Editörler : Lanet

hsnd
Başbakan Müsteşarı
13 Ağustos 2022 13:47

Söz uçar yazı kalır derler. Sadece bir hatırlatma.
hareso09, 2 yıl önce

Var mı resmi alım yapan bir kurum yazısı ben sadece kurumların bana söylediğini söylüyorum.Ben Nisan dan beri takip ediyorum kadro işini ve kadro açıldığında nakil sözü aldım ama ne gideceğim kurum ne de kendi kurumum nakil kadrolarınin daha kendilerine ulaşmadığını söylüyor .Sen duydun gördün sanirim yerleşen nakil yapan birilerini hangi kurumsa arayıp öğrenmek istiyorum keskinliğini

Econ34
Aday Memur
17 Ağustos 2022 11:03

Aynen ben de basvuruda bulunduğum üniversitede kadronun gelmediklerini söylediler, sayı verildi ama yazılar yok ortada, nasıl bir durum anlamadim

hakat
Aday Memur
17 Ağustos 2022 13:37

arkadaşlar bu konu şu an yazılanlar ve kurumlardan alınan haberler ortada resmi bir durumun olmadığı

anadoludost
Aday Memur
18 Ağustos 2022 11:52

iyi günler arakadaşlar.... şubat ayındaki kontenjanlarda kurumlara yazı gitmedi.. şuan kurumlar hala cumhurbaşkanlığının strateji başkanlığı biriminin açıktan ve naklen atama kontenjanlarının açıklanması bekliyor yeni sistemi bilen yok yani kurularda oturmuş değil.

bu yüzden bu sene kurumlara arası geçiş falan olmadı bu gidişlede olmayacak

hakat, 2 yıl önce

arkadaşlar bu konu şu an yazılanlar ve kurumlardan alınan haberler ortada resmi bir durumun olmadığı

Adamin dibi
Daire Başkanı
22 Ağustos 2022 17:12

Bugün SGK'yı aradım. Kendilerine 50 kontenjan verildiğini söylediler.

anadoludost
Aday Memur
23 Ağustos 2022 09:19

iyi günler sgk genel müdürlüğü aradınız açıktan ve naklen atama kontenjanı 50 mi dediler mesela meb bize henüz bir bilgi gelmedi diyor...

Adamin dibi, 2 yıl önce

Bugün SGK'yı aradım. Kendilerine 50 kontenjan verildiğini söylediler.

Adamin dibi
Daire Başkanı
23 Ağustos 2022 12:09

03122078777, numarasını aradım.

SGK personel atama birimiymiş.

anadoludost, 2 yıl önce

iyi günler sgk genel müdürlüğü aradınız açıktan ve naklen atama kontenjanı 50 mi dediler mesela meb bize henüz bir bilgi gelmedi diyor...

anadoludost
Aday Memur
24 Ağustos 2022 11:02

arkadaşlar hepimiz kurum değiştirmek istiyoruz ve bunun için başvurularda bulunduk buradan birbirimize yardımcı olalım... kurumları arayalım bn tarım bakanlığına gecmek istiyorum henüz bir bilgi gelmedi deniliyor...

Adamin dibi, 2 yıl önce

03122078777, numarasını aradım.

SGK personel atama birimiymiş.

pasificici
Daire Başkanı
01 Eylül 2022 10:55

Tarim bakanligi kac kisi alacak bu sene bilgi var mi?

anadoludost
Aday Memur
02 Eylül 2022 14:45

tarım bakanlığı suanda kurumlarası geçiş için bir sayı veya bir talep gelmedi diyor...

pasificici, 2 yıl önce

Tarim bakanligi kac kisi alacak bu sene bilgi var mi?

Yüksel Kurt
Aday Memur
02 Eylül 2022 20:28

Arkadaşlar yeni gündemden herkesin bilgisi vardır sozlesmelileri kadroya almak ve tayin hakkı vermek Ekim ayında.Peki bizler zaten kadrolu olduğumuz halde tayin hakkı verilmeyen bizler ne olacak Bugün MEB de tayin hakkı verildi.Sesimisi yükseltmeniz gerekecek yıllardır Üniversite de 657 sayılı memur olmama rağmen eşimden cocugumdan ayrı tayin olmazken diğer kurumlara ve sözleşmelilere verilmesi.Cimere yazalım sesiz kalmayalım kimse Üniversite çalışanları görmeyecek bl

35goztepe
Aday Memur
03 Eylül 2022 11:26

Ben her yıl cimere yazıyorum. Memurlar ses çıkarmadığı için duyulmuyor. Herkesi bu çaresizliğe razı etmişler.
Yüksel Kurt, 2 yıl önce

Arkadaşlar yeni gündemden herkesin bilgisi vardır sozlesmelileri kadroya almak ve tayin hakkı vermek Ekim ayında.Peki bizler zaten kadrolu olduğumuz halde tayin hakkı verilmeyen bizler ne olacak Bugün MEB de tayin hakkı verildi.Sesimisi yükseltmeniz gerekecek yıllardır Üniversite de 657 sayılı memur olmama rağmen eşimden cocugumdan ayrı tayin olmazken diğer kurumlara ve sözleşmelilere verilmesi.Cimere yazalım sesiz kalmayalım kimse Üniversite çalışanları görmeyecek bl

Hasan0666
Aday Memur
04 Aralık 2022 14:54

Arkadaşlar acıktan atama ile 2'nci atamada kac kişiye izin verildi bilen var mı

hsnd
Başbakan Müsteşarı
04 Aralık 2022 16:20

Artık sayılar açıklanmıyor. Kurumlar kendisi biliyor. Onu da üst yönetimdeki kişiler biliyordur.
Hasan0666, 1 yıl önce

Arkadaşlar acıktan atama ile 2'nci atamada kac kişiye izin verildi bilen var mı

Hasan0666
Aday Memur
04 Aralık 2022 17:53

Benim sormak isteğim sayılar o değil 2nci acıktan atamayla atama izni verilen ve işe başlayan sayıları sormak istedim

hsnd
Başbakan Müsteşarı
04 Aralık 2022 18:33

Sizce sayıları nasıl bileceğiz? Bütün kurumlara tek tek sorun size atama izninden kaç kişi başladı diye belki cevap alırsınız.
Hasan0666, 1 yıl önce

Benim sormak isteğim sayılar o değil 2nci acıktan atamayla atama izni verilen ve işe başlayan sayıları sormak istedim

anadoludost
Aday Memur
05 Aralık 2022 09:07

iyi günler bn detaylı araştırdım.

açıktan ve naklen atama sayıları kurumlarda şube müdürlülerine müdür yardımcılarına daire başkanlıklarına veriliyor... kurumdan başka kuruma gecmek isteyen daire başkanı şube müdürü kontenjanlar bunlara ayrılıyor memurlara sıra bile gelmez artık diyorlar...

kurumlar arası geçiş yapan benim bildiği bazı kurumlarda memur yok

belki belediye üniversitelerde vardır

bakanlıklarda bu kontenjanlar daire başkanlıkları gibi üst düzey kadrolara ayrılmış

Hasan0666, 1 yıl önce

burdurspor
Memur
08 Aralık 2022 10:18

bilsek ne değişecek

hsnd, 1 yıl önce
Sizce sayıları nasıl bileceğiz? Bütün kurumlara tek tek sorun size atama izninden kaç kişi başladı diye belki cevap alırsınız.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
08 Aralık 2022 11:53

Hiçbir şey.
burdurspor, 1 yıl önce

bilsek ne değişecek

hareso09
Aday Memur
13 Aralık 2022 17:19

Naklen atama konusunda güncel bilgisi olan var mı ? Ben mayıs da başvuru yaptım uğraştım ama bir sonuç alamadım malesef. Ocak ayında tekrardan başvuru yapacağım.

Toplam 208 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi