Editörler : crops35

Madsizzle
Genel Müdür
03 Aralık 2019 11:18

aynen merkezide 71kpss le 60 kadroyla itfaiye eri atandigini biliyorum smdi en fazla alim 10 kisi bile yok.toplam alim zaten hakgetiee
Gaziantepli bey, 4 yıl önce

Çoğu yer açıkladı beklemekten yorulduk zaten merkezi atamada eski kadar çok memur alımı yapılmıyor

Gaziantepli bey
Aday Memur
03 Aralık 2019 11:24

Bölümlere göre bazen taban 85 atanamiyo bazı bölümler 60-75 arası atanıyor

Madsizzle
Genel Müdür
03 Aralık 2019 11:53

ben de o bazi kadrolara basvuracagim ama 81 puanla.oncelerde 65 70 le alan yerlere basvuramyrm.cnku dedignz gbi kadro ya hic aclmyr ya da arada bir 1-2 kisi aciliyor.alimlar merkezi cok azaldu
Gaziantepli bey, 4 yıl önce

Bölümlere göre bazen taban 85 atanamiyo bazı bölümler 60-75 arası atanıyor

Erolşhn
Aday Memur
03 Aralık 2019 14:00

Biz adliyeyi fazla aramadıgımızdan mı adamlar rahat

Jeramin
Aday Memur
04 Aralık 2019 16:00

Adliyedeki arkadaşım komisyona sormuş Minimum 2 ay daha sürermiş haberiniz olsun

bicare19
Aday Memur
04 Aralık 2019 17:10

Herkesin adliyede bir tanıdığı var, kimisi geçenlerde 2 hafta içinde diyordu, kimisi Aralık ortası dedi,kimisi Ocak başı, benim arkadaşım önümüzdeki hafta dedi.

Hiç bitmiyor bu adliyeyle bağlantılarımız.

İşin garip yanı hep kesin konuşarak dillendiriyorsunuz.

Artık duyumları yazmaya gerek yok zannımca, zira ufaktan açıklamaya başladılar.

Ama önümüzdeki hafta ama Aralık sonu.

Mümkünse kimseyle konuşup hem kendinizin hem de buradaki bekleyiş içinde olanların anksiyetesini azdırmayalım.

Açıklanırsa öğreneceğiz, daha komisyon bile bakanlıktan haber veyahut evrak beklerken; buna benim arkadaşım da dahil tarih vermek en basit tabiriyle karşındakini aptal yerine koymaktır. Evrak önlerinde beklemiyorlar ya da bakanlık "şu tarihte göndereceğiz" demiyor. Gönderdikleri zaman açıklıyorlar işte, evrak şurda dursun istediğimiz zaman açıklarız diye bir durum yok ortada. Eminim onlarda bıkmışlardır tanıdık vasıtasıyla veya doğrudan soru sorulmasıyla.

Sonuçlarımızın lehimize gelmesi temennimle, güncellemenin bir mantığı yok artık Gaziantep'e dair başlıkları.

Jeramin
Aday Memur
04 Aralık 2019 17:16

Geçen sene çook dediler haftaya açıklanacak diye Eylül 12 mülakata girdik haftaya açıklanır diye diye Ocak 17 de açıklandı :) bu senede öyle olur keza 2 sene öncede Antep en son açıklayanlardan biriydi
bicare19, 4 yıl önce

Herkesin adliyede bir tanıdığı var, kimisi geçenlerde 2 hafta içinde diyordu, kimisi Aralık ortası dedi,kimisi Ocak başı, benim arkadaşım önümüzdeki hafta dedi.

Hiç bitmiyor bu adliyeyle bağlantılarımız.

İşin garip yanı hep kesin konuşarak dillendiriyorsunuz.

Artık duyumları yazmaya gerek yok zannımca, zira ufaktan açıklamaya başladılar.

Ama önümüzdeki hafta ama Aralık sonu.

Mümkünse kimseyle konuşup hem kendinizin hem de buradaki bekleyiş içinde olanların anksiyetesini azdırmayalım.

Açıklanırsa öğreneceğiz, daha komisyon bile bakanlıktan haber veyahut evrak beklerken; buna benim arkadaşım da dahil tarih vermek en basit tabiriyle karşındakini aptal yerine koymaktır. Evrak önlerinde beklemiyorlar ya da bakanlık "şu tarihte göndereceğiz" demiyor. Gönderdikleri zaman açıklıyorlar işte, evrak şurda dursun istediğimiz zaman açıklarız diye bir durum yok ortada. Eminim onlarda bıkmışlardır tanıdık vasıtasıyla veya doğrudan soru sorulmasıyla.

Sonuçlarımızın lehimize gelmesi temennimle, güncellemenin bir mantığı yok artık Gaziantep'e dair başlıkları.

bicare19
Aday Memur
04 Aralık 2019 17:19

Ama bak ben duyduğum bilgisini verip "haberiniz olsun" notunu düşmedim değil mi?

Antep'in en sonlara bıraktığını bir kaç sayfa önce yazdım zaten. Aratırsanız görürsünüz.

Yazdıklarımın kısaca özetini söyleyeyim o zaman;

Şu tarih bu tarih diye kimsenin merakını tetiklemeyelim artık. Ne duyduysanız siz de kalsın.

Sevgiler.

Jeramin
Aday Memur
04 Aralık 2019 17:23

Fikriniz ve zikriniz de sizde kalsın :) Sevgilerle..
bicare19, 4 yıl önce

Ama bak ben duyduğum bilgisini verip "haberiniz olsun" notunu düşmedim değil mi?

Antep'in en sonlara bıraktığını bir kaç sayfa önce yazdım zaten. Aratırsanız görürsünüz.

Yazdıklarımın kısaca özetini söyleyeyim o zaman;

Şu tarih bu tarih diye kimsenin merakını tetiklemeyelim artık. Ne duyduysanız siz de kalsın.

Sevgiler.

zidan698
Aday Memur
04 Aralık 2019 17:24

jeramin o adliyede ki arkadaşın ne içmişte minimum 2ay demiş kfası güzel galiba.birde minimum ya biraz mantıklı olun ya yukarıdaki ardakşında dediği gibi ya yılbaşından bir hafta önce ya bir hafta sonra açıklarlar 2 ay ..ha haala gülüyorum

Jeramin
Aday Memur
04 Aralık 2019 17:26

İnşallah dediğiniz gibi olur :) O vakit gelsin görüşürüz
zidan698, 4 yıl önce

jeramin o adliyede ki arkadaşın ne içmişte minimum 2ay demiş kfası güzel galiba.birde minimum ya biraz mantıklı olun ya yukarıdaki ardakşında dediği gibi ya yılbaşından bir hafta önce ya bir hafta sonra açıklarlar 2 ay ..ha haala gülüyorum

Jeramin
Aday Memur
13 Aralık 2019 17:49

Gaziantep Bam bekleyenler eli kulağında haberiniz olsun.

Jeramin
Aday Memur
13 Aralık 2019 18:39

Açıklandı
Jeramin, 4 yıl önce
Gaziantep Bam bekleyenler eli kulağında haberiniz olsun.

Şule atigan
Aday Memur
13 Aralık 2019 19:20

Gaziantep ne zaman açıklanacak

Jeramin
Aday Memur
13 Aralık 2019 19:54

Daha sürer gibi duruyor
Şule atigan, 4 yıl önce

Gaziantep ne zaman açıklanacak

16 Aralık 2019 15:32

Gaziantep adliyesi whatsapp grubu var mı varsa paylasabılır msnız

Fnur22
Aday Memur
16 Aralık 2019 16:07

https://chat.whatsapp.com/It8hMTeS2nJE6KXFdP3kJh
16 Aralık 2019 16:12

teşekkürler

Fnur22
Aday Memur
16 Aralık 2019 16:19

Rica ederim

Prdslst
Aday Memur
17 Aralık 2019 11:09

Selam arkadaşlar. Ciddi anlamda adliyeyi arayıp bilgi alan var mı? Bi de whatsapp linkine giremedim özel mesaj atabilecek olan var mı?
Toplam 199 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi