Editörler : E.Kayı Han
«181920212223242526272829»

elasena
Şef
29 Aralık 2022 08:24

Mücadelesiz hiçbir şeyin olacağı yok. Birileri de çıksın yargı çalışanları personelleri emekçileri olarak şartlarımızı düzeltsin Allah için artik. Bu kadar görünmez miyiz biz, bu kadar mı degersiziz.

cybernetic
Şef
29 Aralık 2022 08:33

En zoruma giden ise, ''yapalım edelim'' dediğimizde çevremizdeki mesai arkadaşlarımızın ; '' vermezler, olmaz, yapamayız'' demeleri. Promosyon için uğraşıldı sonuç ortada. Öğrenilmiş çaresizliği yıkmamız lazım öncelikle.

29 Aralık 2022 09:11

Manevi olarak zaten zor durumdaydık artık hem maddi hem manevi zor durumdayız.

İnfaz4206
Kapalı
29 Aralık 2022 09:36

Zamlar içinde hep birlikte tiwitir etkinliği yapalim arkadaşlar
cybernetic, 1 yıl önce

En zoruma giden ise, ''yapalım edelim'' dediğimizde çevremizdeki mesai arkadaşlarımızın ; '' vermezler, olmaz, yapamayız'' demeleri. Promosyon için uğraşıldı sonuç ortada. Öğrenilmiş çaresizliği yıkmamız lazım öncelikle.

İnfaz34
Aday Memur
29 Aralık 2022 09:45

Arkadaşlar Bi şey çıkmaz hükumet bildiğini okur yüzde 25 zam gelir biter

İnfaz4206
Kapalı
29 Aralık 2022 09:54

Çaresizlik olmasın surda 25 bini nasıl aldıysak inşallah hakkımız olan zam miktarı 100 de 100 dur güzel kardeşim hakkımız olan bu kabullenmeyi n herseyi artık isteyelim twitir dan ses olalım birbirimizi kırmayalım birlik olalım
İnfaz34, 1 yıl önce

Arkadaşlar Bi şey çıkmaz hükumet bildiğini okur yüzde 25 zam gelir biter

mmavimm
Şube Müdürü
29 Aralık 2022 13:35

birlikten kuvvet doğar

assassin_gck
Memur
29 Aralık 2022 15:17

sakla samanı gelir zamanı

mmavimm, 1 yıl önce

birlikten kuvvet doğar

Hacimirza
Müsteşar Yardımcısı
29 Aralık 2022 19:19

Haklarımızı alıncaya kadar mücadeleye devam edeceğiz

Skylan
Kapalı
29 Aralık 2022 19:26

Özellikle sunu vermez bunu vermez diyen arkadaşlar, siz daha ne istediğinizin farkında değilsiniz bence,

Burda dile getirilen şey 4_5 yıl önce ait olduğumuz askeri ücretin minimum iki katı olan yerdir, fazlası değil emin olun insanların hakkı verilse yetecek.

Soruyorum simdi, hakimle senin aranda fark var tabiki olucak, müdürle aranda fark var tabiki olucak sosyal statü gereğidir bunlar eee senle askeri ucret her yıl sonu esitlenecek, cok net söylüyorum harcanıyoruz, bitiriliyoruz biz Küba olduk ta benim mi haberim yok, ben buralara gelirken, eğitim aldım, çalıştım, hak ettim belli bir yuzdeye girdim, bu kurum Adalet bakanlığı, bizler kayınçosu belediye başkanı olan belediye çalışanı değiliz

Yetti bu adalet bakanlığı artık..

Zapt Edilen Katip
Şube Müdürü
29 Aralık 2022 21:43

Sözleşmeliye kadro konusu meclise intikal etti arkadaşlar. Herkesin gözü aydin. Hayırlı uğurlu olsun. Sözleşmeli arkadaşlarımız beklemeye değdi. 2015/Haziran girişli en eski sözleşmeli personellerinden biriydim. Şükür, hakkımız olanı aldık. Edebimizle diğer haklarımızıda isteyeceğiz. Asla alamayız, yapamayız diyen meslektaşlar gibi kendinizi köreltmeyin. Hakkını bilen, sorumluluğunu bilen personel olalım.

İnfaz4206
Kapalı
29 Aralık 2022 22:10

Ne zaman gecicek peki kardeşim
Zapt Edilen Katip, 1 yıl önce
Sözleşmeliye kadro konusu meclise intikal etti arkadaşlar. Herkesin gözü aydin. Hayırlı uğurlu olsun. Sözleşmeli arkadaşlarımız beklemeye değdi. 2015/Haziran girişli en eski sözleşmeli personellerinden biriydim. Şükür, hakkımız olanı aldık. Edebimizle diğer haklarımızıda isteyeceğiz. Asla alamayız, yapamayız diyen meslektaşlar gibi kendinizi köreltmeyin. Hakkını bilen, sorumluluğunu bilen personel olalım.

Zapt Edilen Katip
Şube Müdürü
30 Aralık 2022 23:37

Konu ölmesin.

Zapt Edilen Katip
Şube Müdürü
30 Aralık 2022 23:38

Meclisten sonra resmi gazetede görürsek hayırlısıyla resmiyete dökülecek. Geç verilen hak, yeni başlayan arkadaşları ile faydalanması çok olumlu. Yıllarca beklemediler, çok şükür.
İnfaz4206, 1 yıl önce
Ne zaman gecicek peki kardeşim

Zapt Edilen Katip
Şube Müdürü
01 Ocak 2023 14:48

.

KPSScocuk
Şef
01 Ocak 2023 16:08

Kardeşim bunun arkadaşlarımızla alakası yok adamlar sindirilmiş bizim kurumda amirlerin yüzüne bunlar hakkını arasan ağzını açsan sürgün yersin anında komisyondan kalemin değişir yediğin hakaretin yediğin lafın haddi hesabı kalmaz bu yanlış desen hayatın zindan olur ya tayin isteyeceksin yada mesleği bırakacaksın o yüzden sindirildik arkadaşlara kızma senin benim gibi pek nadir insan var ne olacaksa olsun yeter ki adalet yerini bulsun diyen kaçtane arkadaşım savcının işini katibe yaptırıyor diye itiraz etti arkadaşlarımı maf ettiler psikolojik olarak kaçtane arkadaşım sürgün yedi mobing hat safa birisi de dur demiyor bu adaletsizliğe nasıl olacak göreceğiz izliyoruz maaş desen zaten bitik durumda h/s 30 bin alsın müdür 17 bin ile 20 bin alsın diğerler 9 bin alsın ek bir artı da yok net

cybernetic, 1 yıl önce

Allwayss
Aday Memur
01 Ocak 2023 16:15

7.Yargı paketine bu konuları da dahil etmeliyiz Ocak ayında meclise geliyor bu konuları da gündeme alma vakti

Skylan
Kapalı
01 Ocak 2023 16:52

Çok net meslektasım malasefe sindirilmis hat safhada, ama şuna yakınım artık sizinde isinizinde demeye az kaldı, çekinecek bi durum kalmadı her seferinde bunu dile getiriyorum, bana mesaiye kal diyen amirime kalmam diyorum ne olursa olsun artık bu is emek harcamaya fedakarlık yapmaya değmez hale geldi, dediğin gibi evli olan çocuğu olan ve bu düzene ses çıkaramayan çok insan var onların ahıda bu düzene canak tutanlardan. Fazlasıyla çıksın...

KPSScocuk, 1 yıl önce

Kardeşim bunun arkadaşlarımızla alakası yok adamlar sindirilmiş bizim kurumda amirlerin yüzüne bunlar hakkını arasan ağzını açsan sürgün yersin anında komisyondan kalemin değişir yediğin hakaretin yediğin lafın haddi hesabı kalmaz bu yanlış desen hayatın zindan olur ya tayin isteyeceksin yada mesleği bırakacaksın o yüzden sindirildik arkadaşlara kızma senin benim gibi pek nadir insan var ne olacaksa olsun yeter ki adalet yerini bulsun diyen kaçtane arkadaşım savcının işini katibe yaptırıyor diye itiraz etti arkadaşlarımı maf ettiler psikolojik olarak kaçtane arkadaşım sürgün yedi mobing hat safa birisi de dur demiyor bu adaletsizliğe nasıl olacak göreceğiz izliyoruz maaş desen zaten bitik durumda h/s 30 bin alsın müdür 17 bin ile 20 bin alsın diğerler 9 bin alsın ek bir artı da yok net

Zapt Edilen Katip
Şube Müdürü
02 Ocak 2023 11:03

Bir telegram grubu kurabiliriz, bu konuda destek verilmesini bekliyorum

Teosel
Aday Memur
02 Ocak 2023 11:39

7. Yargı paketinin içinde de bizle ilgili bir şey yok gibi duruyor. Açıklanan içeriğe göre

Allwayss, 1 yıl önce

7.Yargı paketine bu konuları da dahil etmeliyiz Ocak ayında meclise geliyor bu konuları da gündeme alma vakti

Toplam 704 mesaj
«181920212223242526272829»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi