Editörler : "eskiyara"Pangaea
22 Eylül 2022 11:12

Yeni Akit Yazarı Ahmet Maranki 10-15 bin lira alan öğretmen maaşını beğenmiyorsa ülkeyi ter etsin...

Sen merak etme ismin gibi marangiri harangiri işler yapan vatandaş senin gibilere bu memleketi bırakmayız.Senin için güzel sözlerimiz var ama saygımızdan buraya yazmıyoruz.İki laf edip milyonları cebine indiriken neyse....

Behzatçç
Yasaklı
22 Eylül 2022 11:21

Allahın cezaları ne ister bizden. 30 gün nasıl geçiyor kaç kişi 15 bin alan yok öğretmenlerde allah belasını versin hakkımısuzı yiyen herkesin. ALLAH la kandırdılar herkesi

HakanMatt
Şube Müdürü
22 Eylül 2022 11:22

Bu cümleleri kurduysa eğer yazıklar olsun .

cnkd
Genel Müdür
22 Eylül 2022 12:15

Haklı.Hem malum sene üye ol hem bu zihniyeti destekle hem bu zihnıyete yandaş ol sonra

beğenme.

Biz hariç bu malum sene üye olanlar ve hala bu zihniyeti destekleyenler hakediyor

bu muameleyi

Feriduni
Şube Müdürü
22 Eylül 2022 12:50

Sihirbaz mı acaba?..

drogba-71
Daire Başkanı
22 Eylül 2022 12:55

Rte doktorlari kovdu ya bu da bizi kovuyor.

doktorun alternatifi yoktu hukumeti mecbur biraktilar zam aldilar

Bizim camianin alternatifi var evet sayimiz fazla ama genelde oy cuvallarindan oluştuğu için ciddiye de alinmiyoruz

Baksana rte degil de kenarin kose yazari bizi kovuyor:))))

Behzatçç
Yasaklı
22 Eylül 2022 13:27

Aynen. İyi günlerimiz bide daha.
cnkd, 2 yıl önce

Haklı.Hem malum sene üye ol hem bu zihniyeti destekle hem bu zihnıyete yandaş ol sonra

beğenme.

Biz hariç bu malum sene üye olanlar ve hala bu zihniyeti destekleyenler hakediyor

bu muameleyi

01teknikhoca
Memur
22 Eylül 2022 13:32

Hem öğretmenden misli ile fazla maaş al...sonra seni oraya getiren öğretmenlerin geçim taleplerine karşı onları nankörlükle suçla......tam bir nankörlük işte...

Kagiş
Müsteşar
22 Eylül 2022 17:13

Yavv sıkmayın arkadaşlar canınızı! Biz de aldığımız maaş kadar çalışırız icabında!! Bize biçilen değer ne ise biz de o kadar iş yaparız! Kimse kusura bakmasın hacıı!))

Behzatçç
Yasaklı
22 Eylül 2022 17:25

Kagiş hocam şuan durum o zaten ama geçinilmiyor bilerek istenerek bizim eğitimi bırakmamız isteniyor böylece bizim içimize sinmiyor türk evladı bunu haketmedi. Bu hale düşürenlerin akibeti cehennem olsun.
Kagiş, 2 yıl önce

Yavv sıkmayın arkadaşlar canınızı! Biz de aldığımız maaş kadar çalışırız icabında!! Bize biçilen değer ne ise biz de o kadar iş yaparız! Kimse kusura bakmasın hacıı!))

22 Eylül 2022 17:52

Kağıdın adından belli ne olduğu, gerisi boş

sipsa26
Yasaklı
22 Eylül 2022 18:29

Bugün özel güvenlikçi arkadaşımla oturdum sohbet ettim. Ne kadar alıyorsun dedim. Aylık 8500 dedi. 3 ayda bir de bir maaş ikramiye. Gayet memnunum dedi. Ey maraanki

Behzatçç
Yasaklı
22 Eylül 2022 19:20

Durum bu işte. Böyle değersizlik görülmemiştir daha yıllardır bu meslekteyiz işk defa nefret geldi ama o biçim ni nefret!
sipsa26, 2 yıl önce

Bugün özel güvenlikçi arkadaşımla oturdum sohbet ettim. Ne kadar alıyorsun dedim. Aylık 8500 dedi. 3 ayda bir de bir maaş ikramiye. Gayet memnunum dedi. Ey maraanki

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
22 Eylül 2022 19:34

Yandaşlarda ilginç bir özgüven var aşırı itici pardon da yalakalık dışında ne tür bi meziyetiniz var adı geçen gazeteyi kim takip ediyor Allah aşkına eskinin STV si bu kanal oldu artık ve fazlasıyla kaşınıyorlar bence!...

Behzatçç
Yasaklı
22 Eylül 2022 21:00

Nerede yetkililer!!!! Neredeeeeee

bhdrzn
Şef
22 Eylül 2022 21:17

Gelsin benim maaşımla geçinsin. Ordan burdan konuşöası kolay. Bu maaşla çocuk okutsun ev geçindirsin

Behzatçç
Yasaklı
22 Eylül 2022 22:05

Haram olsun hakkımızı yiyenlere
bhdrzn, 2 yıl önce

Gelsin benim maaşımla geçinsin. Ordan burdan konuşöası kolay. Bu maaşla çocuk okutsun ev geçindirsin

birKEDİgördümSANKİ
Müsteşar Yardımcısı
22 Eylül 2022 22:12

Maranki bu ülkeyi terk etsin, uçak biletini ben alacam. hem de 10 -15 bin maasimla.

Yeter ki toz olsun.

hugo.almeida
Kapalı
22 Eylül 2022 22:49

İşin garibi bazılarının bu sözü söyletenlerden bu söze karşı durmasını beklemesi.

Adam doğru söylemiş. :)

Behzatçç
Yasaklı
22 Eylül 2022 23:12

Aynen mikrop
birKEDİgördümSANKİ, 2 yıl önce

Maranki bu ülkeyi terk etsin, uçak biletini ben alacam. hem de 10 -15 bin maasimla.

Yeter ki toz olsun.

22 Eylül 2022 23:27

Canı sıkılan öğretmene laf atar oldu. Bakalım daha neler göreceğiz. Ülkeyi terk etsinler demek

ne kadar kolay bir cümle.

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi