Editörler : F16 Gökçen
03 Temmuz 2013 23:10

su elektirik doğal gaz faturalarını üzerine alma. yardım!!

herkese iyi akşamlar. bugun ew tuttum. bazı işlerden anlamıyorum yardımcı olabilir misiniz. fatura olaylarını hemen halletmem gerek.

1. ilk önce ikamet işini mi halletmeliyim yoksa faturaları üzerime alma işini mi.

2. faturaları üzerime alma işlemlerinde hangi belgeler lazım oluyor ve nerelere gitmem gerekli.

3. elektirik su doğalgaz depozito ücterleri ne kadar.

mavi ladin
Kapalı
03 Temmuz 2013 23:16

sonlandırmak deseydin çok şahane yazardım ama ben de almadım henüz yenilerini üzerime. abonelikleri devam ettirme şansın yok mu? çünkü epey masraflı ve zahmetliydi hatırladığım kadarıyla.

oblo53
Memur
03 Temmuz 2013 23:23

malesef yok sadece elektirik açık onuda üzerimize aldırmamızı istiyor ew sahibi.:(

mavi ladin
Kapalı
03 Temmuz 2013 23:34

ok. ikameti anlatayım. henüz üzerine bi fatura yoksa muhtarlıktan c formu diye bişi alman gerek, onunla nüfus müdürlüğüne gidiyosun, 1 ay gibi bi süresi var. faturaları üzerine aldıktan sonra gitmeni tavsiye ederim, o zaman bi fatura götürmen yeterli oluyor.

1.Fatıma
Kapalı
04 Temmuz 2013 01:05

imkanın varsa hepsi ev sahibinin üzerinde kalsın çünkü actır kapat para veriyorsun meşakkatli iş:S

AofMagduru
Yasaklı
04 Temmuz 2013 09:53

önce ikametgah

sonrasında yedaş yada tedaş oraya gidip elektrigi üzerinize alın 80 ila 100 tl arasıdır

suyu rizedeyseniz rizenin aski iski hangi kurumundaysanız ordan alırsınız onun ücreti azdır

ama en pahalısı doğalgazdır 300 ila 400 tl arası birşey

abonelik iptalinde hepsini geri alırsınız en zevkliside o

deeppi-nk
Yasaklı
04 Temmuz 2013 10:04

dask isteniyor su ve elektriği üzerine alırken. bi de kira kontratı.

eternityy
Şef
27 Temmuz 2013 12:45

arkadaslar ben 0 bir ev tuttum, eger imkaninuz varsa 0 ev tutmayin, 0 ev tutanlar icin 95 tl elektrik guvence bedeli, 75 tl dogalfaz guvence bedeli, su icin 360 tl(mulk sahibi)+200 tl;kiraci) guvence bedeli odedim ayrica ikametgah olmadan olmuyor ve mutlaka dask yaptirilmasi gerekiyor , dask 100 tl .herkese bol sabir zahmetli isler istanbulda bu isler , sadece 360 tlyi kiradan dustum digerleri evden cikarken sozlesme fesif yaptiginizda kurumlardan iade aliyorsunyz ayrica kira sozlesmesi mutlaka yaninizda olsun

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi