Editörler : crops35

Pederank
Aday Memur
01 Şubat 2019 10:46

Hocam hayırlı olsun sizin adınıza cok sevındım ıns darısı bize, sözleşme bürüt ücrettini ne olarak imzaladız teşekürler :)
smrclk, 5 yıl önce

Mrb hocam tebligat bana ulaşmadan kuruma geri dönmüş.Dün sözleşme imzaladım, bugün de işbaşı yaptım şu an kurumdan yazıyorum size :) Benden başka başlayan yok aranan bir kişi olmuş sadece İzmir için. Bilginize :)

smrclk
Kapalı
01 Şubat 2019 11:54

Teşekkür ederim darısı bekleyen herkese :) . Brüt ücret 2933,38 olarak imzaladım hocam ve sözleşme bir yıllık imzalandı.

Pederank, 5 yıl önce
Hocam hayırlı olsun sizin adınıza cok sevındım ıns darısı bize, sözleşme bürüt ücrettini ne olarak imzaladız teşekürler :)

Pederank
Aday Memur
01 Şubat 2019 12:50

Çok saolun hocam. eğer önemlı hıssettıgınız bılgılendırmek ıstedıgınız şeyler olursa merakla yazmanızı beklerız cunku son derece merak edıyoruz ne oluyor ne bitiyor :))
smrclk, 5 yıl önce

Teşekkür ederim darısı bekleyen herkese :) . Brüt ücret 2933,38 olarak imzaladım hocam ve sözleşme bir yıllık imzalandı.

smrclk
Kapalı
01 Şubat 2019 14:32

tmmdır teşekkürler umarım daha da uzun sürmez beklemeniz :)

Pederank, 5 yıl önce
Çok saolun hocam. eğer önemlı hıssettıgınız bılgılendırmek ıstedıgınız şeyler olursa merakla yazmanızı beklerız cunku son derece merak edıyoruz ne oluyor ne bitiyor :))

ömür sezer
Kapalı
01 Şubat 2019 21:20

Hayırlı olsun.Ben de Bursa ' ya atandım amaaranmadım henüz.Sizin ikamet neresi acaba?

Pederank, 5 yıl önce
Hayırlı ugurlu olsun darısı bize ins

ömür sezer
Kapalı
01 Şubat 2019 21:25

ikameti Ankara olup soruşturması biten aranan arkadaş var mı acaba?

newres
Memur
01 Şubat 2019 21:30

İkametim Ankara sorusturmam bitti ve 30 Ocak'ta göreve basladım hocam

ömür sezer, 5 yıl önce

Pederank
Aday Memur
01 Şubat 2019 21:36

Hocam benım ıkametgah ankara. Kazanılan yer ist il müd. Ama henüz aranmadım
ömür sezer, 5 yıl önce

Pederank
Aday Memur
01 Şubat 2019 21:46

Hangi ile başladınız hocam. Birde memurlukta ilk görevınızmı yoksa gecişmi yaptınız (daha önce GS gecirdınızmı)
newres, 5 yıl önce

ömür sezer
Kapalı
01 Şubat 2019 21:52

hayırlı olsun hocam.Darısı başımıza inşallah.Ankara en geç soruşturması biten iller arasında diye yorum yapılıyor ama ne derece doğru bilemedim.o yüzden sorayım istedim.teşekkürler.

newres, 5 yıl önce

ömür sezer
Kapalı
01 Şubat 2019 21:54

size de hayırlı olsun arkadaşım.teşekkürler.

Pederank, 5 yıl önce

ömür sezer
Kapalı
01 Şubat 2019 21:57

umarım bizler de en kısa zanda göreve çağrılırız.

Pederank, 5 yıl önce

Pederank
Aday Memur
01 Şubat 2019 22:33

Saolun hocam sizlerede hayırlı olsun, gelişme yaşarsak burdan haberdar edelım bırbırımızı.
ömür sezer, 5 yıl önce

size de hayırlı olsun arkadaşım.teşekkürler.

ömür sezer
Kapalı
01 Şubat 2019 22:39

tabi çok sevinirim.

Pederank, 5 yıl önce
Saolun hocam sizlerede hayırlı olsun, gelişme yaşarsak burdan haberdar edelım bırbırımızı.

debug
Genel Müdür
03 Şubat 2019 22:20

Teşekkürler cevap için :)

smrclk, 5 yıl önce

Mrb hocam tebligat bana ulaşmadan kuruma geri dönmüş.Dün sözleşme imzaladım, bugün de işbaşı yaptım şu an kurumdan yazıyorum size :) Benden başka başlayan yok aranan bir kişi olmuş sadece İzmir için. Bilginize :)

Josheff
Aday Memur
15 Şubat 2019 12:27

ikinci yedek sonuçları açıklardı sırası gelenlere hayırlı olsun

Sümeyye Altın
Aday Memur
18 Şubat 2019 14:24

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben Kırşehir 1. Grup 1. Yedek idim 17 ocakta evraklarımı verdim. 25 ocak cuma günü 16.35 de beni aradılar gelip imzanızı atabilirsiniz güvenlik soruşturmanız bitmiştir diye. Pazartesi imza atmaya sözleşmeye yapmaya geldim il m. Yardımcısı eleman aciliyetim var hemen başlatın dedi SGK vs hepsi 28 ocakta yapıldı o zamandan beri çalışıyorum.

Sizin başlamanız aslında kurumun hızına bağlı. Evraklarımı verince il. M. Yardımcısı emniyeti aramış acil araştırın personel eksiğim var diye. Darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah.

Pederank
Aday Memur
18 Şubat 2019 15:06

Daha önce soruşturma gecırmışmıydınız hocam
Sümeyye Altın, 5 yıl önce

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben Kırşehir 1. Grup 1. Yedek idim 17 ocakta evraklarımı verdim. 25 ocak cuma günü 16.35 de beni aradılar gelip imzanızı atabilirsiniz güvenlik soruşturmanız bitmiştir diye. Pazartesi imza atmaya sözleşmeye yapmaya geldim il m. Yardımcısı eleman aciliyetim var hemen başlatın dedi SGK vs hepsi 28 ocakta yapıldı o zamandan beri çalışıyorum.

Sizin başlamanız aslında kurumun hızına bağlı. Evraklarımı verince il. M. Yardımcısı emniyeti aramış acil araştırın personel eksiğim var diye. Darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah.

Sümeyye Altın
Aday Memur
18 Şubat 2019 15:25

tarım kredi koop. alımına başvuru yapmıştım geçen sene kayseride mülakata hak kazandım gittim o zaman soruşturmam olmuştu ama malum mülakat torpil işi elenmiştim. işkur gs kırşehirde oldu.

Pederank, 5 yıl önce
Daha önce soruşturma gecırmışmıydınız hocam

Pederank
Aday Memur
18 Şubat 2019 15:32

Anladım hocam ben daha önce gs gecirmedım bır ıstanbul kazanılan yer ıkametde ankara ıkı şehırde yavaş yapar işleri dıyorlar hakkımızda hayırlısı hocam
Sümeyye Altın, 5 yıl önce

tarım kredi koop. alımına başvuru yapmıştım geçen sene kayseride mülakata hak kazandım gittim o zaman soruşturmam olmuştu ama malum mülakat torpil işi elenmiştim. işkur gs kırşehirde oldu.

Toplam 173 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi