Editörler : swat3410

iamapoliceman
Daire Başkanı
04 Aralık 2022 19:28

İyi kötü yorum değil de o zaman tayin de olmanız lazım...
Meraklı yorumcu, 1 yıl önce
Herkese iyi günler çok platform gezdim baktım hep para konusu konuşuluyor genellikle ben bir bekçiyim ve bekçiler olarak belki benle aynı fikirde olmayan arkadaşlarım da vardır. Biz çalışma sistemi ve maaş konusunu bir kenara bıraktık ve bize de polis abilerimiz gibi yıpranma payı verilmesini istiyoruz. Belki bursa iyi kötü yorum yapanlar olacaktık bana benim için sıkıntı yok . Bize destek verip yıpranma payını meclise kadar götürecek destekler istiyoruz.

Giresun 028
Aday Memur
04 Aralık 2022 19:40

Polisin maaşı gayet iyi şükür edin bence

mustafakoçak
Genel Müdür
04 Aralık 2022 19:43

Arkadaşlar bilen varsa aydınlatırsa sevinirim. Gerçekten merak ettiğimden soruyorum. Bu enflasyonda kafama ciddi anlamda takılan bir durum var. Enflasyon zammı bize aylık olarak toplanarak ekleniyor. Sonra genel toplama bakılıyor zam olarak bizim maaşa ekleniyor. Ama burada basit bir hesap yapıyorum. Patates Ağustos ayında 10 TL diyelim eylilde 20 lira olsa yüzde 100 zam geldi ekimde 25 lira olsa yüzde 20 zam gelmiş oluyor. Yıllık enflasyonda bu yüzde 150 olarak gözüküyor ve doğru bir hesap ama bizim maaşa 100+20 120 olarak zam geliyor. Bu bir ürün için. Şimdi esas sorun aylık enflasyon farkı bizi madur ediyor. Yıllık Enflasyon üzerinden zam almamız doğru olanıdır. Benim yanlışımı düzeltecek arkadaşları yorumlarınızı dikkatle okuyacağım. Aydınlatanlar için şimdiden teşekkür ederim
04 Aralık 2022 20:21

Her konuda olduğu gibi babapolis bu konuda da yorum yapmış adam bir mutemet bir destek hizmet, bir personelci oluyor bir bakıyorsun yıllarca korumada çalışmış, maşallah teşkilatın akıl küpü...

pajarzit
Yasaklı
04 Aralık 2022 20:24

büyüdünmü la sen artık uzun pantolon giyiyinmi :DDD

Küçük polis, 1 yıl önce

Her konuda olduğu gibi babapolis bu konuda da yorum yapmış adam bir mutemet bir destek hizmet, bir personelci oluyor bir bakıyorsun yıllarca korumada çalışmış, maşallah teşkilatın akıl küpü...

04 Aralık 2022 21:09

Bak nasıl da biliyor kendini:)))

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi