Editörler : supporters.

Hakyol10
Aday Memur
21 Temmuz 2019 17:14

Güzel kardeşim ben ankara çubukta yaşıyorum merkeze 1 saat sürüyor ben sırf o yolu çekmemek gitmedim kursa evde kendim çalıştım a grubuna 33 hukuk 30 iktisat 27 maliye 30 civarı da muhasebe bekliyorum. Benden sana tavsiye youtubeden çalış bi de il dışından gelecekmişsin hiç gereği yok kurslar falan hikaye ahır gibi sınıfta ders anlatıyorlar her kafadan bir ses çıkıyor. Çıkmış sorulara ağırlık ver ilk günden deneme çözmeye başla hafta da 1 deneme çöz son ay konuları bitirmiş ol ve 30 gün boyunca deneme çöz. Kafana girmeyen yerleri küçük kağıtlara not al sınava gireceğin gün okul kapısında oku öyle gir son güne kadar dersi bırakma hatta son hafta daha çok çalış a grubu bunu gerektiriyor çünkü. Ben youtubenin dışında kaynak olarak hukukta ahmet nohutçunun kpss kampı serisini kullandım çıkmış sorular dahil. İktisatta 4t çıkmış sorular konu anlatım olarak mikroda analiz makroda hysteresis + katalaksi(özellikle tavsiye ederim). Maliyede konu anlatım ve soru bankası pegem çıkmış sorular 4t. Muhasebede kaynak kullanmadım youtubeden izleyip 4t çıkmış soruların tamamını 2 kez çözdüm.

ustatmehmet
Aday Memur
21 Temmuz 2019 18:46

öncelikle azmin için tebrik ederim. bir yere yazıldım, ama tavsiyelerini dikkate alacağım teşekkür ederim vakit ayırdığın için

sedx
Aday Memur
22 Temmuz 2019 03:59

Efekt yaınlarinın soru bankası instagram hesabı var ayrıca youtubde soru tahmin yapıyorlar hocaları izmiryediiklimin hocaları

srdrflz
Aday Memur
24 Temmuz 2019 10:40

Aynen. Bende youtube'den benim hocamın videolarını seyrederek çalıştım. hukuk 29, iktisat 24, maliye13 (düşük tabi), muhasebe 26 bekliyorum.

Hakyol10, 5 yıl önce
Güzel kardeşim ben ankara çubukta yaşıyorum merkeze 1 saat sürüyor ben sırf o yolu çekmemek gitmedim kursa evde kendim çalıştım a grubuna 33 hukuk 30 iktisat 27 maliye 30 civarı da muhasebe bekliyorum. Benden sana tavsiye youtubeden çalış bi de il dışından gelecekmişsin hiç gereği yok kurslar falan hikaye ahır gibi sınıfta ders anlatıyorlar her kafadan bir ses çıkıyor. Çıkmış sorulara ağırlık ver ilk günden deneme çözmeye başla hafta da 1 deneme çöz son ay konuları bitirmiş ol ve 30 gün boyunca deneme çöz. Kafana girmeyen yerleri küçük kağıtlara not al sınava gireceğin gün okul kapısında oku öyle gir son güne kadar dersi bırakma hatta son hafta daha çok çalış a grubu bunu gerektiriyor çünkü. Ben youtubenin dışında kaynak olarak hukukta ahmet nohutçunun kpss kampı serisini kullandım çıkmış sorular dahil. İktisatta 4t çıkmış sorular konu anlatım olarak mikroda analiz makroda hysteresis + katalaksi(özellikle tavsiye ederim). Maliyede konu anlatım ve soru bankası pegem çıkmış sorular 4t. Muhasebede kaynak kullanmadım youtubeden izleyip 4t çıkmış soruların tamamını 2 kez çözdüm.

Mustafa Kızılay
Aday Memur
24 Temmuz 2019 12:37

ben gy-gk için odak akademiye yazıldım ancak a grubundan hazırlanmayı düşünmüyorum. fakat a kadrosunun hocalarını da daha önce duymuştum. a grubundan çok iyi dersaneler var ankarada ama oraya da bakılabilir bence

Hakyol10
Aday Memur
25 Temmuz 2019 21:07

Guy için yeter de artar dostum zaten maliyeyi bu sene çoğu kişi yapamadı gayet güzel yapmışsın İnşallah atanırsın
srdrflz, 5 yıl önce

Aynen. Bende youtube'den benim hocamın videolarını seyrederek çalıştım. hukuk 29, iktisat 24, maliye13 (düşük tabi), muhasebe 26 bekliyorum.

yaylakartali06
Kapalı
05 Ağustos 2019 12:14

elimde kpss a grubu hazırlık konu anlatım kitapları mevcut.sıfır durumda,tertemiz,çizik bile yok.uygun fiyattan verilecektir.almak isteyen arkadaşlar özelden irtibata geçebilirler.

kerem günay
Yasaklı
09 Ağustos 2019 01:21

2020 KPSS Konuları isteyen inceleyebilir.

ekonometri21
Aday Memur
14 Ağustos 2021 20:21

Garanti akademi hakkinda bilgiai olan

justwanttolive
Aday Memur
24 Ağustos 2021 01:05

Selam ekonometrici misin
ekonometri21, 3 yıl önce

Garanti akademi hakkinda bilgiai olan

ekonometri21
Aday Memur