Editörler : F16 Gökçen
«843844845846847848849850851852853854855

çeviay
Aday Memur
27 Ocak 2020 14:19

Slm

Mülakat daveti aldım haftaya Perşembe için ,

24 Aralık : merkezdeki ing sınav tarihim

6 partı bitirmiştim

Gökibjk
Aday Memur
27 Ocak 2020 15:33

Merhaba 6 şubat için mülakat mail'i aldık bugün yanlız kafamıza şu takıldı mülakat daveti ingilizce için diyor 2. Dil ile alakalı bir bilgi yok size nasıl gelmişti mülakat mail'i iki dil için ayrımı yoksa ayrı ayrımı belirtildi
Kahireninmorgülüü, 4 yıl önce

Japonca

27 Ocak 2020 21:40

Merhaba, 2. Dil mülakatı da aynı gün İngilizce?den ayrı bir şekilde yapılıyor. Bana gelen mailde aşamalar alt alta sıralanmıştı. En alt kısımda 2.Dil mülakat görüşmesi yazıyordu.

Gökibjk, 4 yıl önce
Merhaba 6 şubat için mülakat mail'i aldık bugün yanlız kafamıza şu takıldı mülakat daveti ingilizce için diyor 2. Dil ile alakalı bir bilgi yok size nasıl gelmişti mülakat mail'i iki dil için ayrımı yoksa ayrı ayrımı belirtildi

Gökibjk
Aday Memur
27 Ocak 2020 22:51

? Evrak Kontrolü ? İngilizce Mülakat ? Boy ve Kilo Ölçümü ? Dövme ve Yara izi Kontrolü ? Kurul Mülakatı ? Psikolog Görüşmesi ? Grup Değerlendirmesi Sanırım burayı diyorsun bize bu şekilde geldi mail 2. Dil hiç bir yerde geçmiyor olumsuz oldu sanırım

Merhaba, 2. Dil mülakatı da aynı gün İngilizce?den ayrı bir şekilde yapılıyor. Bana gelen mailde aşamalar alt alta sıralanmıştı. En alt kısımda 2.Dil mülakat görüşmesi yazıyordu.

27 Ocak 2020 23:57

Evet, aynen bu sıra. 2. Dil yazmıyorsa dediğiniz gibi mülakatı da yoktur. Başarılar diliyorum.

Gökibjk, 4 yıl önce
? Evrak Kontrolü ? İngilizce Mülakat ? Boy ve Kilo Ölçümü ? Dövme ve Yara izi Kontrolü ? Kurul Mülakatı ? Psikolog Görüşmesi ? Grup Değerlendirmesi Sanırım burayı diyorsun bize bu şekilde geldi mail 2. Dil hiç bir yerde geçmiyor olumsuz oldu sanırım

Gökibjk
Aday Memur
28 Ocak 2020 08:57

Teşekkürler sizede

Evet, aynen bu sıra. 2. Dil yazmıyorsa dediğiniz gibi mülakatı da yoktur. Başarılar diliyorum.

Schatzgoker
Aday Memur
28 Ocak 2020 10:24

Selam tüm mülakatlar nezaman sonlanicak acaba bilgisi olan var mi beklemek çok heyecanlı :)

28 Ocak 2020 10:37

Sınavda 2. Ve 3. Kısmı bitirip olumlu-olumsuz dönüş alan, bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı?

kh1990
Kapalı
31 Ocak 2020 14:23

Ya da mülakatlar sonrası olumsuz alan? Olumlu mail kimseye gitmedi sanırım henüz bilgisi olan var mı

Sınavda 2. Ve 3. Kısmı bitirip olumlu-olumsuz dönüş alan, bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı?

tuananvkly
Aday Memur
02 Şubat 2020 14:12

Herkese merhaba arkadaşlar,

Ben merkezdeki sınavımı katılamayacağım için erteletmiştim 10 ocakta girdim merkezdeki ingilizce sınavına yorumlardan anladığım kadarıyla mülakat davetleri hala devam ediyor. Merak ettiğim konu benimle aynı gün sınava giren ve bekleyen var mıdır? Yada dönüş alan olmuşsa bana bilgi verirse çok sevinirim teşekkür ederim.

Moonlightsensetsu
Aday Memur
04 Şubat 2020 10:52

Ben alımların şu an için durdurulduğu bilgisini aldım arkadaşlar bilemiyorum ne kadar doğru

hzlcnr
Aday Memur
04 Şubat 2020 14:37

Bu bilgiyi nereden duydunuz acaba?

Moonlightsensetsu, 4 yıl önce

Ben alımların şu an için durdurulduğu bilgisini aldım arkadaşlar bilemiyorum ne kadar doğru

Moonlightsensetsu
Aday Memur
04 Şubat 2020 15:11

Size özelden yazdım

hzlcnr, 4 yıl önce

Bu bilgiyi nereden duydunuz acaba?

Mırmırsu
Aday Memur
04 Şubat 2020 15:29

Az önce aradım aday iletişim birimini bizden böyle bir mail almadıkça itibar etmeyiniz çünkü olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır dedi

Mirmirs
Aday Memur
05 Şubat 2020 09:17

Arkadaslar merhaba 27 aralik ta ingilizce sinava girdim ve henüz mail gelmedi thy de hostes arkadasim olumsuz olsa mail alirdin demisti su ana kadar bir mail gelmediginden. 3 partin ortasina kadar gelebildim bu surecte olup dönüş alabilen var mı

etilin
Aday Memur
05 Şubat 2020 10:41

Aralık başında sınava girip hala mail almayanlar da var. İnsanların yazdığı kadarıyla 4-5-6. Partlar öncelikli ama siz yine de umudunuzu kaybetmeyin. Şu an için ne olumlu ne olmsuz mailler atılmaya başlanmadı :)
Mirmirs, 4 yıl önce
Arkadaslar merhaba 27 aralik ta ingilizce sinava girdim ve henüz mail gelmedi thy de hostes arkadasim olumsuz olsa mail alirdin demisti su ana kadar bir mail gelmediginden. 3 partin ortasina kadar gelebildim bu surecte olup dönüş alabilen var mı

Mirmirs
Aday Memur
05 Şubat 2020 10:45

Evet doğru arkadaşım dediğim gibi hostes bana o kadar gelebildiysen olmustur demisti ama dedigim gibi henuz bir dönüş yok son mülakat ne zaman olacak acaba cok merak ediyorum ortasinda ekranim kapandi umarim yeterli gelmistir.
etilin, 4 yıl önce
Aralık başında sınava girip hala mail almayanlar da var. İnsanların yazdığı kadarıyla 4-5-6. Partlar öncelikli ama siz yine de umudunuzu kaybetmeyin. Şu an için ne olumlu ne olmsuz mailler atılmaya başlanmadı :)

Gökibjk
Aday Memur
05 Şubat 2020 13:57

17 aralıkta girdi eşim sınava bu perşembe için mail aldık eğer partları geçtiyseniz bu hafta önümüzdeki hafta gibi mail alırsınız diye düşünüyorum yarın mülakata girecek eşim işleyişi yarın akşam paylaşırız iyi günler
Mirmirs, 4 yıl önce

Mırmırsu
Aday Memur
06 Şubat 2020 15:13

Sınava 26 Aralık ta girmiştim, 20 şubat için mülakat daveti aldım 1 saat önce

hzlcnr
Aday Memur
06 Şubat 2020 15:48

27 Aralık'ta ingilizce sınavına girdim. 5. Partı bitirdim. Bugün 27 Şubat için mülakat maili aldım.

Toplam 17088 mesaj
«843844845846847848849850851852853854855

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi