Editörler : F16 Gökçen

erkek.memur
Aday Memur
02 Haziran 2020 01:19

1 yıldır ankaradayım. güneş gören ev bulmak zor. ben konyaya geri dönmek istiyorum. accık güneş görüp gelicem.

hande73
Memur
04 Haziran 2020 15:51

muğlaya gelmeyin. çok pahalı.:)

tarihcilik
Şube Müdürü
06 Haziran 2020 02:48

Bu aralar Muğla'ya yerleşme modası var sosyal medyada özellikle.

SenaErdan
Aday Memur
06 Haziran 2020 19:29

istanbul hariç her yer bizim için tamamdır

owen055
Aday Memur
08 Haziran 2020 00:27

Eksi verenler niye eksi verdi merak ettim şimdi
owen055, 4 yıl önce
Afyon-Dinar

hande73
Memur
08 Haziran 2020 13:02

aynen öyle. ancak köye göçenler pişman olup geri dönüyor.köy hayatı dışardan bakınca çok güzel. ama zor bir yaşam. herkes yapamaz.

tarihcilik, 4 yıl önce

Bu aralar Muğla'ya yerleşme modası var sosyal medyada özellikle.

Teknopat
Yasaklı
09 Haziran 2020 00:47

Türkiye'nin en çok göç alan en güzel sahil kentlerini ve elit, eğitim seviyesinin yüksek olduğu semtleri söylüyorum İzmir (Bornova, Karşıyaka,Güzelbahçe,Çeşme,Alaçatı) Aydın Kuşadası, Muğla (Datça,Fethiye,Bodrum) Antalya(Konyaaltı,Muratpaşa,Alanya semt:Lara,Arapsuyu) İç Anadolu'da Eskişehir, Karadeniz'de Artvin,Trakya bölgesinin bütün şehirleri buralar Türkiye'de yaşanabilecek en güzel şehirlerdir kısaca seçim haritasını açın CHP'nin kazandığı her şehir ve ilçe en pahalı, en kaliteli,en elit, eğitim seviyesi en yüksek yerlerdir CHP'li değilim ama bu bir gerçek nedenini bilemem İstanbul Kadıköy,Beşiktaş vs.

Elif-TheQueen
Aday Memur
14 Haziran 2020 19:01

Ege'nin ilçileri olabilir. Türkiye'nin her yeri çok güzel ama Ege'de yeşilin bol olması, insanların sakinliği, yaşama telaşı olmaması, trafiğin az olması vb. sebeplerle daha yaşanası yerler gibi. Mesela Manisa'nın Akhisar, Salihli, Turgutlu ilçeleri 100.000 nüfüslu ama genelde rahat yerler.

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
14 Haziran 2020 22:15

Ülke ekonomisi resmen batıyor, birkaç sene içinde ülkenin neredeyse yarısı işsiz olacak ve hayat pahalılığı çok daha artacak.Bu ekonomik kriz en az 4-5 sene devam edecek.Ondan sonra da Suriye gibi bir ülke oluruz büyük ihtimalle.

Ülkedeki insanlar, özellikle esnaf her yerde burnundan soluyacak.O yüzden nerede yaşadığınızın çok önemi yok artık,her yerde aynı mutsuz insanları göreceksiniz.

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
15 Haziran 2020 17:26

ege ve Akdeniz kıyıları güzeldir. güneşli gün sayısının fazla olduğu yerler insanın psikolojisini doğrudan etkiliyor. iç Anadolu doğu Anadolu Karadeniz bölgeleri benim yaşamım için uygun değil sürekli hava sisli kapalı bulutlu kar yağmur. ege ve Akdeniz güneşli gün sayısı fazla deniz var yeşillik var sakinlik var.... en uygunu ege kıyıları

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
15 Haziran 2020 17:27

kocaeli Karamürsel araştıracam
SeTH34, 4 yıl önce

kocaeli karamürsel

25 Haziran 2020 02:19

Adana merkez derim

krmz66
Aday Memur
17 Temmuz 2020 15:57

yozgat sarikaya

lutt
Şube Müdürü
18 Temmuz 2020 21:57

konya merkze

ayberk33
Daire Başkanı
19 Temmuz 2020 00:24

Güneydoğu Anadolu ve iç anadolu sürekli kapalı sisli demişsinde coğrafya bilgiz sıkıntılı bence Türkiye'nin en az yağış alan bölgesidir buralar hele Urfa Konya Aksaray civarına artık doğru düzgün kârda yağmıyor. Kışın Antalya Adana Mersin tarafına sürekli yağmur yağıyor hemde öyle böyle değil tropikal yağmur

Gydm, 4 yıl önce
ege ve Akdeniz kıyıları güzeldir. güneşli gün sayısının fazla olduğu yerler insanın psikolojisini doğrudan etkiliyor. iç Anadolu doğu Anadolu Karadeniz bölgeleri benim yaşamım için uygun değil sürekli hava sisli kapalı bulutlu kar yağmur. ege ve Akdeniz güneşli gün sayısı fazla deniz var yeşillik var sakinlik var.... en uygunu ege kıyıları

economi06
Şube Müdürü
02 Ağustos 2020 23:21

Bursa mudanya

economi06
Şube Müdürü
14 Şubat 2021 17:38

Dalaman ortaca kumluca ##

brc1616
Kapalı
19 Şubat 2021 10:52

Çanakkale-Küçükkuyu

economi06
Şube Müdürü
20 Şubat 2021 09:22

Güzel ama konut çok pahalı
brc1616, 3 yıl önce

Çanakkale-Küçükkuyu

brc1616
Kapalı
20 Şubat 2021 12:41

Memleketim ama ancak lükse dairelerde-villalarda rahat edersin. Onun dışında çok göç aldı ve apartman hayatı sıkıntılı. Ayrıca trafik ve park sorunu felakete doğru gidiyor...

economi06, 4 yıl önce
Bursa mudanya
Toplam 167 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi