Editörler : crops35

robinnohut
Memur
17 Kasım 2019 15:51

Yanlışınız olduğunu düşünüyorum, tabi İkm bekliyorsanız o ayrı. Ama 3-4 ay değil bekleme süreleri, birçok kez mülakata girmiş birisi olarak deneyimim bu yönde.

laedriwashere, 4 yıl önce

Bence geçmiş senelere bakarak bu kadar erken açıklanmaya başlamış olmasına şükretmeliyiz adliyelerin. Geçtiğimiz senelerde ki açıklanmaya başlama sürelesi minimum 3 aydı. Üzerine soruşturmanın bitmemiş olması eklenince 4-4.5 aylara çıkıyordu bekleme süreci. Adliyelerin iş yükü ağır ve tek işleri bizim sonuçlarımız değil. O yüzden bu kadar uzun sürüyor.

laedriwashere
Kapalı
17 Kasım 2019 15:58

Yanlışım olabilir doğrudur. Benim takip ettiğim ve gözlemlediğim yukarıda belirttiğim gibi. Tam olarak tarihler böyledir demiyorum ancak dediğim gibi gördüğüm bu şekilde. Keşke bu kadar uzun beklenmese tabi :)

robinnohut, 4 yıl önce

Yanlışınız olduğunu düşünüyorum, tabi İkm bekliyorsanız o ayrı. Ama 3-4 ay değil bekleme süreleri, birçok kez mülakata girmiş birisi olarak deneyimim bu yönde.

comutansago
Aday Memur
17 Kasım 2019 15:59

Ankara İKM tahminen ne zaman açıklar

robinnohut
Memur
17 Kasım 2019 16:07

Yok yok, muhalif olmak istediğim için değil:) Keşke bir an önce açıklansa da ne gözlemlerimiz ne de deneyimlerimiz hakkında konuşmak zorunda kalmasak:) Ben de bir önceki alımlarda genel olarak ne zaman açıklanmış Bursa diye baktım ufaktan. Benim daha önce girdigim yerler ortalama olarak 1,5 ay içinde açıklamışlardı hep. İlk kez bu kadar bekliyorum desem yanlış olmaz sanırım:)

laedriwashere, 4 yıl önce

Yanlışım olabilir doğrudur. Benim takip ettiğim ve gözlemlediğim yukarıda belirttiğim gibi. Tam olarak tarihler böyledir demiyorum ancak dediğim gibi gördüğüm bu şekilde. Keşke bu kadar uzun beklenmese tabi :)

berkay91
Şef
17 Kasım 2019 17:53

Edirnede mulakatlar biteli bugun 63 gün oldu insallah kasım bitmeden acıklanır belirsizlik cok zor.

18 Kasım 2019 00:15

Allah rızası için Van artık açıklasın yav kalp krizi geçiricem

çoksıkıcı
Aday Memur
18 Kasım 2019 22:45

hiç bir duyum tanıdık alakam yok fakat içime inanılmaz bi şekilde izmirin perşembe saat 18.20 pm civarı açıklanacağı doğuyor, bunu not düşelim izmirli arkadaşlar sizinde tahmininiz bi kalp gözü açıklığınız varsa bi notta siz düşün..

Kamyoncuu
Kapalı
18 Kasım 2019 23:09

Adana mübaşirlik ne zaman açıklanır acaba?

oozmennn
Kapalı
25 Kasım 2019 22:44

?

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi