Editörler : crops35

Ruili
Şef
26 Şubat 2021 11:44

Hocam 85 ile girersin diye düşünüyorum az puan değil neticede 90 la kapatacak hali yok ya :)

Madsizzle, 3 yıl önce
85 dostum da kadro az

Ruili
Şef
26 Şubat 2021 11:46

Hangisini istiyorsan onu yaz ikiside gelir. Adliye katipligi 70 puandan yukarı çıkmıyor

pulinalova, 3 yıl önce

Puanım 71 Adana 73 kişi Antep 102 kişi alıyor sizce hangisi adanalıyım bu arada

Madsizzle
Genel Müdür
26 Şubat 2021 11:55

Siralamaya girerm kesin de kadro az.
Ruili, 3 yıl önce

Hocam 85 ile girersin diye düşünüyorum az puan değil neticede 90 la kapatacak hali yok ya :)

Madsizzle
Genel Müdür
26 Şubat 2021 12:01

Belli ki cok istiyorsunuz hangisini garanti olarak goruyorsaniz onu yazin
pulinalova, 3 yıl önce

Puanım 71 Adana 73 kişi Antep 102 kişi alıyor sizce hangisi adanalıyım bu arada

Lovnak
Aday Memur
26 Şubat 2021 15:49

Puanım 79,2 konya erzincan erzurum arasında kaldım.

Madsizzle
Genel Müdür
28 Şubat 2021 02:49

Tercih sizin hocam
Lovnak, 3 yıl önce

Puanım 79,2 konya erzincan erzurum arasında kaldım.

smyorhn
Aday Memur
28 Şubat 2021 12:40

Hocam benim puanım da 71 Kayseri yazmak istiyorum 35 kişi alacak ama bana sıra gelir mi zabıt katipliği için cevaplarsanız sevinirim teşekkürler
Madsizzle, 3 yıl önce
Tercih sizin hocam
28 Şubat 2021 12:50

Merhaba arkadaşlar 73 puanla ikm ye başvuracam sizce hangi ile başvuruyum bide bu puanla nereleri yazayım yardım ederseniz çok sevinirim

Madsizzle
Genel Müdür
28 Şubat 2021 13:25

Onu kimse bilemez dostum bence ama bi bak sosyal medyada ya da gruplarda ne demisler ?
smyorhn, 3 yıl önce
Hocam benim puanım da 71 Kayseri yazmak istiyorum 35 kişi alacak ama bana sıra gelir mi zabıt katipliği için cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

smyorhn
Aday Memur
28 Şubat 2021 22:13

Hocam sosyal medya. Kullanmıyorum malesef nxak burdn takip ediyorum yorumları :(
Madsizzle, 3 yıl önce
Onu kimse bilemez dostum bence ama bi bak sosyal medyada ya da gruplarda ne demisler ?

Madsizzle
Genel Müdür
01 Mart 2021 06:31

Buyuk alimlarin talebi cok olur arkadaslar.gecen sene buyuk alim yapan komisyonlarin siralamalarina bakin sizinle ayni puani alan kisi kacinci sirada gorun ve o sira basvurmayi dusundugunuz komisyonda 3 katina dahil mi analiz edin.bu sene 5 kati degil 3 kati siralama olacagini unutmayin.saglikli kararlar verin.gecen alimdan bu yana maalesef degisen cok sey var.erkek ikm icin 1200 kisi daha az alinacak ve alim yapacak komisyon sayisi da daha az.bu da beklenmedik yerlerin dusuk kapatabilme ihtimalini yukseltiyor.ama maalesef takip etmesi imkansiz gbi bunu cunku online basvurular onceki alimlardaki gbi net sira numarasi vermiyor bu yuzden ozellikle puani dusuk arkadaslar acele etmeyin daha cok zamaniniz var iyice gozlemleyin.sanssiz bir alim oldu gec geldi ilk alim kontenjanlar genel olarak az ve online basvurularda anlasilir bir basvuru numaralari yok.tercih yapmak zorlasacak.her halukarda pisman olmayacaginiz net karari verdiginiz zaman basvurun.Allah herkesin hakkinda hayirlisini nasip etsin..

Madsizzle
Genel Müdür
04 Mart 2021 07:15

Icrada puanlar biraz belki yukselebilir klavyeler yukselir kesin.zabitta bu sene klavyeler duser bence, genelde 70 le kapatir.yalniz bam bim basvurularinda cok artis olur ve yuksek kapatir puan da klavye de diye dusunuyorum.gecen sene 81 puanla 114 klavyede mulakata kalamamistm adliye zabitliginda, bu sene 85 e 120+ ile ben de ilk kez bim ya da bam denemeyi dusunuyorm mesela.klavyesi zayif olanlar icin gelistirmek adina cokca zaman var, bir turlu gelistiremeyenler olursa da olabilecek en buyuk alimlara basvursunlar bakirkoy gbi istanbul gbi yani.benim tavsiyem.imkani olan f ogrenmeli q da bazi kelimeler gercekten zor misal 'bilirkisi' , 'ilişkiliği' gibi.bunlar tabii ki bireysel goruslerim umarim faydali olur :)
esil940, 3 yıl önce
İcra ve zabıt katipliği için ne düşünüyorsunuz?

Svdaaaa
Memur
04 Mart 2021 12:34

Arkadaşlar meraba 78 puanla mübaşirlik sıralamaya girme sansm nedr 225 kşi içersene İstanbul Anadolu adliyesine yanı bnce 80 altına dsmez ama gcen senelerw baktgımızda hem 10 katı hmde alm fazla oyuzden 74 bile gormş İstanbul ama smdı 700 ya ve 3 katı ne bişeyın yınede 78 puanla abaşvurdhmm

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi