Editörler : swat3410
«161718192021222324252627»

alperen145306
Kapalı
19 Ağustos 2017 15:24

Allah razi olsun varol duyum alirsan citlat iki cikar yada cikmaz canin sagolsun;)

ALTÜSTDEVRE, 7 yıl önce

Sizlere her daim dua ediyorum

Adcet
Müsteşar Yardımcısı

Kardeşlerim hatırlarsanız 4 temmuz ifadelerinde bakanlık 1-2-3-4-5 diye bir tabir vardı. Her tarihte açığa alınanları komisyonlar inceliyor. Benim gördüğüm şu ki daha bizim incelemeler bitmemiş. 1mart iadelerinde de 7 ocak açıklarından iade vardı. Onların sayıları az çünkü. İnceleyen komisyon bitirip iade havuzuna atıyor. Gönlünüzü ferah tutun

Melendizli98, 7 yıl önce

Arkadaşlar diğer sayfaya yazdım. Pazartesi veya salı herşey netleşecekmiş. İadeler devam edecekmiş. Ama benim hala anlamadığım ocakta açığa alınan arkadaş bizden önce nasıl iade olur. Neden eskileri bitirip sıra ile yapmazlar. Aklıma referans olayı geliyor. Herşeyi bilen Allah bakalım mevlem neyler neylerse güzel eyler.

umut2935
Aday Memur

Bana gore ohal bitecek otomatik iade olanlardan olacagiz biz bu sansla anca oyle iade oluruz insallah onune geleni ihrac etmezler

Gavurdagli35
Memur
19 Ağustos 2017 15:30

Bizim bağlantımız mi vardı 16 22 kasimciyim 22 kasım sabahı neyse şimdi oyun.hicbir işlem yok.biz ne ile ihraç edildigimizi bilmiyoz bunların bırak gazeteleri ni okumayı dersanesine bile gitmedik.

Josefkafka, 7 yıl önce

Devrem inanma onlara. Eğer ki bir bağlantın yoksa neden ihraç etsinler aklım almıyor benim bu kadar basit olmamalı

umut2935
Aday Memur
19 Ağustos 2017 15:32

E devlette gozukmeden ya da ifade alinmadan sorusturma acilir mi bu sorusturma geciren arkadaslar nereden ogreniyorlar. Acaba bi sorustuamimiz var da biz mi bilmiyoruz ?

güleryüz
Aday Memur
19 Ağustos 2017 15:35

Arkadaşlar iade devam edecek ben iade olmadım demekki devam kesin bilgi hiç alakam yok ve hala bekliyorum karamsar olmayın ve eski memurum kripto diye bekar evinde kalmış arkadaşları olanları ihraç ettiler benim görüşüm iade duyurulmadan bu şekil el altından devam

19 Ağustos 2017 15:41

Allah yardımcımız olsun

4ekimi
Aday Memur
19 Ağustos 2017 15:46

Insallah en yakın zamanda bütün masumlar görevinin başına döner hayırlı olsun nasıl bir duygu arkadaşların karsilamalari nasıl ve duyumun uz olursa bizlerle baylasirsaniz çok seviniriz

ALTÜSTDEVRE, 7 yıl önce

Sizlere her daim dua ediyorum

19 Ağustos 2017 15:49

4 Ekimciyim ilk defa yeni üye oldum

Sustumartıkduysesimi, 7 yıl önce

Allah yardımcımız olsun

gunebakan38
Kapalı
19 Ağustos 2017 15:50

Soruştirma e devlette falan görünmez. Çalıştığın ilin savcılığına git, örgütlü suçlar bürosu var. TC kimlik numarasından hakkında dosya olup olmadığını söyler. Dosya varsa nunarasını iste ve ilgili savcı katibi ile görüş bilgi al.

umut2935, 7 yıl önce

E devlette gozukmeden ya da ifade alinmadan sorusturma acilir mi bu sorusturma geciren arkadaslar nereden ogreniyorlar. Acaba bi sorustuamimiz var da biz mi bilmiyoruz ?

gmplas
Yasaklı
19 Ağustos 2017 15:52

Afedersiniz işte yavşaklar önünü ardını düşünmeden ihraç çığırtkanlığı yapınca insanlar ne halde oluyor.

k-b-r, 7 yıl önce

arkadaşlar dün biri yazmış ismini hatırlamıyorum önümüzde ki hafta yüklü bir ihraç olacak mış diyor eski

açıklar bu iadede ismi yoksa yüzde doksan ihraç listesindeler diye allahım sen aklımıza mukayyet ol bu

nasıl bir iştir ya troller yine piyasaya çıktı eğer dediği doğru çıkarsa e peki niye 14 temmuzda ihraç etmediler ki ben anlamıyorum ya allahım sana havale ettim sen tüm masum garibanın hakkını sor yarabbi

umut2935
Aday Memur
19 Ağustos 2017 16:01

Sagolasin da bu zamana kadar bi sorustuema olsa idi bi ifade bile almazlar mi idi ? Soruaturmasinin olmadigini soyleywnler herkes savciliga mi gitti benim gibi bisey olmadigi icin mi sorusturma yok diyor acaba

gunebakan38, 7 yıl önce

Soruştirma e devlette falan görünmez. Çalıştığın ilin savcılığına git, örgütlü suçlar bürosu var. TC kimlik numarasından hakkında dosya olup olmadığını söyler. Dosya varsa nunarasını iste ve ilgili savcı katibi ile görüş bilgi al.

gunebakan38
Kapalı
19 Ağustos 2017 16:04

Her dosyanın işleyişi farklı. Yoğunluklar farklı iller arasında. Sormakla da bir şey kaybetmezsin.

umut2935, 7 yıl önce

Sagolasin da bu zamana kadar bi sorustuema olsa idi bi ifade bile almazlar mi idi ? Soruaturmasinin olmadigini soyleywnler herkes savciliga mi gitti benim gibi bisey olmadigi icin mi sorusturma yok diyor acaba

ALTÜSTDEVRE
Memur
19 Ağustos 2017 16:06

Görevin birinci günü bugün Allah sizlerede en yakın zaman da nasip etsin inşallah. İlk geldiğim günde arkadaşlar her ne kadar hoş karşılasa da tabiki içiniz de onlara karşı bir temkinli yaklaşma oluyor. Açığa alındığım günden bu yana bir kez bile hal hatır sormayan yolda görüpte kafasını çevirenler kardeşim diyerek ooo iyi yattın, toplu para alıcan yiyelim içelim diyenlere toplu bir şekilde zaten siktiri çektim. Artık onlarla muhatap olacağımı dahi sanmıyorum. Geri kalanlar vefalı olanlar her zaman baştacı onlarda bize yeter zaten. Masum olan her kardeşime her zaman Dualar ediyorum sizleri de en yakın zaman da aramızda görmek isteriz.hayırlı haberler alırsınız inşallah. Herkese saygı ve selamlarımla.

ENTEPE
Aday Memur
19 Ağustos 2017 16:10

Bende dün iade olanlardanım

Bugün başladım eski yere verdiler

Şu an nöbet tutuyorum

İnşşallah en kısa zaman da sizde dönersiniz

4 ekim bakanlık

Adli idari yok

İl 23

ümitli09
Kapalı
19 Ağustos 2017 16:10

Ben de 4 ekim sessiz takip. Arkadaşlar bir kac farkli yerden okuduğum seylerden su sonucu cikarabiliriz. Dosyalar bölüm bölüm ayrilmis, örneğin; bankadan dolayi acikta olanlar, baskasina verilen hat, aile yuzunden aciga alinanlar vs diye. Ve buraya yazanlardan 3 kisinin de yazdığı su; aile durumundan aciga alinanlarin dosyasının sona birakildigi. Ben iade olamamamizi buna bagliyorum. Bizlere de sira gelir umarim. Herkes kendini bilir. Ben kendimden emin olduğum icin bu sebebe bağlıyorum

10ekimm
Memur
19 Ağustos 2017 16:23

Şuan bekar evinde kalmış. Arkadaşı ilk khk da ihraç olmuş. Ama kendisi hala tem de çalışan var. Bi yorum yapacaksan biraz tutarlı yap.

güleryüz, 7 yıl önce

Arkadaşlar iade devam edecek ben iade olmadım demekki devam kesin bilgi hiç alakam yok ve hala bekliyorum karamsar olmayın ve eski memurum kripto diye bekar evinde kalmış arkadaşları olanları ihraç ettiler benim görüşüm iade duyurulmadan bu şekil el altından devam

ümitli09
Kapalı
19 Ağustos 2017 16:48

Zeyunus mesajiniza cevap veremiyorum. Mesaj kabul etmiyorsunuz

Hasan074679
Şube Müdürü
19 Ağustos 2017 16:51

Ankara il emniyet müdürü Servet Yılmaz olmuş. Hayırlı olsun. Disiplinli ve polisi çok çalıştıran biri . Ankara kadrosunu daha çok iş ve mesai bekler bundan sonra

dislowall06
Aday Memur
19 Ağustos 2017 16:55

Aile durumdan açığa alınma nasıl devrem

ümitli09, 7 yıl önce

Ben de 4 ekim sessiz takip. Arkadaşlar bir kac farkli yerden okuduğum seylerden su sonucu cikarabiliriz. Dosyalar bölüm bölüm ayrilmis, örneğin; bankadan dolayi acikta olanlar, baskasina verilen hat, aile yuzunden aciga alinanlar vs diye. Ve buraya yazanlardan 3 kisinin de yazdığı su; aile durumundan aciga alinanlarin dosyasının sona birakildigi. Ben iade olamamamizi buna bagliyorum. Bizlere de sira gelir umarim. Herkes kendini bilir. Ben kendimden emin olduğum icin bu sebebe bağlıyorum

Toplam 39532 mesaj
«161718192021222324252627»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi