Editörler : oto-danisman-expert
21 Nisan 2010 20:14

Seat İbiza kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

Kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

tufan gibi...
Genel Müdür
21 Nisan 2010 20:42

Yok mu kullanan, bilen, tanıyan, bilgilendirecek??? :(((

uglykidjoe
Müsteşar
21 Nisan 2010 20:44

İbiza Polo'nun daha uygun fiatlı kardeşidir.

tufan gibi...
Genel Müdür
21 Nisan 2010 20:56

Kardeşinide tanımıyorum ben ne olcak şimdi :)

uglykidjoe
Müsteşar
22 Nisan 2010 11:09

Tanımadığınla muhatap olma..:)

Hangi İbiza? Sıfır mı , dizel mi , kaç paralık?

tufan gibi...
Genel Müdür
22 Nisan 2010 12:51

Hayır sıfır değil. 2004 model tüplü, temiz bişey buldum ama araba hakkında hiç bir bilgim yok. Kullananlar daha iyi bilir belki yardımcı olurlar diye açtım başlığı

leffkeli
Şef
22 Nisan 2010 13:54

arkadaşım kullanıyo.çok memnun bana tavsiye ediyo. temizini bulursam ben de alıcam..

ayhi
Kapalı
22 Nisan 2010 14:49

yaklaşık üç yıl kullanıdım, memnundum. tavsiye ederim

skoda octavia alırken sattım

tufan gibi...
Genel Müdür
22 Nisan 2010 19:13

Tşkler arkadaşlar.

Yedek parçası pahalı mı nasıl acaba? Hatchbak araba istediğim için ve görüntüsü hoşuma gittiği için düşünüyorum. Opel vectra eleganstan sonra attan inip eşeğe binmiş gibi olur muyum acep?

ayhi
Kapalı
22 Nisan 2010 20:55

motor ve yürüyen aksamın çoğu Audi,VW,Skoda ile ortak

sizinki D sınıfından B sınıfa geçiş olacağı için darlık hissedeceğiniz aşikar

tufan gibi...
Genel Müdür
23 Nisan 2010 00:28

Az darlık hissedeyim da, parkedemiyom işte kocaman arabayı belki küçülünce park ederim :)))) Yakıt tasarrufu nasılki?

ayhi
Kapalı
23 Nisan 2010 07:24

ben benzinli 1.6 motor ve otomatik vitesli kullandığım için yakıt tasarrufundan bahsetmem imkanız

tufan gibi...
Genel Müdür
23 Nisan 2010 13:24

1.4 lpgli nasıldırkine, ha birde düz vites. Yaws viteste farkediyor mu ki?

Motorlu taşıtlar forumunu çok bilmiyorum ama bir kaç kez denk geldiğim kadarıyla bir tane ahmethaşim var, octivia'yı anlatıp övüp duruyor, adam kullanmış memnun kalmış övüyor her fırsatta anlatıyor (reklamdan yüzde aldığını düşünmeye başlıycam nerdeyse :P) Yok mu bu arabayı anlatıp övecek yada kötü özelliklerini yerecek, az zamanım kaldı, anlaşmak üzereler hadin gari bea yardım edin bir el atın da :))))))

ayhi
Kapalı
23 Nisan 2010 17:15

benim ibiza 2000 modeldi, hakkında söyleceyebilecem tek kötü şey bana küçük gelmeye başlamasıydı :)

1.4 motorlar hakkında bilgim yok

lpg'li ise benzine göre daha tasarruflu olacığı aşikar

klasik tork konvertörlü otomatik viteslerde güç kaybı yaşandığı için yakıt tüketimi manuel vitese göre daha çoktur

yeni nesil yarı otomatik veya otomatikleştirilmiş viteslerde (araçta debriyaj var ama pedalı yok) ise manuel vitese yakın hatta bazen daha az yakıt tüketimi olur (özellikle dsg viteslerde)

tufan gibi...
Genel Müdür
23 Nisan 2010 17:23

Artık çok geç almış gelmiş bile eşim, ben hiç görmeden. Kesinlikle bir eşşek bu yaaaaaa, hayallerim yıkıldı, insan bir gösterir almadan önce, herkes göster sen bana gösterme, öyle böyle değil acayip sinirliyim, kaportacı nasıl iyi demiş anlamadım. Ön kaputta üç dört tane nokta nokta pas gördüm, hani temizdi beee resmen kandırıldımmmmmmmmmm

2004 model ibiza signo 1.4 lpgli 16.350 ye almış, ne olur bari fiyatıyla ilgili iyi şeyler söyleyinde moralim yerine gelsin, şu anda moralim sıfırın altında seyrediyor :'(((((((((((((((

ayhi
Kapalı
23 Nisan 2010 17:56

fiyat kilometreye göre değişir ama şunlara göre iyi sayılır:

http://www.araba.com/ara.php?action=search&keyword=ibiza%2Bsigno&fs=0&fe=0&ys=0&ye=0&shs=0&she=0&kms=0&kme=0&il=0&ot=1&vt=0&yt=3&kt=0&f=0&i=1899&fa=&s=9&keyword=ibiza+signo&fs=0&fe=0&ys=2004&ye=2004&shs=0&she=0&fa=0&il=0&s=9

tufan gibi...
Genel Müdür
23 Nisan 2010 18:02

56000 km de, o pas lekeleri yolda giderken taş sıçramasından olmuş. Bilgisayara sokmuşlar problemsiz çıkmış, üç ustaya 1 servise göstermişler çok temiz demişler ama ben o küçük pas lekelerine taktım, offffff umarım alışabilirim. Çok teşekkürler ilginize, sağolun.

ayhi
Kapalı
23 Nisan 2010 19:45

maalesef ikinci el araçlarda, umduğunu değil bulduğunun alıyor insan :(

hayırlı olsun, güle güle kullanın SEAT Ibiza'yı :)

canfeza
Şef
23 Nisan 2010 19:47

ne saçma bi isim İbiza kesinlikle kullanmam o abazayı.. :DDDDDDDD

tufan gibi...
Genel Müdür
23 Nisan 2010 21:02

Ayhi arkadaşım teşekkür ederim ilginden dolayı, bindim turladım biraz, tanıştık. Aslında acemi olduğum için hatchbak istedim birazda uygun olsun istedim, çünkü Vectrayı az bişey duvara sürtmüştüm kaskosu olmasına rağmen üzüntümden yıkıldım o zamandır binemiyordum, aramızda duygusal bir bağ oluşmuş farkında değildim, bugün onsuz kalınca anladım ama sanırım ibizaya da alışırım, en azından benim gibi parketme özürlü biri için daha iyi sanırım, vursamda çok üzülmem herhalde diye düşünüyorum.

---------------------

canfeza o nasıl bir yorumdur öyle pes dedim yani!!! Kişi kendinden bilir işi diyorum ibiza ismini benzettiğiniz şeye bakın. Az edep yahu!

bilgeturk15
Aday Memur
26 Nisan 2010 16:21

1,5 ay evvel 2005 ibiza signo aldım. 1.4 16v. ben cok memnunum. km de 24 kurus yakıyor.

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi