Editörler : Pangaea
25 Haziran 2022 13:40

Denemeler
Merhaba arkadaşlar ortalama 80-88 net bazındayım bugünkü denemede birden 72 nete düştüm ne kadar normal sinava kaldı 35 gun bu sınavda 85 gibi bir puan lazım sizce ne durumdayım tecrübeli arkadaşlar değerlendirirse benim için iyi olur

umut3060
Aday Memur
25 Haziran 2022 14:03

Hangi deneme

Elengir
Aday Memur
25 Haziran 2022 14:07

yargının denemesi özellikle GK 46-50 arasiyken yargıda 38 e düştü
umut3060, 2 yıl önce

Hangi deneme

Ergulu
Aday Memur
25 Haziran 2022 15:21

Hocam denemeden denemeye zorluklar değişebiliyor çok takmayın bence siz sadece sınava kadar ne kadar çözebiliyorsanız çözün bu sizi yıldırmasın
Elengir, 2 yıl önce
25 Haziran 2022 16:23

Yargının hangi denemesi?

Thryhnr
Aday Memur
25 Haziran 2022 16:28

Pegem, yargı yediiklim özellikle pegemin soru bankaları dahil önceki yıllara göre soruları baya zorlaştırılmış gibi

Ergulu, 2 yıl önce
Hocam denemeden denemeye zorluklar değişebiliyor çok takmayın bence siz sadece sınava kadar ne kadar çözebiliyorsanız çözün bu sizi yıldırmasın

Abienmes
Aday Memur
25 Haziran 2022 17:27

Yargının denemelerinde genelde gy kolay gk zor sekilde oluyor

wolf chandler
Kapalı
25 Haziran 2022 17:39

hocam yargının türkiye geneli denemesi yanıltabilir. genel yetenek kısmı baya zayıf kalıyor kaçıncı TG olduğunu söylerseniz ben fikirlerimi söyleyebilirim

Elengir
Aday Memur
25 Haziran 2022 17:45

Hocam altın 6 lı deneme var onun içinde 1 tane yargı denemesi oluyor onu çözdüm 2020 de 80 aldım bu sene biraz geç başladım biraz onun stresi var dalgalanma normal elbette
wolf chandler, 2 yıl önce

hocam yargının türkiye geneli denemesi yanıltabilir. genel yetenek kısmı baya zayıf kalıyor kaçıncı TG olduğunu söylerseniz ben fikirlerimi söyleyebilirim

wolf chandler
Kapalı
25 Haziran 2022 19:20

tamamdır yargı TG kolay oluyor ama paket denemesi hakkında herhangi bir fikrim yok umarım istediğiniz gibi olur

Elengir, 2 yıl önce
Hocam altın 6 lı deneme var onun içinde 1 tane yargı denemesi oluyor onu çözdüm 2020 de 80 aldım bu sene biraz geç başladım biraz onun stresi var dalgalanma normal elbette

can-mekanik
Aday Memur
25 Haziran 2022 20:22

Yargı Türkiye geneli 105 net o zaman çok ciddiye alınmamalı mı hocam.

tamamdır yargı TG kolay oluyor ama paket denemesi hakkında herhangi bir fikrim yok umarım istediğiniz gibi olur

wolf chandler
Kapalı
25 Haziran 2022 21:12

hocam sınav uzmanı değilim ama yargı tgdeki yüksek netler aldatmaca gibi duruyor ben de çoğuna girdim girdikten sonra insan rehavete kapılıyor gerçekten

can-mekanik, 2 yıl önce

Yargı Türkiye geneli 105 net o zaman çok ciddiye alınmamalı mı hocam.

can-mekanik
Aday Memur
26 Haziran 2022 14:22

Pegem Türkiye geneli nasıl hocam? Sınava en yakın olan hangisi açıkçası merak ediyorum.

hocam sınav uzmanı değilim ama yargı tgdeki yüksek netler aldatmaca gibi duruyor ben de çoğuna girdim girdikten sonra insan rehavete kapılıyor gerçekten

hanzel
Müsteşar Yardımcısı
26 Haziran 2022 18:24

Ben de bugünkü denemede 100 nete düştüm moralim acayip bozuldu, psikolojik olarak çok etkiliyor gerçekten tam 110 netin altına düşmüyorum bitti bu iş derken başıma bu geldi :(

wolf chandler
Kapalı
26 Haziran 2022 21:49

pegem yediiklim sınava en yakın olanlar sanırım, genel olarak bütün denemelerin genel kültür kısmı sınava yakın ama genel yetenek olarak matematik ve türkçe kısmı en iyi bunlar sanırım. pegem TG7de kendimi 2020 sınavında gibi hissetmiştim baya iyiydi

can-mekanik, 2 yıl önce

Pegem Türkiye geneli nasıl hocam? Sınava en yakın olan hangisi açıkçası merak ediyorum.

kpsskiller
Aday Memur
28 Haziran 2022 13:44

of ya ben de süreyi ayarlayamıyorum. normalde sınav bitince 1 saat artardı bugünkü denemede 57 dk arttı. tam bu iş bitti demiştim ama şu an moralim çok bozuk
hanzel, 2 yıl önce
Ben de bugünkü denemede 100 nete düştüm moralim acayip bozuldu, psikolojik olarak çok etkiliyor gerçekten tam 110 netin altına düşmüyorum bitti bu iş derken başıma bu geldi :(

Derinsaglikci
Aday Memur
29 Haziran 2022 15:21

Ben pegemin dershanesine gidiyorum yediiklim 7li denemelerini yaptım 75 nete kadar yükseldim Yediiklim 10luda da 70 kusur civarinda geziyorum ama pegemin tg7 tg8 tg9 tg10 inanilmaz uçurumfarklar var... Aşırı moralim bozuk birinden 73 net birinden 57 birinden 65 birinden 55 net yaptım... 55 57 gibi netleri uzun zamandir gormuyordum sinava az kaldı aşırı moralim bozuluyor bu uçurum farklar neden olabilir bir de Türkçe netleri aşırı düştü var mıdır benimle aynı sorunu yaşayan umut heves bişey kalmadı essek gibi çalışıyorum ama düşen dengesiz netler beni çok aşağıya çekiyor çıkmışlarda 75 civarı yapıyorum?

Derinsaglikci
Aday Memur
30 Haziran 2022 00:14

Hocam yargıyı umursamayın çok fazla yanlış sorusu var cevap anahtarında bariz hatalar var yargının sonuçları size gerçeği vermez ya da gerçeğe yakın olan netinizi bizim dershane hocamız özellikle Türkçe için yargıdan uzak durun demişti

Elengir, 2 yıl önce
Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi