Editörler : oto-danisman-expert
25 Ocak 2021 12:12

Subaylık Hastane İşlemleri

Arkadaşlar öncelikle hepinizin hakkında hayırlısı diyerek sözlerime başlayayım. Sözlü mülakat olumlu olursa hastane işlemleri başlıyormuş sanırım. Malum Ankara bana baya uzak. Bu işlemleri Gaziantep'de yapabilir miyim?

e-endüstri
Aday Memur
25 Ocak 2021 12:41

Sözlü mülakatı geçersen orada soruyor hangi hastaneye sevk istediğini orada Gaziantep muhtemelen vardır seçip 5 iş günü içinde Gaziantepteki hastaneye giriş yapman gerekiyor.

santioon
Aday Memur
25 Ocak 2021 12:57

Teşekkürler başkan. Bir de şeyi soracaktım. Komanda olur veya olamaz raporunu bu hastane işlemlerinde mi belirliyorlar.

e-endüstri
Aday Memur
25 Ocak 2021 13:16

Jandarma kuvveti ise yazar diğer kuvvetler komando olur istemiyorlar bildiğim kadarıyla zaten varsayalım kara kuvvetleri piyadeyi kazandınız sınıf eğitimi dahil yaklaşık 1 yıl süreceği için komando kursuna gidecekseniz eğer tekrardan sağlık sevki verilip kontrol oluyorsunuz diye biliyorum.

e-endüstri
Aday Memur
25 Ocak 2021 13:30

Sevk kağıdınızın üstünde hastaneden nasıl bir rapor istedikleri yazacaktır. "D2 Numaralı değerlendirme sütununa göre muvazzaf subay olur/olmaz"

santioon
Aday Memur
25 Ocak 2021 13:50

Aslında benim sorum şu. Muvazzaf subay olur/olamaz işleminin dışında ekstra komanda olur/olamaz raporu varmış. Bildigim kadarıyla da subaylık eğitiminin son aşaması komandoymuş. Bu raporu soruyorum. Var mıdır bir bilginiz. Varsa da hangi aşama da alınıyor.

e-endüstri
Aday Memur
25 Ocak 2021 14:02

Hocam bu konuda bilgim 2. Cevapta yazdığım kadar.

santioon
Aday Memur
25 Ocak 2021 14:09

Teşekkür ederim hocam. Bilgisi olan yazarsa hepimiz öğreniriz inş.

JungleFarkı
Aday Memur
25 Ocak 2021 14:21

Hocalarim 5 gun icinde yaptirip geri mi gelicez yani ben orasini anlamadim eger oyleyse direk Ankarada bi hastane yazip işini halledip dönmek daha mantıklı değil mi ?

batucelebi
Aday Memur
25 Ocak 2021 14:32

5 gün içinde başvurup 30 gün içinde tüm işlemleri tamamlayacaksın
JungleFarkı, 3 yıl önce
Hocalarim 5 gun icinde yaptirip geri mi gelicez yani ben orasini anlamadim eger oyleyse direk Ankarada bi hastane yazip işini halledip dönmek daha mantıklı değil mi ?

JungleFarkı
Aday Memur
25 Ocak 2021 14:39

benim 3-4 gun kalabilicek yerim var da dediğim gibi yapip donsem daha hoş olcak sanki git gel yapmaktan bıktım
batucelebi, 3 yıl önce
5 gün içinde başvurup 30 gün içinde tüm işlemleri tamamlayacaksın

batucelebi
Aday Memur
25 Ocak 2021 14:43

hastaneyi yaşadığın şehirden seçebilirsin ankaraya gidip gelmen için hiçbir sebep yok heyet raporu onaylandıktan sonra hastane gönderiyor raporu msbye
JungleFarkı, 3 yıl önce
benim 3-4 gun kalabilicek yerim var da dediğim gibi yapip donsem daha hoş olcak sanki git gel yapmaktan bıktım

JungleFarkı
Aday Memur
25 Ocak 2021 14:56

ben elden teslim edildiğini saniyordum gardaşim sağolasin aydinlandim şuan
batucelebi, 3 yıl önce
hastaneyi yaşadığın şehirden seçebilirsin ankaraya gidip gelmen için hiçbir sebep yok heyet raporu onaylandıktan sonra hastane gönderiyor raporu msbye

batucelebi
Aday Memur
25 Ocak 2021 14:57

yok hastane hallediyor her şeyi...yine de mülakatı geçersen hastane seçme sırasında bilgilendirme yaparlar
JungleFarkı, 3 yıl önce
ben elden teslim edildiğini saniyordum gardaşim sağolasin aydinlandim şuan

santioon
Aday Memur
25 Ocak 2021 15:01

Aynen. Ben de hastanenin direkt gönderdiğini biliyorum. Ankara'da kalmaya gerek yoktur.

e-endüstri
Aday Memur
25 Ocak 2021 15:15

Rica ederim hocam iyi forumlar.

santioon, 3 yıl önce

Teşekkür ederim hocam. Bilgisi olan yazarsa hepimiz öğreniriz inş.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi