Editörler : supporters.
30 Eylül 2019 11:00

Konut Kredilerinin 0,99 ile yapılandırılması

Üç kamu bankasından 0,99 faiz oranı oncesinde yuksek faizle kullanılan konut kredilerine ilişkin yapılandırma kararunın alındıgına dair haberler cıktı her yerde, gormussunuzdur. Ben Halkbank şubemi arayıp sordum "Ben de telefon ile arayanlardan duydum, henuz bize bu bilgi gelmedi" dediler. Konut kredisi için bankalarını arayan oldu mu? Ne cevaplar aldınız?

onaylayan oldu mu haberi ?

ahmetbulut47
Genel Müdür
30 Eylül 2019 11:04

Ziraati aradım henüz bilgi gelmedi dediler ben 1,03 çekmiştim acaba yapılandırma masrafı var mı uğraşmaya değer mi veya taksit sayısını azaltıp taksit ödememi daha yüksek tapsam mantıklı olur mu

tayinamacli
Memur
30 Eylül 2019 11:07

ben de netleşince tüm bunların cvbını almak icin tekrar hesaplatıcam. sonucta tüm masraflar dahil toplam tutarda daha aza geliyorsa, bütçemiz acısından iyidir.

ahmetbulut47, 5 yıl önce
Ziraati aradım henüz bilgi gelmedi dediler ben 1,03 çekmiştim acaba yapılandırma masrafı var mı uğraşmaya değer mi veya taksit sayısını azaltıp taksit ödememi daha yüksek tapsam mantıklı olur mu

ahmetbulut47
Genel Müdür
01 Ekim 2019 21:15

Bugün banka ile görüştüm %1 kredi kapama cezası var bilginiz olsun
01 Ekim 2019 21:40

hangi banka ile görüştünüz hocam halk bankasının internet sitesinde herhangi bir duyuru yok ama

tayinamacli
Memur
02 Ekim 2019 09:25

halkbankası ankara subesi ile gorustum. kredimi ordan cekmiştim. kredi yapılandırmsına baslanmıs. ayrıca kredinin kalan tutarı kadar %1 kapama cezası var ve ekimin kredi tutarını peşin de istiyorlar. hayırlı olsun insallah borclarımızı hafifletir. subeye yarın gidicem yapılandırmaya. baska sorusu olan olursa orda hangi masraflar cıkıyor filan ogrenir derim sorusu olan olursa

Dedeman123, 5 yıl önce

hangi banka ile görüştünüz hocam halk bankasının internet sitesinde herhangi bir duyuru yok ama

tayinamacli
Memur
03 Ekim 2019 11:01

hayat sigortanızı tekrar yaptırıyorlar mı peki ? bana eski sigortayı iptal edip üç yıllık sigorta yaptırıcaz yeni dediler (Vadem 3 yıllık)

ahmetbulut47, 5 yıl önce
Bugün banka ile görüştüm %1 kredi kapama cezası var bilginiz olsun

drhouse630
Aday Memur
07 Ekim 2019 13:42

Vakıfbank %2 erken kapatma cezası alıyor.

ayhan8861
Kapalı
07 Ekim 2019 15:11

Bende merak ediyorum yok mu yapılandıran
tayinamacli, 5 yıl önce

hayat sigortanızı tekrar yaptırıyorlar mı peki ? bana eski sigortayı iptal edip üç yıllık sigorta yaptırıcaz yeni dediler (Vadem 3 yıllık)

akustik
Aday Memur
07 Ekim 2019 22:37

Bende ziraat katilimdan 1.45 den cektim ama finans kurumlarından hala yapilandirma karari cikmadi. Bizden sonra 0.99 la verdi ama golu biz yedik. Bakalım bir guzellik yapacaklar mi

08 Ekim 2019 09:01

halkbankası bekleyin dediler.

seko70
Aday Memur
08 Ekim 2019 19:05

Ben ziraatten yapılandırdım bekleme falan yok direk şubelere gidin bence. %1 erken kapama bedeli alıyorlar eski sigortanız iptal oluyor iade ediyorlar kalan kısmı sonra yeni hayat sigortası yapıyorlar.

tayinamacli
Memur
09 Ekim 2019 09:18

halkbank ta basladı ama inanılır gibi degil, bireysel emeklilik yaptırma kosulu sunuyorlarlar yapılandırma icin. BDDK ya e-şikayette bulkundum ama yaopabilecegim daha aktif ne olur sizce.

taksitlerim dustu derken bir de bireysel emeklilik taksidi odemek istemiyorum.

tayinamacli
Memur
09 Ekim 2019 14:03

Halkbank tan konut kredisi yapılandırması yapanlar ; BİREYSEL EMEKLİLİK yaptınız mı rica etsem şubeleriniz BES koşulu sundu mu lütfen cevaplar mısınız

09 Ekim 2019 15:18

bes ile alakalı bana bir şey söylemediler.

tayinamacli
Memur
11 Ekim 2019 17:10

onaylandı mı kredi yapılandırmanız ben Basvurdum ve BES istemedigime dair dilekçe doldurdum. üç gun oluyor.

Dedeman123, 5 yıl önce

tayinamacli
Memur
11 Ekim 2019 17:13

ve halkbankası mıydı

Dedeman123, 5 yıl önce

11 Ekim 2019 21:37

halkbankası evet kredi daha onaylanmadı bakalım ne dicekler bes cok sacma kabul etmem ki

tayinamacli
Memur
12 Ekim 2019 22:48

size zahmet onaylanınca yazar mısınız bana? ben de BES i istemedigime dair dilekçe verdim. bu sartta onay bekliyorum bakalım. zaman karsılastırım. tesekkürler.

Dedeman123, 5 yıl önce

halkbankası evet kredi daha onaylanmadı bakalım ne dicekler bes cok sacma kabul etmem ki

13 Ekim 2019 11:28

tabiki

tayinamacli
Memur
16 Ekim 2019 16:25

merhaba benim onayım cıktı. şikayetvar.com a yazın isterseniz. oradan dondu banka bana.

Dedeman123, 5 yıl önce

tabiki

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi