Editörler : Pangaea

rşen
Aday Memur
27 Haziran 2022 16:56

ücretliler de derhaneciler de kpssSİZ ATANDI

isterseniz bir araştırın öyle konuşun!...

murattkucukk, 2 yıl önce

yaşadığın sorunlar sana başkalarının 400 puanla kazandığı ve okuduğu yeri 200 puanla kazanma hakkı mı veriyor,dershnaede de çalışan ücretli de çalışan KPSS ye girdi de atandı ve eğitim fakültesi mezunuysa kpss ye girip atanması kadar doğal bir şey yok, Ozaman ben de 20 puanlı dandik bir bölüm okuyayum sağltan sonra tıp fakülteleri çok oahalı gidemiyoruz ama bana da doktor olmah akkı verilsin mi diyeyim saçmalamayın!.. Hayat sadece size zorluklar çıkarmıyor herkese çıkarıyor bu bu durumun açıklaması asla olmaz!..

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2022 17:09

KPSS atama olmaz diye son anda iptal edildi ücretlilerin ataması öyle saçmalık mı olur oldu kpss çalışıp atanamayıp intihar edenler varken yıllarca ücretli çalışıp kadrolu olsun herkes daha neler !...

rşen, 2 yıl önce

ücretliler de derhaneciler de kpssSİZ ATANDI

isterseniz bir araştırın öyle konuşun!...

Faramir66
Şube Müdürü
27 Haziran 2022 18:43

Bu nasıl mantık ya. O zaman o sene ücretli öğretmenler atandı şimdi ücretli yapanların suçu ne? Onların da önüne şans geldi. Onlar da atansın? Bu nasıl mantık? Ben nasıl şu an mühendis formasyonu alıp mühendis olamıyorsam fef de öğretmen olamaz.bölüme girerken bunu bilip girmiş olması lazımdı fefin

rşen, 2 yıl önce

evet okur ama imkanı varsa mesela hayatın türlü meşaggatleriyle uğraşıp okuyamayıp işe güce girip çalışmak zorunda kaldıysa ne var sonradan bir şans karşısına çıksa ömür boyu bu hayatın çilesini çekmese... ömür boyu surunmese çokmu şey istiyouz?

hak hukuk derseniz

dersane çalışanları atanmadı mı

ücretli öğretmenler atanmadı mı?

formasyon alana mı çok görülüyor öğretmenlik?

28 Haziran 2022 09:44

Bu arada formasyonla ilgili şu önemli ayrıntıyı da atlamayalım:

Öğretmenliği haketmediği düşünülen Fen Edebiyat mezunlarına pedagojik formasyonu Eğitim Fakülteleri verdi senelerce.Akademisyenleri ile birlikte sağlam sağlam gelirler elde ettiler pedagojik formasyon öğrencilerinden.

Penrose
Yasaklı
28 Haziran 2022 12:36

Eğitim fakültesi okumayan bir birey bırakın öğretmen olmayı insan bile değildir. Eğitim fakültelerinde özel kuantum füzyon nöron bağdaştırma tekniğiyle eğitim veriliyor çünkü formasyonda bu teknik yok.

rşen
Aday Memur
29 Haziran 2022 08:55

yani yani aynen katılıyom::))

Penrose, 2 yıl önce

Eğitim fakültesi okumayan bir birey bırakın öğretmen olmayı insan bile değildir. Eğitim fakültelerinde özel kuantum füzyon nöron bağdaştırma tekniğiyle eğitim veriliyor çünkü formasyonda bu teknik yok.

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi