Editörler : ayşegül bgm
05 Aralık 2021 16:45

Atamanın gelmeme sebebi
Arkadaşlar kanaatimce hükümet erken seçime gidecek yani seçim 2022 de olucak o yüzden bizim atamayı sallıyorlar ikinci alımı yapmamak için, o yüzden beklemeyin bu ay içine kılavuzun gelmesini! Allah hepsinin belasını versin bir neslin geleceğini mahfettiler
05 Aralık 2021 16:55

Sağol kanka saçma sapan fikrin ile bizi aydınlattığın için sen negatif basmaya devam et

05 Aralık 2021 16:56

Knk sen bu kafayla atama bekleme zaten belli ki atanamazsında Saçma sapan bir varsayım yapmışsın.

Clown35
Şef
05 Aralık 2021 17:14

Tamam senin fikrini ciddiye alıp kılavuzu beklemicem güzel kardeşim

05 Aralık 2021 17:22

Bnm sıralamam iyi knka sen canını sıkma atanırım ama bnm derdim insanlarla değil bizi bu hale getirenlerde, ama siz kişiselliğe vurduruyonuz
Ragnar Lorthbrok, 2 yıl önce

Knk sen bu kafayla atama bekleme zaten belli ki atanamazsında Saçma sapan bir varsayım yapmışsın.

05 Aralık 2021 17:25

Yav bitanem bebeğim onca kurum alıma çıktı 100 bin memur alındı bir bizim 30 binlik alımı imkansız hale getiriyorsunuz ben bürokrat olsam bu yorumları görsem bu eşekler zaten beklemeyi hak ediyor derim ektikçe ekerim kendinizi bu hale sokan sizsiniz. Baskı yapacağız gruplarda muhalefet diyorum adminlerin umrunda degil Adında birlik olan sayfa ego savaşı içinde diğer gruplarla mücadele bile etmek istemiyor. Tek çare muhalefete tekrar baskı tekrar baskı. Alımın erkenden olacağı felan yok seçim 2023de bunu RTE 1 milyon kez söyledi ve erken seçim olması içinde hiçbir zorunluluk yok ki olmayacakta atamanın bunla ilgisi de yok.

Atamabekleyenatt, 2 yıl önce
Bnm sıralamam iyi knka sen canını sıkma atanırım ama bnm derdim insanlarla değil bizi bu hale getirenlerde, ama siz kişiselliğe vurduruyonuz
05 Aralık 2021 17:36

Sen baskını yap dur adamlar umursuyor mu? 30 binlik alım zaten olucak er yada geç ama geç yapıcaklar seçim için siyasetin yapamayacağı şey yoktur. Buradaki yazılanları bürokrat görsede takmaz hepsi geniş çünkü o yüzden yok baskı yapalım yok şunu yapalım evet yapalım ama yaptığımızla kalıyo. Seçim olmuyacak diyorsun fikrine saygı duyuyorum ama ekonominin ne kadar krize doğru gittiğinizde mi görmüyon? Hergün bişeylere zam geliyo. O yüzden biraz memura işçiye para verip seçime gidecekler bu bunun hazırlığı başka Bi manası yok sayı belli mi belli ne diye o zaman branş ve kılavuzu vermiyor sebep bu işte biraz daha ileri atarak siyasi emellerine harcayacaklar Bn bunu demek istiyom.

Yav bitanem bebeğim onca kurum alıma çıktı 100 bin memur alındı bir bizim 30 binlik alımı imkansız hale getiriyorsunuz ben bürokrat olsam bu yorumları görsem bu eşekler zaten beklemeyi hak ediyor derim ektikçe ekerim kendinizi bu hale sokan sizsiniz. Baskı yapacağız gruplarda muhalefet diyorum adminlerin umrunda degil Adında birlik olan sayfa ego savaşı içinde diğer gruplarla mücadele bile etmek istemiyor. Tek çare muhalefete tekrar baskı tekrar baskı. Alımın erkenden olacağı felan yok seçim 2023de bunu RTE 1 milyon kez söyledi ve erken seçim olması içinde hiçbir zorunluluk yok ki olmayacakta atamanın bunla ilgisi de yok.

Jagroo
Şef
05 Aralık 2021 17:39

2022 kpss'ye kadar yaparlar mi sence kanka ?
Sen baskını yap dur adamlar umursuyor mu? 30 binlik alım zaten olucak er yada geç ama geç yapıcaklar seçim için siyasetin yapamayacağı şey yoktur. Buradaki yazılanları bürokrat görsede takmaz hepsi geniş çünkü o yüzden yok baskı yapalım yok şunu yapalım evet yapalım ama yaptığımızla kalıyo. Seçim olmuyacak diyorsun fikrine saygı duyuyorum ama ekonominin ne kadar krize doğru gittiğinizde mi görmüyon? Hergün bişeylere zam geliyo. O yüzden biraz memura işçiye para verip seçime gidecekler bu bunun hazırlığı başka Bi manası yok sayı belli mi belli ne diye o zaman branş ve kılavuzu vermiyor sebep bu işte biraz daha ileri atarak siyasi emellerine harcayacaklar Bn bunu demek istiyom.
05 Aralık 2021 17:40

Siyasi emellerine harcanırsak 2023 yakındır bizde onları harcarız az daha zaman bu ay içinde olmazsa bu yapılanı unutmayın.

05 Aralık 2021 17:42

Bu aya geleni neden unutalım knka yazık değilmi bize ailelerimize bu zamana kalması bile sıkıntı

Siyasi emellerine harcanırsak 2023 yakındır bizde onları harcarız az daha zaman bu ay içinde olmazsa bu yapılanı unutmayın.

05 Aralık 2021 17:45

Kardeşüm Bn diyorum ki bu 30 binlik alımı seneye saracak ve sonra hazirana doğru seçim olucak olan bize olucak diyom ve dediğimin arkasındayım. Bu durumda başka bi sebep yok knka yok sayı belli Bi barnş mı bu kadar zor yada klavuz yayınlamak zor? Kendi maaşlarını iki dakkada Bi kararnameyle çıkartabiliyolar burnumu yapamıyorlar?
Jagroo, 2 yıl önce
2022 kpss'ye kadar yaparlar mi sence kanka ?
05 Aralık 2021 18:03

İnşallah 3e bölecekler de, ocak 9 k mart 9k aralık 12k şeklinde atamayı göreceğiz.

wokiee
Kapalı
05 Aralık 2021 18:35

Bastan sona kadar haklısın şuana kadar yapmamaları bile siyasi nedenlerle.zaten ekonomi bitmis torpilli yandaslarla ugrasacagina emegi ile para kazanmak isteyen ogrencilerle ugrasiyorlar.yandaslari neredeyse darphanede oturacak ordan cikacak parayi alacaklar.ise gitmeyen cifte maas alan rant icin adam bulan o kadar cok tanidigim var ki.arada olan bizim gencligimize oluyor.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi