Editörler : Pangaea

Assalda
Kapalı
29 Kasım 2021 14:11

yeni gelen arkadaşlar siz hangi bölümden bekliyorsunuz

02 Aralık 2021 11:41

Arkadaş +1 koyunca ne oluyo ya. Sonuçlar daha erken mi açıklanıyo. Her gün her gün +1

Smirnof3541
Aday Memur
02 Aralık 2021 22:06

Hangi bolume 58puanla yerleşmiş özel sartlar vardır yoksa 58le çok zor

Assalda, 2 yıl önce

aynen öyle bugün gördüm bende 58le ankaradan bi üniye yerleşmişti biri hemde 1. olarak nasip kısmet

Assalda
Kapalı
03 Aralık 2021 10:57

sonuç açıklansın diye açılmış başlıklar değil bunlar. sürekli güncelliyoruz ki başvuran arkadaşlarla iletişimde olalım, bilgi alışverişinde bulunalım amaç bu yani sen bilgilenmek istemiyorsan veya bilgi vermeyeceksen altında ne arıyorsun?

3dilegimolsa, 2 yıl önce

Arkadaş +1 koyunca ne oluyo ya. Sonuçlar daha erken mi açıklanıyo. Her gün her gün +1

Assalda
Kapalı
03 Aralık 2021 10:59

İK alanında, öyle önemli bi şartı da yoktu 3 yıl deneyim vardı hatırladığım kadarıyla, mesela ben baktığımda o ilandaki tüm şartları karşılıyordum ama ilanı süre geçtikten sonra gördüm. Nasip.

Smirnof3541, 2 yıl önce

Hangi bolume 58puanla yerleşmiş özel sartlar vardır yoksa 58le çok zor

03 Aralık 2021 14:15

Sürekli kendi kendinize +1 yazıyorsunuz. Kimsenin bi bilgi alışverişi yaptığı yok. Başvuran olsa çoktan yazardı başlığa. Her gün her gün güncellemeniz gereksiz

Assalda, 2 yıl önce

sonuç açıklansın diye açılmış başlıklar değil bunlar. sürekli güncelliyoruz ki başvuran arkadaşlarla iletişimde olalım, bilgi alışverişinde bulunalım amaç bu yani sen bilgilenmek istemiyorsan veya bilgi vermeyeceksen altında ne arıyorsun?

Assalda
Kapalı
03 Aralık 2021 17:43

illa buradan mı konuşmak gerekiyor bu platformda özel olarak mesajlaşma bölümü yok mu sanıyorsunuz? bu başlık kaç hafta önceden yazıldı buraya ve eğer güncelleme yapılmasaydık sonradan görenler (başlık çok eskide kalacağı için) belki de hiç görmemiş olacaklardı. Ayrıca bu durum sizi neden bu kadar rahatsız ediyor anlamadım? İlgilenmiyorsan girme bu kadar basit.

3dilegimolsa, 2 yıl önce

Sürekli kendi kendinize +1 yazıyorsunuz. Kimsenin bi bilgi alışverişi yaptığı yok. Başvuran olsa çoktan yazardı başlığa. Her gün her gün güncellemeniz gereksiz

03 Aralık 2021 18:26

Alımın kaçla kapatacağını merak ediyorum ve takip ediyorum. Konuya her yeni bir şey yazıldığında sonucun açıklandığını sanıyorum ve girip baktığımda hep +1 şeklinde bir yazı. Gereksiz. İlgilenen zaten bulur başlığı

Assalda, 2 yıl önce

illa buradan mı konuşmak gerekiyor bu platformda özel olarak mesajlaşma bölümü yok mu sanıyorsunuz? bu başlık kaç hafta önceden yazıldı buraya ve eğer güncelleme yapılmasaydık sonradan görenler (başlık çok eskide kalacağı için) belki de hiç görmemiş olacaklardı. Ayrıca bu durum sizi neden bu kadar rahatsız ediyor anlamadım? İlgilenmiyorsan girme bu kadar basit.

Assalda
Kapalı
04 Aralık 2021 15:51

Bak en basit düzeyde anlattım ama yine anlaşamadık. Bir de şöyle diyeyim, burada herkes sizinle aynı amacı taşımak zorunda değil. Hayatınızda gördüğünüz, duyduğunuz, yaşadığınız her şeyi belki böyle eleştiriyor olabilirsiniz. Ama bu doğru bir şey değil. Siz bir şey merak eder her güncelleme geldiğinde bakarsınız varsa vardır yoksa yoktur. Ben konuyu güncel tutarım her yeni gelenle iletişime geçerim veya geçmem. Hepsi bu :) Herkes amacına göre istediğini yapar ve eğer birisi bundan rahatsız oluyorsa öyle herkesin istediğini yapabildiği şeylerden/yerlerden uzak durur. Her şey eleştirilmez. Bazı sözlerin yeri olur, size yersiz konuşmalarınızla hayatta başarılar.

3dilegimolsa, 2 yıl önce

Alımın kaçla kapatacağını merak ediyorum ve takip ediyorum. Konuya her yeni bir şey yazıldığında sonucun açıklandığını sanıyorum ve girip baktığımda hep +1 şeklinde bir yazı. Gereksiz. İlgilenen zaten bulur başlığı

04 Aralık 2021 16:23

Bu başlığın açılmasındaki amacın bilgi alış verişi yapılması olduğunu sanıyorum. Herkes sizinle aynı amacı taşımak zorunda değil demişsiniz ama burdaki herkesin amacı aynı. Bu amaç da yeni bir bilgi varsa buradan paylaşmak ve bunun üzerine konuşmak. Ayrıca benim konuşmalarım değil sizin her gün her gün +1 yazmanız yersiz. O yüzden haftada 1 güncellemenizi tavsiye ederim. Neyse size de hayatınızda başarılar.

Assalda, 2 yıl önce

Bak en basit düzeyde anlattım ama yine anlaşamadık. Bir de şöyle diyeyim, burada herkes sizinle aynı amacı taşımak zorunda değil. Hayatınızda gördüğünüz, duyduğunuz, yaşadığınız her şeyi belki böyle eleştiriyor olabilirsiniz. Ama bu doğru bir şey değil. Siz bir şey merak eder her güncelleme geldiğinde bakarsınız varsa vardır yoksa yoktur. Ben konuyu güncel tutarım her yeni gelenle iletişime geçerim veya geçmem. Hepsi bu :) Herkes amacına göre istediğini yapar ve eğer birisi bundan rahatsız oluyorsa öyle herkesin istediğini yapabildiği şeylerden/yerlerden uzak durur. Her şey eleştirilmez. Bazı sözlerin yeri olur, size yersiz konuşmalarınızla hayatta başarılar.

memur2601
Yasaklı
04 Aralık 2021 18:24

+1

hstas
Kapalı
06 Aralık 2021 13:30

Arkadaşlar kariyerkapısında başvuru bekliyordan başvuru onaylandıya dönmüş benim başka değişiklik olan var mı?

hstas
Kapalı
06 Aralık 2021 21:19

Açıklandı kariyer kapısında

Nvlfkrfkfk
Aday Memur
08 Aralık 2021 14:06

+
08 Aralık 2021 18:24

yok

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular