Editörler : Lanet
06 Eylül 2017 23:56

İçişleri bakanlığı mülakat sonuçları

Arkadaşlar 2 aya yakın bir süredir beklemekteyiz. Sürecin daha da uzamaması için twitterda etkinlik düzenlenmiş. #içişlerimülakatısonuçlarıaçıklansın başlığı altında sesimizi bakana duyuralım. Bu konuda inanıyorum ki bize yardımcı olacaktır. En azından süre ve aşama bilgisi alabiliriz diye düşünüyorum. Lütfen twitter üzerinden etkinlige katılmaya gayret gösterelim. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

izimir
Genel Müdür
08 Eylül 2017 13:36

mülakat sonuç listeleri hazırmış.sadece yayınlanması kalmış.

izimir
Genel Müdür
10 Eylül 2017 17:52

önümüzdeki çarşamba günü açıklanacağına ilişkin bir duyum aldım.

Kpssaveb
Aday Memur
10 Eylül 2017 23:32

İnşallah diyelim

izimir, 7 yıl önce

önümüzdeki çarşamba günü açıklanacağına ilişkin bir duyum aldım.

bosswolf06
Aday Memur
11 Eylül 2017 10:43

çarşambaya kilitlenelim ozaman herkes yatsın uyusun o gün geldiğinde uyanalım :)

izimir
Genel Müdür
14 Eylül 2017 00:48

açıklandı.

mtnalpgcn
Aday Memur
14 Eylül 2017 02:42

Şükürler olsun açıklandı. 2 yıldır uzun ve meşakatli bi yoldan gectim Rabbime şükürler olsun ki kazandım. Ilk girdigim adalet bakanlığı mulakatinda elenmistim ve bu beni çok etkiledi. Sonrasında sadece tevekkül ettim. Bu isi başaracagıma her daim inandım. 1 ay boyunca mülakattaki komisyonu nasıl etkileyebilirim diye çalışırken düşündüm durdum ve sonunda başarılı oldum. Allah benim gibi böyle tüm inananların yolunu açık etsin. Insallah diğer arkadaslarada devletimize hizmet etme onurunu yasamak nasip olur.

egekızı64
Aday Memur
14 Eylül 2017 08:17

kırmızı çizgiye kadar olan dimi yaa? hala inanamıyorum çunku

mtnalpgcn, 7 yıl önce

Şükürler olsun açıklandı. 2 yıldır uzun ve meşakatli bi yoldan gectim Rabbime şükürler olsun ki kazandım. Ilk girdigim adalet bakanlığı mulakatinda elenmistim ve bu beni çok etkiledi. Sonrasında sadece tevekkül ettim. Bu isi başaracagıma her daim inandım. 1 ay boyunca mülakattaki komisyonu nasıl etkileyebilirim diye çalışırken düşündüm durdum ve sonunda başarılı oldum. Allah benim gibi böyle tüm inananların yolunu açık etsin. Insallah diğer arkadaslarada devletimize hizmet etme onurunu yasamak nasip olur.

Ymnli
Aday Memur
14 Eylül 2017 20:09

Bu haberin yalan olma ihtimali var mi? en az 70 puan gerekiyor zaten, başvuru şartı bu..

izimir, 7 yıl önce

http://www.mymemur.com.tr/icisleri-bakanligi-1545-personel-aliminda-40-puan-ile-memur-atandi-89034h.htm

izimir
Genel Müdür
19 Eylül 2017 10:34

kesin listelerin açıklanması 14 eylülden itibaren 1 ay ile 1,5 ay arasında sürer.yani 14 ekim ile 29 ekim arası.

Ymnli
Aday Memur
19 Eylül 2017 23:04

Epey de uzun sürecekmis peki kesin listeden sonra ne kadar süre sonra işe başlayabiliriz? güvenlik soruşturması bu sürecin hangi aşamasında olucak?

izimir, 7 yıl önce

kesin listelerin açıklanması 14 eylülden itibaren 1 ay ile 1,5 ay arasında sürer.yani 14 ekim ile 29 ekim arası.

Esyk
Aday Memur
20 Eylül 2017 21:09

Şimdiki liste ile kesin liste arasında bi fark olur mu acaba guvenlik sorusturmasına gore mi degısecek

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi