Editörler : "eskiyara"Pangaea
«545556575859606162636465»

Enes.y
Aday Memur
14 Ocak 2022 19:48

Sizde bi işi bırakıcam diyorsunuz sonra sonuna kadar çalışırım diyorsunuz. İnsanların fikirlerini değiştirmeye çalışmayın başkası bırakınca siz yükselmeyeceksiniz memurluk bu özel sektör kafasında olmayın

ysmnarthis, 2 yıl önce

hiç anlamam sendika işlerinden kaç tane varlar ki valla hususi aşçılar için olan varsa katılırdım böyle sahipsiz koyun gibiyiz valla insan bir arar sorar sonuçta biz de atanmışız bir şekilde ben te tek sendika mı arıycam

ysmnarthis
Şef
14 Ocak 2022 21:03

şu an kimse bırakmayı değil haklarını arama peşinde yani ilerde düzelir belki mobing her işte var öğretmenlerin de neler yazdıgını okuyorum hepsi hakkını arıyor tabi ilk bırakma peşinde değil.

Enes.y, 2 yıl önce

Sizde bi işi bırakıcam diyorsunuz sonra sonuna kadar çalışırım diyorsunuz. İnsanların fikirlerini değiştirmeye çalışmayın başkası bırakınca siz yükselmeyeceksiniz memurluk bu özel sektör kafasında olmayın

merve00000
Daire Başkanı
14 Ocak 2022 21:45

haklarım düzelmezse mecbur istifa edeceğim özelde de zaten aynı haklarla çalışıoru resmi tatillerde de çalışacagız bulaşık yemekhane sil paspas yap hepsi içinde malesef memur değiliz memur dediğin haftasonu izni olur resmi tatillerde çalışmaz 9 5 çalışır . keşke evimi taşımasaydım mağdur oldum malesef.

Enes.y, 2 yıl önce

ysmnarthis
Şef
15 Ocak 2022 10:31

hepimiz hayal kırıklığı yaşıyoruz memnun olan görmedim herkes şu an hakkını arıyor aşçılıgın memuriyeti de özel gibiymiş. hatta ben özelde bulaşık yıkmıyordum 2 bulaşıkçı vardı ben memuriyete atandım 2. gün bulaşık yıkattılar işçiler bize tepeden bakıyor. rezil rüsva olduk ne arayan var bizi ne soran. özel de daha kıymetliydik. inşallah hakkımızı verirler aşçı değil hizmetli alıyoruz deslerdi ben başvurmazdım böyle de rezil olmazdım her gün ağlayarak işten dönüyorum.

merve00000, 2 yıl önce

haklarım düzelmezse mecbur istifa edeceğim özelde de zaten aynı haklarla çalışıoru resmi tatillerde de çalışacagız bulaşık yemekhane sil paspas yap hepsi içinde malesef memur değiliz memur dediğin haftasonu izni olur resmi tatillerde çalışmaz 9 5 çalışır . keşke evimi taşımasaydım mağdur oldum malesef.

merve00000
Daire Başkanı
15 Ocak 2022 11:25

sonuçta atanan öğretmenler bile ilk başta mobinge uğrayabiliyor hakıkaten burada onlar da çok yazıyor yani biz de hakkımız aramalıyız inşallah düzelir ilk atama olduğumuz için zorluklara denk geldik bir kaç seneye düzene oturur diye düşünüyorum. önemli olan iş tanımlarımız memuriyet ben neden tercih ettim aile hayatım düzene girsin izinlerim olsun aileme vakit ayırayım diye memuriyet hayalimiz o yüzden vardı.

15 Ocak 2022 12:47

Sizin agziniz yokmu yıkamiyorum diyemiyor musunuz isciler kim sizin amiriniz mi amiriniz olan bile sizin işiniz olmayan görevi size veremez. Yikamiyorum diyin ben buraya asci veya asci yardimcisi olarak alındım benim görevim yemek yapmak yemeğe hazırlık yapmak ve bu alanda ki hijyen...banane bulaşıklar yemekhane den diyemiyor musunuz...siz devletin personelisiniz bunu bilin oradaki herkes gibi...kimseye saygısızlık etmeden hakkınızı arayın... işiniz olmayan işi biri derse size yazılı olarak tebliğ edin diyin...mahkemeye sunacağım resmi belge olsun diyin.

ysmnarthis
Şef
15 Ocak 2022 13:30

ben de mutfakta olan içileri tuvalete verdiler tuvalet temizleyen adam bulaşıga yemhaneye girmesin zaten hijyenik değil şuan benim yardımcım var bütün iş bize kaldı. normalde özelde bulaşıkçı yoksa o işe hiç girmiyorduk ama şimdi memuriyeti de bırakmak zor geldi istifa eden de var ama çoğu yıkıyor inanmayan telegrama girsin baksın hepsi de bulaşık yıkıyor. ayrı bir bulaşıkçı alımı ve temizlik görevlisi de zor gelir. zaten içiler devlete yük oluyormuş haftasonu da çalışıyorlar devletten 4 yevmiye alıyorlamış şu an haftasonu nöbetini de bize verdiler bakalım nolacak. yıkamam dersen de nolacak mutfak düzeni bu bir iş yapılmadı aksar yemek çıkmaz orada.

tekniker2528, 2 yıl önce

Sizin agziniz yokmu yıkamiyorum diyemiyor musunuz isciler kim sizin amiriniz mi amiriniz olan bile sizin işiniz olmayan görevi size veremez. Yikamiyorum diyin ben buraya asci veya asci yardimcisi olarak alındım benim görevim yemek yapmak yemeğe hazırlık yapmak ve bu alanda ki hijyen...banane bulaşıklar yemekhane den diyemiyor musunuz...siz devletin personelisiniz bunu bilin oradaki herkes gibi...kimseye saygısızlık etmeden hakkınızı arayın... işiniz olmayan işi biri derse size yazılı olarak tebliğ edin diyin...mahkemeye sunacağım resmi belge olsun diyin.

Teachersss46
Aday Memur
15 Ocak 2022 19:07

Arkadaşlar telegram grubunu göndere bilir misiniz

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
15 Ocak 2022 19:30

telegram indir meb kamu aşçılar yaz çıkıyor oradan gruba gir

Teachersss46, 2 yıl önce
Arkadaşlar telegram grubunu göndere bilir misiniz

Birpatlıcan
Aday Memur
15 Ocak 2022 22:40

Arkadaşlar maaşlarınız nasıl yattı ne kadar yattı yazar mısınız

Koray azman
Aday Memur
15 Ocak 2022 22:45

Benim 5990 lira sizin ?
Birpatlıcan, 2 yıl önce
Arkadaşlar maaşlarınız nasıl yattı ne kadar yattı yazar mısınız

Birpatlıcan
Aday Memur
15 Ocak 2022 22:50

5990+1878 toplam 7868 tl bes kesintisi ve sendika dahil iki adet bordro çıkmış tam anlayamadım bende

Koray azman
Aday Memur
15 Ocak 2022 22:59

Aynen benimde öyle yatmış ek ödenekle 5990 lira oluyo
Birpatlıcan, 2 yıl önce
5990+1878 toplam 7868 tl bes kesintisi ve sendika dahil iki adet bordro çıkmış tam anlayamadım bende

Koray azman
Aday Memur
16 Ocak 2022 12:30

Bireysel emeklilik kesintisi var bende hangi sigorta şirketiyle anlaşmalı bilen var mı ?

Ercan arıkan
Aday Memur
16 Ocak 2022 16:01

Ziraat sadece bes yapmaya yetkili
Koray azman, 2 yıl önce
Bireysel emeklilik kesintisi var bende hangi sigorta şirketiyle anlaşmalı bilen var mı ?

adaletinbumudunya
Aday Memur
16 Ocak 2022 17:56

Allah bereket versin. Guzel maas aldik. Artik daha aşkla calisiriz inşallah

dogecoin
Şef
16 Ocak 2022 17:57

Herkese ayni mi yatti 6000 tl

adaletinbumudunya, 2 yıl önce
Allah bereket versin. Guzel maas aldik. Artik daha aşkla calisiriz inşallah

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
16 Ocak 2022 19:02

iş zor hakkediyoruz inanmayan çalışsın bir gün mutfakta

ysmnarthis
Şef
16 Ocak 2022 21:03

aldığım maaşı sonuna kadar hakkettim ben de bulaşık yıkama yemekhane silme ve ömrümde hiç yapmadıgım için paspas attım :d göründüğü gibi kolay değilmiş ve işin en kolayı yemek yapmtaktı sadece yemek yapsam cennete mi düştüm derdim

Berk3798
Aday Memur
16 Ocak 2022 23:28

Bordroyu okuldanmi aliyoruz
Toplam 2710 mesaj
«545556575859606162636465»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi