Editörler : ayşegül bgm
08 Mart 2011 16:58

Lisans Hemşire ve Sağlık Memurları Platformu

Son Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız...    

fikirlerimizi paylaşalım

hempın
Aday Memur
08 Mart 2011 17:01

arkadaşalar benim puanım 69 dört yıldır bekliyorum artık atanmak istiyorum ankara ve adana düşünüyorum sizler

hempın
Aday Memur
08 Mart 2011 17:06

birbirimize destek olalım arkadaşlar okuyup geçmeyelim yorum yapalım burada birşeyler paylaşalım

hempın
Aday Memur
08 Mart 2011 17:12

nisan da alım var deniyor ama kaç hemşire alınacak bilen var mı bimer de göremedim ben.. bi arkadaş başka bi başlıkta 9 bin demiş ve yarısı lisans yarısı lise olursa cok iyi olur

dry04
Aday Memur
08 Mart 2011 18:20

benim puanım 65 lisans hemşire sadece diyarbakır ı yazacağım.inşanlah çok alım olur.Herkes atanır.

(*DiLeK*)
Şef
08 Mart 2011 21:49

arkadaşlar sözleşmeli ve kadrolu lisans hemşirelik kaçla kapattı bilen var mı?

hem.gül
Aday Memur
08 Mart 2011 23:35

benım puanımda 73 umarım olur bu nısan alımlarında

g_k_h_n
Yasaklı
09 Mart 2011 12:29

hempın eger alım cok olursa senın adana ıcın bısey dıyemnem ama ankara kesın olur hele unı hastanesı kesınkes olur....

dry o4 eger alım tahmınımızden bıraz fazla olur ve alınırsa senınde kesın...ayrıca dıyarbakır unı kesınlıkle gırersınıız..egıtım arastırma ve ılce devletler e kesın atanırsınız alımnlar gecıkmezse..

dilek arkadasım hakkarı mus bulanık ve batı karadenız bolgelerı 68 63 arası kapattı..bazı buyuk sehırler mesela ıstanbul son gıren 73 ankara 70 adana 83 mersın 87 konya 75 antalaya 87 gnelde ortalama 73 puana kadar dustu sadece 2850 kısıde ele gelen dusuk puanlar bunlar..eger bu alımda sayıs 3000nın ustune cıkarsa puanlar 55 e kadar duser..yanı toplamada hemsıre sayısı7 kısı alınsa ve yarı yarıya bolunse yada sadece lısans hemsıre alınsa (2010 temmuz ataması gıbı)ankara ıstanbul adana ve bursa gıbı yerlerde puanlar 65 e kadar dusebılır..

saygılar..

hempın
Aday Memur
09 Mart 2011 13:52

hadi bakalım inşallah allah hepimizin gönlüne göre versin..

hempın
Aday Memur
09 Mart 2011 13:55

bide arkadaşlar 70 puan altında alanlar için diyorum urfa diyarbakır antep buralar harika yerler bence düşünün derim benim eşimin işi ankrada olmasa kesin yazardım... hem ucuz hem ılık hem yaşanılır güzel yerler...

hempın
Aday Memur
09 Mart 2011 14:01

arkadaşlar sınav uzmanı diye biri alımların haziran sonu oldugunu söylemiş yani tahhminde bulunmuş.. keşke biran önce olsada beklemesek

dry04
Aday Memur
09 Mart 2011 16:49

Hempın arkadaşım Diyarbakır konusunda sana katılmıyorum.Urfa ve gaziantep çok güzel.Ama Diyarbakır çok karışık.Ben eş durumundan burdayım.1 sene olmadı daha.Geldiğimizden beri 2,3 günde bir mutlaka olay oluyor.Sürekli evlerimizi taşlıyorlar.3 kere camlar değişti.Bu arada eşim asker.Dışarıya çıkmaya korkuyoruz.Eşim ve çocuğum olmasa asla ve asla burada yaşamak istemem.Hiç bir sosyal hayatta yok ayrıca.Urfa buraya1.5-2 saat uzaklıkta ama Urfa buraya göre daha gelişmiş.Benim gönlümdeki tek yer Ankara orada yaşayanları çok şanslı görüyorum.

(*DiLeK*)
Şef
09 Mart 2011 17:56

yanıt için teşekkür ederim hemşire değilim ben ama çanakkale devlet has. söz. 79 da kalmış 81'le atanan bir arkadaş dedi son yapılan atamada gördüğüm en düşük puan van dev has. 85di nasıl bu kadar düşük olabiliyor onu pek anlamadım hakkınızda hayırlısı dilerim herkes emeğinin karşılığını alır

hempın
Aday Memur
09 Mart 2011 20:50

dry04 arkadaşım allah yardımcınız olsun inşallah.. fikirlerin bulandıgı şu günlerde yine yeniden eskisi gibi kardeş olur ırk kültür demeden dost oluruz halkça.. benim arkadaşım diyarbakır kadın hast de calışıyor memnun oldugunu söylüyor sürekli ve diyarbakırlı arkadaşımız da cok.. demem o ki allah iyilerle karşılaştırsın hepimizi.. her yörenin iyiside olur kötüsüde

öfori
Aday Memur
10 Mart 2011 14:54

insallah hepimiz atanırız. benim puanım 76 amasaya'yı istiyorum.insallah gelir

sailor moon
Kapalı
11 Mart 2011 00:37

merhaba arkadaşlar..yarın nöbetim var..nöbete gidicemm ondan bu saatte ayaktayım yoksa sızıp kalıyorum yorgunluktan...1.5 yıl bekledikten sonra atanmak güzel şey..hele ki maaşınızı elinize aldığınızda bir de size hayır duası yapan hastalarınız da varsa gerisini sallayın gitsin...en son yapılan sözleşmeli alımlarda evime 40 km uzaklıktaki devlet hastanesine atandım...bundan iyisi can sağlığı..sizlerin de bu güzellikleri yaşamanızı umut ediyorum...

öfori
Aday Memur
13 Mart 2011 13:06

atanamayan hemşire kalmadı mı? :) hiç kimseden ses çıkmıyorda..

hempın
Aday Memur
13 Mart 2011 17:25

galiba herkes atanmış.. sadece üç beş kişi açıkta kalmış..

deniz888
Kapalı
13 Mart 2011 17:59

bende atanamadım sizce bu alımlarda izmirin puanları nasıl olur:(

deniz_hem
Aday Memur
14 Mart 2011 17:37

68 puanım.atanabilecekmiyim acaba offffffffff

öfori
Aday Memur
14 Mart 2011 18:05

bence atanabilirsin ama tercih yaptığın yere göre degişir.. nereleri istiyorsun deniz?

Toplam 60 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi