Editörler : ayşegül bgm
11 Ocak 2019 16:57

Farkındamısınız atama yok ses yok

Arkadaşalar herkesmi umudunu kaybetti 2019 girdik atama ile ilgili en ufak bi ses bi Haber yapılmadı bi atama haberi varda benmi bilmiyorum

osmanox
Aday Memur
11 Ocak 2019 17:24

Kimseye duyuramıyoruz malesef sesimizi. Memurlar net bile umursamıyor bakan ne yapsın bizi...

Emish
Daire Başkanı
11 Ocak 2019 18:26

Bu iş eyleme kadar gider, ses çıkarmayan bir topluluğa kimse gökten hak vermez.

osmanox
Aday Memur
11 Ocak 2019 19:02

Toplulukların birşeyler yapması gerekiyor. Twitter dan yazmak hiç bişey kazandırmıyor. Kimse umursamıyor
Emish, 5 yıl önce
Bu iş eyleme kadar gider, ses çıkarmayan bir topluluğa kimse gökten hak vermez.

FKARAKAYA.
Aday Memur
11 Ocak 2019 19:46

Ben de anlamıyorum gerçekten.

Daha ne Kadar bekleyeceğiz ???

osmanox, 5 yıl önce
Toplulukların birşeyler yapması gerekiyor. Twitter dan yazmak hiç bişey kazandırmıyor. Kimse umursamıyor

osmanox
Aday Memur
11 Ocak 2019 19:54

Başka bir meslek grubuna bunu yapamıyorlar. Çünkü çok güzel örgütlenmiş toplulukları var. Anında istediklerini duyurabiliyorlar. Sağlık alanında hep bi rant peşinde insanlar. Bir iki tane cılız ses dışında hiç bir şey yok onlar da Twitter dan duyurmaya çalışıyor kendilerini. Son umudum burası kalmıştı. Malesef memurlar.net de umursamıyor.
FKARAKAYA., 5 yıl önce

Ben de anlamıyorum gerçekten.

Daha ne Kadar bekleyeceğiz ???

Murattt444
Aday Memur
12 Ocak 2019 00:33

Bu kadar emek veren insana yazık şehir hastanesi acılıyor alımlar hep dışarıdan oluyor Allah Herkesin yardımcısı olsun

mhesde
Kapalı
12 Ocak 2019 15:16

Arkadaşlar sağlıkçılar platformunun paylaştığı gibi birlik olup etkinlik yapmazsak seçimden sonra ya kalır sesimizi duyurmak için tüm sağlık calisanlari birleşip etkinlikler yapmalı

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi