Editörler : crops35
03 Ekim 2019 18:11

Ogm'ye atanan bilgisayarcılar

Arkadaşlar 81.2 ile yedeğim aranızda yerleşen var mı? Bir de kaç puanla?

programcı2019
Aday Memur
03 Ekim 2019 18:17

83.7 ile Isparta yerleştim kardeşim

elfönlisans
Aday Memur
03 Ekim 2019 18:24

Hayırlı olsun biz de kaçıncı yedek olduğumuzu bir bilsek belki ümitlenecez:)
programcı2019, 5 yıl önce
83.7 ile Isparta yerleştim kardeşim

mehmets42
Şube Müdürü
03 Ekim 2019 19:20

atanan 3249 cu arkadaşlara hayırlı osun maaş konusu harici (çünkü net maaş kaç para alacaksınız şu anda tam bilmiyorum)sorusu olan varsa sorabilir ...3249 cu olarak bende ogm de personelim

03 Ekim 2019 20:05

Bende asil Karabük arkadaşlar darısı atanamayan arkadaşlarımın başına

darkknightx
Kapalı
03 Ekim 2019 20:18

Balıkesir ilk tercihimdi ve oldu çok şükür.Arkadaşlar bundan sonraki süreçte evrak teslimi,güvenlik soruşturması ve lojman gibi konularda bilgisi olan var mı?

elfönlisans
Aday Memur
03 Ekim 2019 20:29

Kaç puanla atandınız?
Programmer44, 5 yıl önce
Bende asil Karabük arkadaşlar darısı atanamayan arkadaşlarımın başına

elfönlisans
Aday Memur
03 Ekim 2019 20:31

Kaç puanla atandınız?
darkknightx, 5 yıl önce

Balıkesir ilk tercihimdi ve oldu çok şükür.Arkadaşlar bundan sonraki süreçte evrak teslimi,güvenlik soruşturması ve lojman gibi konularda bilgisi olan var mı?

Murat cilek
Aday Memur
03 Ekim 2019 21:28

3249 Ankara 1.tercih 89 puan Herkese hayırlı olsun

Rakish
Aday Memur
03 Ekim 2019 21:38

82.97 burdur.

programcı2019
Aday Memur
03 Ekim 2019 23:46

Tam olarak ne görevi yapacağız . Gece nobeti falan var mi . İl yoğunluğu nasıl rahat mı kardeşim ?
mehmets42, 5 yıl önce

atanan 3249 cu arkadaşlara hayırlı osun maaş konusu harici (çünkü net maaş kaç para alacaksınız şu anda tam bilmiyorum)sorusu olan varsa sorabilir ...3249 cu olarak bende ogm de personelim

Ibrclk
Aday Memur
04 Ekim 2019 00:05

İstenen belgelerde I. Olan maddeyi anlamadım arkadaşlar sosyal sigortalar ibaresi falan yazıyor bilen varsa aydınlatabilir mi ne istiyor

mehmets42
Şube Müdürü
04 Ekim 2019 08:31

amirin insiyatifine kalmış veya nerde şu anda personel eksikse orada görev yaparsınız... bi bakmışınız dava katipliği bi bakmışınız muhasebe de çalışıyorsunuz.. tabi ilden ile değişiklik gösterebilir... her an her şeye hazırlıklı olun derim... ben ilk atandığım yerde muhasebe de görev ypmaya başladım ardından normal katiplik yapmaya başladım şu anda da yeni biyere tayin oldum dava katipliği yapıyorum yani ne işe baktığım her an değişiyor :D

Tam olarak ne görevi yapacağız . Gece nobeti falan var mi . İl yoğunluğu nasıl rahat mı kardeşim ?

programcı2019
Aday Memur
04 Ekim 2019 10:58

Gece nöbeti olayı var mı bilgisayarcılar için peki kardeşim .
mehmets42, 5 yıl önce

amirin insiyatifine kalmış veya nerde şu anda personel eksikse orada görev yaparsınız... bi bakmışınız dava katipliği bi bakmışınız muhasebe de çalışıyorsunuz.. tabi ilden ile değişiklik gösterebilir... her an her şeye hazırlıklı olun derim... ben ilk atandığım yerde muhasebe de görev ypmaya başladım ardından normal katiplik yapmaya başladım şu anda da yeni biyere tayin oldum dava katipliği yapıyorum yani ne işe baktığım her an değişiyor :D

mehmets42
Şube Müdürü
04 Ekim 2019 11:49

onu söylemeyi unutmuşum kusura bakma :D evet nöbet olayı var yangın nöbeti olayı şu anda ben 55 saat tutuyorum aylık mesaiden sonra saat 17-20 ,17-21,17-22 ne denk gelirse saatleri arası nöbet tutuyorum.. isterseniz hafta sonları da tutabilirsiniz ama ben hafta içi tamamlıyorum .. 483 liramı ne nöbet parası mayıs tan kasıma( son 2-3 ayı vergi dilimine girer biraz düşer) alıyoruz.. her sene olur mu meçhul çünkü ekonomik sıkıntılar olursa kalkabilirde 3-4 senedir alıyoruz ekstra olarak...

Gece nöbeti olayı var mı bilgisayarcılar için peki kardeşim .

programcı2019
Aday Memur
04 Ekim 2019 21:47

Teşekkür ederim kardeşim . Bir de şöyle bir söylenti var 1 yıl sonunda kadroya alınıyormuşuz. Bilgin var mı bu konuda
mehmets42, 5 yıl önce

onu söylemeyi unutmuşum kusura bakma :D evet nöbet olayı var yangın nöbeti olayı şu anda ben 55 saat tutuyorum aylık mesaiden sonra saat 17-20 ,17-21,17-22 ne denk gelirse saatleri arası nöbet tutuyorum.. isterseniz hafta sonları da tutabilirsiniz ama ben hafta içi tamamlıyorum .. 483 liramı ne nöbet parası mayıs tan kasıma( son 2-3 ayı vergi dilimine girer biraz düşer) alıyoruz.. her sene olur mu meçhul çünkü ekonomik sıkıntılar olursa kalkabilirde 3-4 senedir alıyoruz ekstra olarak...

ahmettbal
Aday Memur
05 Ekim 2019 17:24

merhaba kardeşim. ilk atama yerin neresiydi? şuan nerdesin.

bende kastamonuya atandım bilgisayar proğ. büro personeli olarak. toplam 17 kişi atandık. benim merak ettiğim hususlar şunlar.

1-istenen belgelerde güvenlik soruşturması ve sağlık raporu yok. bunun nedeni işe hemen başlatıp sonrasında mı bunları vereceğiz.

2- kastamonuda bizi diğer ilçelere dağıtırlar mı. yoksa merkezde mi çalışırız.

3- gideceğimiz yerleri biz mi seçiyoruz yoksa onlar; sen şuraya git falan mı diyorlar.

4- nöbetten kastın nedir? bunu biraz açarmısın . yani nöbet dediğin büromuzda mı bekliyoruz. yoksa ne bilim askeriye gibi kulübemi var nedir :))

5- tayin durumu nasıldır. eş vb hariç. becayiş var mı mesala

bide ortam nasıl. memnun musun. keyifli mi nedir:D

çok soru oldu ama kusura bakma:)

mehmets42, 5 yıl önce

Ibrclk
Aday Memur
05 Ekim 2019 17:35

Sakla karışıyorlar mı takım elbise mi giymemiz gerekiyor yardmcı olursanız sevinirim

Ibrclk
Aday Memur
05 Ekim 2019 17:36

Sakala olacaktı

programcı2019
Aday Memur
05 Ekim 2019 22:06

Biz bilgisayar programcısı olarak bürocu olarak mı atandık yoksa tekniker olarak mi orayı anlayamadım. Tekniker kadrosunda mıyız
ahmettbal, 5 yıl önce

merhaba kardeşim. ilk atama yerin neresiydi? şuan nerdesin.

bende kastamonuya atandım bilgisayar proğ. büro personeli olarak. toplam 17 kişi atandık. benim merak ettiğim hususlar şunlar.

1-istenen belgelerde güvenlik soruşturması ve sağlık raporu yok. bunun nedeni işe hemen başlatıp sonrasında mı bunları vereceğiz.

2- kastamonuda bizi diğer ilçelere dağıtırlar mı. yoksa merkezde mi çalışırız.

3- gideceğimiz yerleri biz mi seçiyoruz yoksa onlar; sen şuraya git falan mı diyorlar.

4- nöbetten kastın nedir? bunu biraz açarmısın . yani nöbet dediğin büromuzda mı bekliyoruz. yoksa ne bilim askeriye gibi kulübemi var nedir :))

5- tayin durumu nasıldır. eş vb hariç. becayiş var mı mesala

bide ortam nasıl. memnun musun. keyifli mi nedir:D

çok soru oldu ama kusura bakma:)

mehmets42
Şube Müdürü
06 Ekim 2019 11:13

sakal için şunu söyleyebilirim 1-2 güne bişey diyen pek olmadı ama 3. güne de sakallı gelirsen o biraz sıkıntı olabilir ..

Ibrclk, 5 yıl önce

Sakla karışıyorlar mı takım elbise mi giymemiz gerekiyor yardmcı olursanız sevinirim

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi