Editörler : cihan27E.Kayı Han
«456789101112131415»

badwuluu
Yasaklı
31 Mayıs 2015 00:11

Memurlar net yöneticileri bu knuyu kapatır mısınız.Millet birbrine düşman oluyor.Para yüzünden

YUSUF B
Aday Memur
31 Mayıs 2015 20:07

Dhmi de yeni başlayan tekniker arkadaslar maaslarini yazabilir mi

badwuluu
Yasaklı
01 Haziran 2015 11:08

Sayın yöneticiler LÜTFEN bu konuyu kapatın .Millet birbrine düşüyor

7Haziran
Şef
01 Haziran 2015 13:06

OGRETMENLER sussun bır zahmet senede yapttıkları tatıllerı dusunsunler ve gunde casltııkları saatı dusunsunler ve turkıyedekı ogrencıılerın net sayılarını dusunsunler ...Polıs degılım ama polıslerın sartları daha agırdır dıye dusunuyrum ogretmenle kıyaslayınca

badwuluu, 9 yıl önce

Arkadaş senin zor şartlarda çalıştığıın yerlerin sayısı iki elin parmağını geçmez.Öğretmenlerin sizle derdi yok.Şimdi bana diyeceksin ben doğuda görev yapıyorum.Arkadaş doğuda sizin gitmediğinin yerlere biz gidiyoruz.

badwuluu
Yasaklı
01 Haziran 2015 13:54

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Polis ve öğretmen değilsen Hadi Yallah başka kapıya.Sen benim muhattabım değilsin.Öğretmenliğin şartları seni ilgilendirmez.Sen zaten öğretmenliği kazansydın koşa koşa gıderdın .

7Haziran, 9 yıl önce

OGRETMENLER sussun bır zahmet senede yapttıkları tatıllerı dusunsunler ve gunde casltııkları saatı dusunsunler ve turkıyedekı ogrencıılerın net sayılarını dusunsunler ...Polıs degılım ama polıslerın sartları daha agırdır dıye dusunuyrum ogretmenle kıyaslayınca

7Haziran
Şef
01 Haziran 2015 19:30

yukarda ogretmenlere ettıgım laftan oturu ogretmenlerı sıtesı benı uyarmıs ama tum ogretmenlere forumun her konsuunda konusmak serbest..

altairezios
Yasaklı
02 Haziran 2015 16:12

evet kardeşim bende hep uyarı alırım öğretmenimsilere laf ettim diye .. bunlar böyledir polisin maaşına göz dikerler başkasının imkanlarına göz dikerler dönüp kendilerine bakmazlar ...

öğrencisinin kafasıyla tahtayı silerler ...

size tecavüz mübah derler .....

üstüne birde gidip 10 yaşındaki kızı babasından isterler evlenmek için ...

benim gözümde ülkeden sürseler sizi yeri var ............

ÖNCE KENDİNİZ ADAM OLUNNN....

maaş tı özlük haktı yerine adam olmayı öğrenin ....

MEMURLAR NET İSTEDİĞİN KADAR UYAR SİL AT KOV BENİ ....

İNSANLAR UYANDIII ARTIK HOCA HANIM- HOCAMM DEVRİ KAPANDI ...........

badwuluu
Yasaklı
02 Haziran 2015 17:07

Efendi ol öğretmenlere laf atacağına erkek gibi özele gel ne derdin varsa konuşalım.

altairezios
Yasaklı
02 Haziran 2015 17:09

benimle konuşacak kapasiten olduğunu düşünmüyorum ..

o yüzden sen 3600 diye ağlamana bak bence ..hadi ...

badwuluu
Yasaklı
02 Haziran 2015 17:10

Ne kadar kalitesiz bir insan olduğun belli olmuyor mu?.Öğretmenliğin kapısından bile geçemezsin.Adam ol millete saldırma ;yoksa hiç iyi olmaz.

altairezios, 9 yıl önce

benimle konuşacak kapasiten olduğunu düşünmüyorum ..

o yüzden sen 3600 diye ağlamana bak bence ..hadi ...

altairezios
Yasaklı
02 Haziran 2015 17:13

geçmem ki zaten çocuklardan çok sizin ağlama sesiniz geliyor :)

bu kadar laf yedin bence sus :) .....

zekan yetmiyor işte uğraşma benimle ..

badwuluu, 9 yıl önce

Ne kadar kalitesiz bir insan olduğun belli olmuyor mu?.Öğretmenliğin kapısından bile geçemezsin.Adam ol millete saldırma ;yoksa hiç iyi olmaz.

teknik 06
Aday Memur
02 Haziran 2015 17:13

Tarım bak.3000

teknik 06
Aday Memur
02 Haziran 2015 17:15

ooooo burada fırtınalar esiyor

altairezios
Yasaklı
02 Haziran 2015 17:17

ben hiç küfür ediyor muyum sana ? işte zeka kapasiten bu kadar kıt ... küfretmeden tartışamayacak kadar cahilsin .. çok görmüyorum daha fazlasını da beklemiyorum zaten .. kapasite meselesi ... 3600 için yat bence uyu rüyamda görüyüm diye .... ama dediğim gibi kışın yat :) ..

teknik 06
Aday Memur
02 Haziran 2015 17:18

Öğretmenlerin işleri gerçekten de zor neden derseniz evde 2 çocukla başedemiyorum şahsen

teknik 06
Aday Memur
02 Haziran 2015 17:20

polislerde aynı gece yok gündüzde birde miting varsa yandı :))

badwuluu
Yasaklı

Sen küfür etmiyorum demişin;ama maşallah bizlere saymadığın kalmamış.Yazıklar olsun sana yazdıklarını iyi oku

Birader efendi ol milleti galeyana getirme

altairezios, 9 yıl önce

ben hiç küfür ediyor muyum sana ? işte zeka kapasiten bu kadar kıt ... küfretmeden tartışamayacak kadar cahilsin .. çok görmüyorum daha fazlasını da beklemiyorum zaten .. kapasite meselesi ... 3600 için yat bence uyu rüyamda görüyüm diye .... ama dediğim gibi kışın yat :) ..

altairezios
Yasaklı

bence çocukların işi zor ::)

bu kadar çok ağlayan zırlayan öğretmenlerle :) ..

bvzxczxzcxzcx
Müsteşar Yardımcısı
02 Haziran 2015 17:33

Uyarıya rağmen konuşma üslubunu değiştirmeyenlere gereken yapılmıştır.

bvzxczxzcxzcx, 9 yıl önce

Arkadaşlar başlığın adı itibariyle sadece bulunduğunuz kurum,ünvan, maaş ve çalışma şartları gibi konular dışında kendinizi diğer mesleklerle kıyaslayacak cümlelerden sakınınız.

badwuluu
Yasaklı
02 Haziran 2015 17:40

teşekkür ederiz

bvzxczxzcxzcx, 9 yıl önce

Uyarıya rağmen konuşma üslubunu değiştirmeyenlere gereken yapılmıştır.

Toplam 20318 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi