Editörler : F16 Gökçen

07 Ocak 2019 22:17

Keşkelerim

O kadar çok ki. Ya sizin!

dDuVaR
Şube Müdürü
07 Ocak 2019 22:28

Eskiden çoktu

Rabken
Yasaklı
08 Ocak 2019 10:45

ya rice ediyorum şöyle saçma sapan seyler paylaşmayın burası muhabbet sitesi degil arkadaslik siteside degil gidin facebookta felan yazin bizim derdimiz iş oluyo sizin sacma sapan yazilarinizi gorunce sinirleniyorum iyice. bir suru sosyal medya sitesi var gidin oraya yazin zor mu

kimseciklerr
Kapalı
08 Ocak 2019 13:17

Tüm üyeler siz işmi arayalım napalım, burası forum hayata dair, hayatın içinde sadece iş yok.

Rabken
Yasaklı
08 Ocak 2019 13:42

ya iyide mantıksız mantıksız şeyler anladin mi. keşkem var ya da yok sana bi faydası olcak mi sonuçta gına geldi su sacma basliklardan
kimseciklerr, 5 yıl önce

Tüm üyeler siz işmi arayalım napalım, burası forum hayata dair, hayatın içinde sadece iş yok.

Rabken
Yasaklı
08 Ocak 2019 14:56

ayrica sitenin adı memurlar.net kimisi evlencek kız arar kimisi keskelerini yazar iyice sacmaladiniz onca sosyal medya sitesi var dimi gidin onlara yazın
kimseciklerr, 5 yıl önce

kimseciklerr
Kapalı
09 Ocak 2019 00:00

İyi tamam da bana niye patladın:) herkes istediğini yazar, okumazsın, yazmazsın, ilgilenmezsin olur biter. Belki benim tuzum kuru, hem burası memurlar net doğru, işin yoksa memur değilsen ne işin var burda. Keşkemi de yazarım, keşkeğimi de yazarım, nohut aşımıda yazarım. Önüne gelene fırça atma hakkını sana kim veriyor. Bak işine hadi....

Janssett
Aday Memur
09 Ocak 2019 18:52

Tırstım gibi :)) Yazmaya korktum . Keşke keşkelerimiz olmasa

Rabken
Yasaklı
10 Ocak 2019 20:22

dostum amacım tartışmak felan değil ama gerçekten bu tür seyler cok sıktı artık. bu kadar kafana takma her şeyi
10 Ocak 2019 20:45

Forum kurallarına aykırı bir durum olsa editörler konuyu silerdi. Derdiniz sadece polemik.

Rabken
Yasaklı
10 Ocak 2019 21:36

niye öyle bi derdim olsun. demek istediğimi hala anlamaman garip gelmeye başladı. hakli olduğun tek sey var oda bu yaptığıni yapan bikac kisi daha var onların seyinide senden çıkarmam yanlisti onun disinda fikrimin arkasındayım gündemle alakasız özel hayatınızın yazılacagi bi platform değil bunda kizicak bi sey yok
ismimdenickimdearzu, 5 yıl önce

Forum kurallarına aykırı bir durum olsa editörler konuyu silerdi. Derdiniz sadece polemik.

bona fide.s
Kapalı
10 Ocak 2019 22:29

İyi de sana ne ki :)

Başlık bence de saçma ama senin yazdıkların daha saçma bence

Yukarıda burası memurlar.net, arkadaşlık ya da sohbet sitesi değil demişsin ama sitede sohbet ve tanışma diye bir yer var :) üstelik bunu şimdi benden öğrenmiyorsun çünkü daha önce birkaç konusuna yazmışsın. Bu yazdığın forumun adı da hayata dair: gündemle alakasız ya da alakalı konuların yazılabileceği bir yer gibi duruyor. Üstelik bunu anlamak için birinin yardımına ya da açıklamasına ihtiyacın yok. Bence sen de gereksiz bir tepki verdiğinin farkındasın :) Değilsen de bir zahmet ol bence :)

Rabken, 5 yıl önce
niye öyle bi derdim olsun. demek istediğimi hala anlamaman garip gelmeye başladı. hakli olduğun tek sey var oda bu yaptığıni yapan bikac kisi daha var onların seyinide senden çıkarmam yanlisti onun disinda fikrimin arkasındayım gündemle alakasız özel hayatınızın yazılacagi bi platform değil bunda kizicak bi sey yok

kimseciklerr
Kapalı
10 Ocak 2019 23:47

Başlık saçma değil, bu vatandaş kendine farklı bir makam, rütbe, ego belirlemiş, pas almadan gol atmaya çalışıyor. Daha ağır laflar ederdim de neyse. Düğüne davetsiz kimler gelir :)

Rabken
Yasaklı
11 Ocak 2019 01:35

tepkim gereksiz değil sadece bir kac kişinin yaptığı şeyin tamamını kimsecikler midir artik neyse o arkadaşa biçmek anlamsiz geldi onun dışında hala ve hala bu tür içeriklerin sacma olduğundan yanayim.ya birine bi faydasi olmayacak yazilar anladin mi kendisinede yok mesela bilgi vermiyo bilgi almiyo vs saçmalık yani lüzumsuz. keskeleriniz var mi diyo mesela var desem ne değişir yok desem ney. amaç boş muhabbet gına getirdi bu durum burda patlamış oldum sanırım. ayrıca bana sanane diyen sen peki bu durumdan sanane :) ama işte insan saçma bulduğuna tepki veriyor degil mi
bona fide.s, 5 yıl önce

İyi de sana ne ki :)

Başlık bence de saçma ama senin yazdıkların daha saçma bence

Yukarıda burası memurlar.net, arkadaşlık ya da sohbet sitesi değil demişsin ama sitede sohbet ve tanışma diye bir yer var :) üstelik bunu şimdi benden öğrenmiyorsun çünkü daha önce birkaç konusuna yazmışsın. Bu yazdığın forumun adı da hayata dair: gündemle alakasız ya da alakalı konuların yazılabileceği bir yer gibi duruyor. Üstelik bunu anlamak için birinin yardımına ya da açıklamasına ihtiyacın yok. Bence sen de gereksiz bir tepki verdiğinin farkındasın :) Değilsen de bir zahmet ol bence :)

Rabken
Yasaklı
11 Ocak 2019 01:42

ya saçma sacma konusuyosun iste ne egosundan bahsediyosun anlamiyorum ki ön yargı yani tamamen. absurt absurt başlık açıyorsunuz bundan bahsediyorum tepkim sert oldu belki onda hemfikiriz ama mantığım halen aynı ve benim gibi düşünen bir sürü kişi var bi benim tepki göstermem haksız olmam anlamına gelmiyor. neyse fazla uzattiniz hadi eyvallah
kimseciklerr, 5 yıl önce

Başlık saçma değil, bu vatandaş kendine farklı bir makam, rütbe, ego belirlemiş, pas almadan gol atmaya çalışıyor. Daha ağır laflar ederdim de neyse. Düğüne davetsiz kimler gelir :)

Rabken
Yasaklı
11 Ocak 2019 01:48

bu arada kimsecikler bana attığın sacma sapan mesajı buradada paylassana neden özelden attin onu anlamadım terbiyesizlik yaptığını başkaları görmesin diye mi? mesajı sildim yoksa ben atardım. sıkma canını olur böyle tartismalar hayat var oldukça tartismada olucak anlaşmada yapacak bir sey yok...

Janssett
Aday Memur
11 Ocak 2019 02:30

Rakben;

Öncelikle şunu demek istiyorum .. Kimsecikler adlı arkadaşın üstüne bu şekilde gelmen yanlış .. Çünkü bu platform da her bölüme dair başlıklar var.

Eğer ki bir konuda sormak istediğin şeyler olursa baktın göremedin editlere sorabilirsin.

Bu platform başlığı hayata dair ..

İnsanlar saçmalayamaz mı? şarkı dinleyemez mi ?

Site nin memurlar sitesi olmasından mütevellit belki çok ciddi şeyler bekliyorsun insanlardan ama insan yani ;

Hayata dair yaşanmışlıklarını beklentilerini yazabiliir genelde insanlar şuraya kafa dağıtmak için gelmekte hayatın getirdikleri olumsuzlukları biraz lay lay lom la geçiştirmeye çalışmakta..

Onun için çok ciddi kızgınlıklara gerek yok..

Rabken
Yasaklı
11 Ocak 2019 09:07

bi tane güzel konuşan geldi sonunda teşekkür ederim. aynen verdigim tepki fazlaydı sonrasinda yumusardim ama arkadaş sacma sapan seyler yazıp sacma sapan mesajlar atinca bu kez sinirlendim tekrar. kal sağlıcakla
Janssett, 5 yıl önce

Rakben;

Öncelikle şunu demek istiyorum .. Kimsecikler adlı arkadaşın üstüne bu şekilde gelmen yanlış .. Çünkü bu platform da her bölüme dair başlıklar var.

Eğer ki bir konuda sormak istediğin şeyler olursa baktın göremedin editlere sorabilirsin.

Bu platform başlığı hayata dair ..

İnsanlar saçmalayamaz mı? şarkı dinleyemez mi ?

Site nin memurlar sitesi olmasından mütevellit belki çok ciddi şeyler bekliyorsun insanlardan ama insan yani ;

Hayata dair yaşanmışlıklarını beklentilerini yazabiliir genelde insanlar şuraya kafa dağıtmak için gelmekte hayatın getirdikleri olumsuzlukları biraz lay lay lom la geçiştirmeye çalışmakta..

Onun için çok ciddi kızgınlıklara gerek yok..

kimseciklerr
Kapalı
11 Ocak 2019 10:23

O an keşke şunu şöyle yapmasaydım diye düşündüğüm bir esnada, öylesine foruma da yazdım. Yani üzerine ciddi durulup tezler hazırlanacak bir konu değil. Ama sizin tepkiniz çok sert ve kendini beğenmişçe. O kadar yukarıdan bakıp yazıyosunuz ki, Allah muhafaza böyle biri düşman başına dedirtiyosunuz. Evet özelden yazdım. Orada dedim ki ; wc ye gidip şeyinle kavga et dedim. Hala da aynı düşünüyorum. Aman bir km yakınımdan geçmeyin nolur. Bu mevzu bitmez. Onun için, siz başka meşgale bulun, beni bir azledin...

kimseciklerr
Kapalı
11 Ocak 2019 10:37

O değil de, saçma dediği başlığı meşhur etti :) Millet polemik arıyo zaten, al buyur. Kimse yazmıyacaktı belki, okumayacaktı, ama sayesinde herkes mecburen okuyor :) daha bisürü başlığım var, onlara da bi bak. Belki bir kulp takarsın..

kimseciklerr
Kapalı
11 Ocak 2019 10:39

Editöre katılıyorum. Teşekkürler

Toplam 43 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi