Editörler : crops35

yxcvx
Memur
21 Aralık 2019 01:28

Normalde 8-5 ve resmi tatiller ve hafta sonu tatilleri elbette geçerli. Ancak anbar memurluğunu vardiyalı sisteme çevirmeyi planlıyor, onun için belli aralıklarla anbar memuru alıyorlardı, son durum nedir bir bilgim yok doğrusu. Ben 2015 yılında istifa edip ayrıldım kurumdan.
denizyolcusu, 4 yıl önce
çalışma ve izin saatleri nasıldır vardiya şeklinde mi 8-5 mi resmi tatillerde izin durumu var mıdır?

yxcvx
Memur
21 Aralık 2019 01:29

Rica ederim, hakkınızda hayırlısı olsun. İş olarak gözünüzü korkutacak pek bir şey yok.
Öz1129, 4 yıl önce

Zaman ayırıp bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim bu bilgiler benim için yeterli hayırlısı olur umarım

yxcvx
Memur
21 Aralık 2019 01:34

Tek tip vs benim zamanımda yoktu, çoğu rahatlıkla sivil gelebiliyordu. Şu anda bir farklılık yoktur büyük olasılıkla. Anbar memuru benim zamanımda 8-5 yerine 7.30-15.30 arası çalışıyordu, yaptığı tek iş saat 8'de madene inecek işçilere patlayıcı anbarından dinamit ve dinamit fitili veriyor deftere kaydediyor, akşam da madenden çıkan işçilerden artan dinamit ve fitilleri geri alıp deftere sayılarını yazıp sağlamasını yapıyordu. Anlayacağınız günlük toplam 1 saat anca çalışılıyorsu.
denizyolcusu, 4 yıl önce
buna ek olarak tek tip kıyafet zorunluluğu vs var mıdır ambar memurluğu artıları eksileri nelerdir paylaşırsanız sevinirim

denizyolcusu
Aday Memur
21 Aralık 2019 01:39

madene inilebileceğini hiç düşünmemiştim tahminimden daha farklı bir iş koluymuş yanıtlar için çok teşekkürler
yxcvx, 4 yıl önce
Tek tip vs benim zamanımda yoktu, çoğu rahatlıkla sivil gelebiliyordu. Şu anda bir farklılık yoktur büyük olasılıkla. Anbar memuru benim zamanımda 8-5 yerine 7.30-15.30 arası çalışıyordu, yaptığı tek iş saat 8'de madene inecek işçilere patlayıcı anbarından dinamit ve dinamit fitili veriyor deftere kaydediyor, akşam da madenden çıkan işçilerden artan dinamit ve fitilleri geri alıp deftere sayılarını yazıp sağlamasını yapıyordu. Anlayacağınız günlük toplam 1 saat anca çalışılıyorsu.

yxcvx
Memur
21 Aralık 2019 01:41

Madene siz inmiyorsunuz zaten, madende görev yapan işçilere sadece patlayıcı madde veriyorsunuz, onlar sizden gerekli malzemeleri aldıktan sonra madene inmeye gidiyorlar. Ayrıca benim söylediğim patlayıcı madde anbarında görev yapanlar için farklı anbarlar da var sanırım (emin değilim).
denizyolcusu, 4 yıl önce
madene inilebileceğini hiç düşünmemiştim tahminimden daha farklı bir iş koluymuş yanıtlar için çok teşekkürler

denizyolcusu
Aday Memur
21 Aralık 2019 01:48

cevaplar için sağolun
yxcvx, 4 yıl önce
Madene siz inmiyorsunuz zaten, madende görev yapan işçilere sadece patlayıcı madde veriyorsunuz, onlar sizden gerekli malzemeleri aldıktan sonra madene inmeye gidiyorlar. Ayrıca benim söylediğim patlayıcı madde anbarında görev yapanlar için farklı anbarlar da var sanırım (emin değilim).

Konyalıusta
Aday Memur
31 Mayıs 2020 12:15

hocam siz beklemedesiniz degil mi ?

tokerer07, 5 yıl önce

hahaha: D Ben alanyada büyüdüm.Şuan mezun durumunda ve 6 ay önce istifa etmiş olsam Alanya yazar sonrada adak adardım gelirse diye :D

Toplam 127 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi