyor ve haftaya liyakatlı alımlarla ilgili çalışmalar yapacak.Eğer gerçek olursa ve AKP torpiline engel olmaya başlarsa bundan sonra merkezi atamalarda daha fazla alımlar görebiliriz.

kasapbey
Daire Başkanı
04 Şubat 2021 19:37

mülakata kamera ve 3 kat sınırı gibi bir şey olur en iyi ihtimal kalkacağını sanmam

04 Şubat 2021 19:38

AKP genel başkanlığından ayrılırsa ve gerçekten AKPten uzaklaşırsa kimsenin torpille personel almasına izin vermez.Bunun da tek yolu mülakatı kaldırmak olur yoksa her türlü torpille alımlar devam eder

04 Şubat 2021 19:49

Haftaya liyakatlı alımlarla ilgili açıklaması olacakmış.Bu mülakatı kaldıracaz demek değil mi :D

kasapbey, 3 yıl önce

mülakata kamera ve 3 kat sınırı gibi bir şey olur en iyi ihtimal kalkacağını sanmam

kasapbey
Daire Başkanı
04 Şubat 2021 19:53

mülakatı seven insan toplulukları da var

telegram ikm mübaşir memur tarzı gruplarda keşke 10 kat olsa off 3 kata düşürmüşler ne gerek vardı ki 75 ile listeye nasıl gircem diye konuşmalar var tiksinip gruptan çıkıyorum.

Herkesin 85+ puanı yok ki 70 75 alan sonuna kadar mülakatı savunuyor. Hatta 20 kat olsa ses çıkarmaz.

BilinmeyenMaceracı, 3 yıl önce

Haftaya liyakatlı alımlarla ilgili açıklaması olacakmış.Bu mülakatı kaldıracaz demek değil mi :D

04 Şubat 2021 19:58

Bu dediklerin şuanki olanlar.Eğer bi çalışma olacaksa bunlardan farklı bi şeyler olacak.Kamera konusunu kapattılar oylarla reddettiler.Mülakatı kaldırmayacaksa sabit bi şekilde 2 ya da dediğin gibi 3 katta sabit tutarlar.Ama bu da tam olarak liyakatı sağlamayacak.Ama yine de nasıl bi çalışma olursa olsun merkezi atama sayısının artacağını düşünüyorum.Çünkü artmazsa çalışma olmamış olur :D

kasapbey, 3 yıl önce

telegram ikm mübaşir memur tarzı gruplarda keşke 10 kat olsa off 3 kata düşürmüşler ne gerek vardı ki 75 ile listeye nasıl gircem diye konuşmalar var tiksinip gruptan çıkıyorum.

Herkesin 85+ puanı yok ki 70 75 alan sonuna kadar mülakatı savunuyor. Hatta 20 kat olsa ses çıkarmaz.

mülazımSHU
Yasaklı
04 Şubat 2021 20:05

Abi heyecanlandırdın ama ben bu adamlardan adaletli bir düzenleme beklemiyorum. Mülakatın kaldırılması bence hayal.

mülazımSHU
Yasaklı
04 Şubat 2021 20:07

Kesinlikle bu muhabbet doğru. Tüm alımlar merkezi olsa bu sefer de puandan kaybederiz diyenler var, gördüm. Herkes kendini kurtarma derdinde.

kasapbey, 3 yıl önce

Gülşah5.5
Memur
04 Şubat 2021 20:11

Bu akademik kariyer liyakat projesi dedikleri değil mi haftaya açıklanacakmış o da

04 Şubat 2021 20:16

sadece söylenti olmasına rağmen ben de baya heyecanlandım.Herkesin merkezi atamayla alma düşüncesi bile insanı derinden etkiliyo :D

mülazımSHU, 3 yıl önce

Abi heyecanlandırdın ama ben bu adamlardan adaletli bir düzenleme beklemiyorum. Mülakatın kaldırılması bence hayal.

04 Şubat 2021 20:18

valla bilmiyom haftaya liyakatle ilgili bi şeyler açıklancakmış.senin dediğinde bizlik bi şey var mı ona göre heyecanlanalım :D

Gülşah5.5, 3 yıl önce

Bu akademik kariyer liyakat projesi dedikleri değil mi haftaya açıklanacakmış o da

Gülşah5.5
Memur
04 Şubat 2021 20:37

Bizlik bir şey olduğunu zannetmiyorum ama inşallah yanılırım :) akademik kadrolarda liyakat projesi diye okudum ben, artık her neyse haftaya anlarız

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
04 Şubat 2021 20:38

Kamuoyunun gazını alırlar konu kapanır. Mülakat asla kalkmaz bununla yaşamayı ogreneceksiniz artık. Beyninizdeki bu her mülakat torpildir algısını da yoketmeyi ogreneceksiniz başka türlü size huzur yok

valla bilmiyom haftaya liyakatle ilgili bi şeyler açıklancakmış.senin dediğinde bizlik bi şey var mı ona göre heyecanlanalım :D

04 Şubat 2021 20:38

yanılsan iyi olur yoksa bugün de senin yüzünden üzülürüz :D

Gülşah5.5, 3 yıl önce

Bizlik bir şey olduğunu zannetmiyorum ama inşallah yanılırım :) akademik kadrolarda liyakat projesi diye okudum ben, artık her neyse haftaya anlarız

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
04 Şubat 2021 20:43

Her boka sazan gibi atlarsan daha çok üzülürsün. Bu ülkenin gerçekleriyle yaşamayı ve adapte olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Bu ülke bizim jenerasyonumuz süresince asla bi Norveç, İsveç olmayacak sizin anneniz babanızın döneminde de değildi, sizin çocuklarınız döneminde de olmayacak torunlarımızın o günleri görmesi dileğiyle...

yanılsan iyi olur yoksa bugün de senin yüzünden üzülürüz :D

04 Şubat 2021 20:44

napak yani yüksek puan alınca mülakattan eleniyoz düşük puan alınca listeye giremiyoz napalım sence :D

hanzel, 3 yıl önce
Her boka sazan gibi atlarsan daha çok üzülürsün. Bu ülkenin gerçekleriyle yaşamayı ve adapte olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Bu ülke bizim jenerasyonumuz süresince asla bi Norveç, İsveç olmayacak sizin anneniz babanızın döneminde de değildi, sizin çocuklarınız döneminde de olmayacak torunlarımızın o günleri görmesi dileğiyle...

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
04 Şubat 2021 20:52

Kendi beceriksizliğine oturup ağlayabilirsin mesela. Senin becerebileceğin bi işe benziyor bu oturup sizlanma işi bu alanda bi kariyer yapabilirsin kendine

napak yani yüksek puan alınca mülakattan eleniyoz düşük puan alınca listeye giremiyoz napalım sence :D

04 Şubat 2021 20:53

:D :D komik adamsın ama ben espri sevmiyom

hanzel, 3 yıl önce
Kendi beceriksizliğine oturup ağlayabilirsin mesela. Senin becerebileceğin bi işe benziyor bu oturup sizlanma işi bu alanda bi kariyer yapabilirsin kendine

hakyerinibulsun
Aday Memur
04 Şubat 2021 21:16

Külliyen yalan asparagas bir uydurma... Bu hükümet bindiği dalı kesmez... hak yiyerek semirenler hakkaniyete öldüklerinde bile razı olmaz

Sivil Cephe
Kapalı
04 Şubat 2021 21:19

İnadın mı harbiden buna oğlum çok masumsun lan,seni kandırarlar ha şeker veriyim diyen amcalarla gitme sakın.

eem101
Memur
04 Şubat 2021 21:23

hocam bu bilgi nerden geldi?

Toplam 90 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi