Editörler : supporters.
«472473474475476477478479480481482483»

amele44
Şef
23 Ekim 2013 11:56

ALLAH RAZI OLSUN SESİMİZİ BİRİ DUDU SONUNDA İNŞALLAH HABER YAPILIR.

vatandaş-27, 10 yıl önce

ÖSYM son dönemde yaptığı tüm sınavları açıkladı hatta rekor haberleri yaparak 5 günde 7 günde açıklıyoruz reklamları yaptı. Ama açıklamadığı tek sınav 28 eylül VERGİ MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI sınavı kaldı. Hatta o sınadan sonra yapılan sayıştay denetçiliği sınavı bile açıklandı.Forumda bu konuda çokça tartışma var, anasayfaya haber yapılması isteniliyor.

yukardaki yazıyı haber merkezine gönderdim arkadaşlar, özellikle istediğiniz bir şablon varsa hazırlayın gönderirim

amele44
Şef
23 Ekim 2013 11:58

memurlar.net'e teşekkürlerimizi sunuyor ve haberi 4 gözle bekliyoruz.

brcyrdmc
Kapalı
23 Ekim 2013 11:58

off rüyamda 39 doğrum vardı ve kazanamıyordum sınavı :(

lugesyaa
Aday Memur
23 Ekim 2013 12:01

arkadaşlar twitter dan yüklenmemiz lazım il göç uzm. arada kaynadı bari defterdarlık uzm.yard. kaynamasın bir açıklama yapmaları şart artık

23 Ekim 2013 12:03

Ben bilgi edinme başvurusu yapmıştım 28 Eylül sınavının neden geç açıklandığı konusunda. Başvuruma verilen cevap: ÖSYM ile kurumlar ile yapılan protokoller gereği kurum sınavları geç açıklanıyormuş. Burdan anladığım kadarıyla kurum ne zaman açıklamasını isterse ÖSYM o zaman açıklıyor. Ama yine de bir haber yapılmasında fayda var.

vatandaş-27, 10 yıl önce

ÖSYM son dönemde yaptığı tüm sınavları açıkladı hatta rekor haberleri yaparak 5 günde 7 günde açıklıyoruz reklamları yaptı. Ama açıklamadığı tek sınav 28 eylül VERGİ MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI sınavı kaldı. Hatta o sınadan sonra yapılan sayıştay denetçiliği sınavı bile açıklandı.Forumda bu konuda çokça tartışma var, anasayfaya haber yapılması isteniliyor.

yukardaki yazıyı haber merkezine gönderdim arkadaşlar, özellikle istediğiniz bir şablon varsa hazırlayın gönderirim

mali5172
Aday Memur
23 Ekim 2013 12:03

hala 36 ve ustü doğrusu olan kazanır diyenler bunu neye göre söylüyorlar

Kardinal2013
Genel Müdür
23 Ekim 2013 12:04

seneye açıklanacak böyle giderse :)

23 Ekim 2013 12:04

Vdk da osym acikliyor demis bizle alakasi yok simdilik demis

Otto Kircheimer, 10 yıl önce

Ben bilgi edinme başvurusu yapmıştım 28 Eylül sınavının neden geç açıklandığı konusunda. Başvuruma verilen cevap: ÖSYM ile kurumlar ile yapılan protokoller gereği kurum sınavları geç açıklanıyormuş. Burdan anladığım kadarıyla kurum ne zaman açıklamasını isterse ÖSYM o zaman açıklıyor. Ama yine de bir haber yapılmasında fayda var.

23 Ekim 2013 12:06

Lanet olsun aciklanmasin ya. Ama bu osym nin cektirdigi cile yanina kar kalacak malesef.

Kardinal2013, 10 yıl önce

seneye açıklanacak böyle giderse :)

chant
Şef
23 Ekim 2013 12:08

Yüzleştirelim ikisini :) tadı tuzu kalmadı bu işin

muhendisiz1, 10 yıl önce

Vdk da osym acikliyor demis bizle alakasi yok simdilik demis

chemical-eng
Memur

hocam aşağıda yazdığım yazıyı haber yapabilirseniz çok sevinirim. Bi de habere resim olarak ÖSYM'nin logosunu koyarsanız çok iyi olur. Bu konuda bize destek olmanızı bekliyoruz. Yanlış bi ifade varsa düzeltip yayınlarsınız. Allah razı olsun. İyi çalışmalar

28 Eylül'de ÖSYM tarafından yapılan Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı aradan 26 gün geçmesine rağmen HALA açıklanmadı. Binlerce insan mağdur durumda.

Kamu kurumları şeffaf olmalıdır. A kadrolarda yapılan alımlarda yapılan şaibeli işler ve ÖSYM'nin sınavlardaki malum şeffaflık sicili konuyu daha da karmaşık hale getirmektedir. Bu sınava 150 TL yatırıp Ankara'da sınava gitmek için bir sürü masraf yapmış nice gencin sabrı artık taştı.

Konuyla ilgili gerek ÖSYM gerek VDK'ya bilgi almak amaçlı ulaşılmış olup yetkililer hiçbir açıklama yapmamakta ve topu birbirlerine atmaktadır. Ayrıca 28 eylülden sonra ÖSYM'nin yaptığı diğer sınavların (29 eylül sayıştay sınavı), kurumca bir süre önce açıklanması da çok ilginç.

Binlerce insan ümitle bu sınavı bekliyor ve her anlamda yıpranıyor. Zaten yapılan sınavda soruların gereksiz derecede absürd ve cevaplarının muallakta olması sınava giren adayların kafalarını iyice karıştırmaktadır.

Konuyla ilgili şüphelerin ortadan kalkması için ACİLEN sonuçların açıklanması ve kurum tarafından adaylardan ÖZÜR DİLENMESİ gerekmektedir.

modern_economist80
Şube Müdürü

editörüm allah razı olsun.

vatandaş-27, 10 yıl önce

vatandaş-27
Genel Müdür
23 Ekim 2013 13:14

özür dilemesi diye bir ibareli haber olmaz arkadaşlar, talep neyse ona göre bir şablon olmalı, kpss 37 günde açıklandı, özür falan diye bişey yazılmadı,olmaz yani

chemical-eng, 10 yıl önce

hocam aşağıda yazdığım yazıyı haber yapabilirseniz çok sevinirim. Bi de habere resim olarak ÖSYM'nin logosunu koyarsanız çok iyi olur. Bu konuda bize destek olmanızı bekliyoruz. Yanlış bi ifade varsa düzeltip yayınlarsınız. Allah razı olsun. İyi çalışmalar

28 Eylül'de ÖSYM tarafından yapılan Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavı aradan 26 gün geçmesine rağmen HALA açıklanmadı. Binlerce insan mağdur durumda.

Kamu kurumları şeffaf olmalıdır. A kadrolarda yapılan alımlarda yapılan şaibeli işler ve ÖSYM'nin sınavlardaki malum şeffaflık sicili konuyu daha da karmaşık hale getirmektedir. Bu sınava 150 TL yatırıp Ankara'da sınava gitmek için bir sürü masraf yapmış nice gencin sabrı artık taştı.

Konuyla ilgili gerek ÖSYM gerek VDK'ya bilgi almak amaçlı ulaşılmış olup yetkililer hiçbir açıklama yapmamakta ve topu birbirlerine atmaktadır. Ayrıca 28 eylülden sonra ÖSYM'nin yaptığı diğer sınavların (29 eylül sayıştay sınavı), kurumca bir süre önce açıklanması da çok ilginç.

Binlerce insan ümitle bu sınavı bekliyor ve her anlamda yıpranıyor. Zaten yapılan sınavda soruların gereksiz derecede absürd ve cevaplarının muallakta olması sınava giren adayların kafalarını iyice karıştırmaktadır.

Konuyla ilgili şüphelerin ortadan kalkması için ACİLEN sonuçların açıklanması ve kurum tarafından adaylardan ÖZÜR DİLENMESİ gerekmektedir.

omer2108
Memur
23 Ekim 2013 13:17

ne yazarsanız yazın gün bitmeden haber yayınlansın

chemical-eng
Memur
23 Ekim 2013 13:22

Hocam o ifadeyi silebiliriz ben onu taslak oluşturdum kusura bakmayın

vatandaş-27, 10 yıl önce

özür dilemesi diye bir ibareli haber olmaz arkadaşlar, talep neyse ona göre bir şablon olmalı, kpss 37 günde açıklandı, özür falan diye bişey yazılmadı,olmaz yani

gorkembayoglu
Aday Memur
23 Ekim 2013 13:24

Bu hafta açıklanacağını sanmıyorum.. Etrafta 7 eylül mülakat tarihine kadar açıklanmayacak diye bir söylenti var ve malesef giderek kuvvetleniyor..

mali5172
Aday Memur
23 Ekim 2013 13:25

eğer oyle bir söylenti varsa o zaman bugun açıklanması kuvvetli bir ihtimaldır..

gorkembayoglu, 10 yıl önce

Bu hafta açıklanacağını sanmıyorum.. Etrafta 7 eylül mülakat tarihine kadar açıklanmayacak diye bir söylenti var ve malesef giderek kuvvetleniyor..

adkarta
Şef
23 Ekim 2013 13:35

vdk'nın iki sınavı kazananları önemsediği yok. böyle bir düşüncesi olsa, bu kadar kısa süreli alım yapmaz. zaten birçok kişi hem 17 ağustos'u hem de 7 eylül'ü kazandı. sonuçta da kontenjanı bile doldurmuyor alımlarda.

chemeng45
Kapalı
23 Ekim 2013 13:36

sınav da ne kadar çok kimya-malzeme mühendisliğinden sınava giren vardı. bu bize iyi mi yansıyacak kötü mü bilemedim.

kriminalrapor
Kapalı
23 Ekim 2013 13:38

yeter artık açıklıyorsan açıkla arkadaş.kaç gündür ne eziyetmiş bitmedi gitti be yazıklar olsun sizin gibi kuruma....

Toplam 10904 mesaj
«472473474475476477478479480481482483»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi