Editörler : Pangaea

Borgholz
Aday Memur
07 Aralık 2019 17:13

Emanullah beyin verdiği bilgi duyum değil direkt bilgidir. 25 verilen rakam. Üzerine cıkarmak için çaba sarfediliyor. Son durum bu.

hsybroaaa
Memur
07 Aralık 2019 17:26

Bir de emanullah çıktı başımıza,yav bırakın allah aşkına.Güya metni yazan söylemişti bakan konuşma sırasında söyleyecekti.

Borgholz, 4 yıl önce
Emanullah beyin verdiği bilgi duyum değil direkt bilgidir. 25 verilen rakam. Üzerine cıkarmak için çaba sarfediliyor. Son durum bu.

Borgholz
Aday Memur
07 Aralık 2019 17:31

Önceden beri olan biri. Sen yenisindir. İnanmamakta özgürsün
hsybroaaa, 4 yıl önce

Bir de emanullah çıktı başımıza,yav bırakın allah aşkına.Güya metni yazan söylemişti bakan konuşma sırasında söyleyecekti.

Okdusty
Memur
07 Aralık 2019 17:38

30+10 dediği 2019 ve 2020 kpss için olmasin

Yunusss2444
Aday Memur
07 Aralık 2019 17:45

Ben yuklu bir alım olursa subatta atama olacağını zannetmiyorum.Çunku sozlesmeli ogretmenlerin yazın sozlesmelri bitip yazin batiya atanma hakki kazaniyorlar.O boslukta bizi atarlar bence.30 bin alim agustosta olur.

Okdusty
Memur
07 Aralık 2019 17:48

süreç Şubat'ta başlar mülakat kalkarsa Mart Nisan gibi yoksa Eylül'e sarkar
Yunusss2444, 4 yıl önce

Ben yuklu bir alım olursa subatta atama olacağını zannetmiyorum.Çunku sozlesmeli ogretmenlerin yazın sozlesmelri bitip yazin batiya atanma hakki kazaniyorlar.O boslukta bizi atarlar bence.30 bin alim agustosta olur.

Cenk911
Kapalı
07 Aralık 2019 17:52

Hocam eğer 2020'de puanlar 2018'deki gibi yüksek olursa sizin için çok kötü olur:) Onun için zaten yüksek puanlıların çoğunun atandığı 18liler atama hayal etmeniz sizin için çok daha iyi olur.

Okdusty, 4 yıl önce
30+10 dediği 2019 ve 2020 kpss için olmasin

Fencilerinhali
Kapalı
07 Aralık 2019 18:24

Bende baktım arkadaşlar doğru emanullah bey diye arkadaşın yazdıkları hatta ekran bağlantısını atıyorum sizde bakınhttps://twitter.com/EmanullahGUNDUZ/status/1202566787843448832?s=20

kasirga903
Şef
07 Aralık 2019 18:44

kim bu emanullah :)

MammaMai
Memur
07 Aralık 2019 18:47

MHP'den bütçe görüşmelerinde görevli bir milletvekili "yakında olacak, öyle konuştuk" diye mesaj atmış bir sayfaya..

meczupkız
Şef
07 Aralık 2019 18:51

Evet bende gördüm onu

Pho3nix20
Kapalı
07 Aralık 2019 19:20

Bir gazeteci de 35-40 binlik bir çalışmanın olduğu yönünde ciddî duyumlar olduğunu söylemiş. Son iki gündür 30-40 bandı dillendiriliyor. Bakalım bu iş nereye varacak? Cidden olacak mı? Yoksa hayal kırıklığını arttırmaktan başka bir işe yaramayacak mı?

çatlakpanda
Şube Müdürü
07 Aralık 2019 20:12

Yakın kavramının ne kadar göreceli olduğunu yakın zamanda gayet iyi anladım ben. Sadece öğretmenlik için değil, birçok şeye yakında deniyor ama aylar sonra geliyor. Bu da öyle olmaz inşallah.
MammaMai, 4 yıl önce
MHP'den bütçe görüşmelerinde görevli bir milletvekili "yakında olacak, öyle konuştuk" diye mesaj atmış bir sayfaya..

22grace
Memur
07 Aralık 2019 20:53

Subat a yetişmesi için en geç ne zaman haber gelmesi gerekiyor ?

kasirga903
Şef
07 Aralık 2019 21:03

Mülakat kalkmazsa Aralık ayı içinde başvurular alınmazsa şubata yetişmez.

22grace, 4 yıl önce

Subat a yetişmesi için en geç ne zaman haber gelmesi gerekiyor ?

sefa-24
Daire Başkanı
07 Aralık 2019 21:58

Ben de yorumumu hissiyatımı yazayım. Ocak duyuru Şubat başvuru, Mart Nisan belki Mayıs mülakat, temmuz atama sonuçları, gs falan derken Eylül görev başı. Bu basiretsiz insanlardan medet uman hâlâ varsa inancı için tebrik ediyorum. Ben 20 kişilik kayma olsa Türkiye'de ilk 100e girecem ben bile bu kadar kızgınım. Sınırda olan ataması kontenjana bağlı olanlar var onlar nasıl dayanıyor bilmiyorum. Twitter'da 60 bin tagleri yerine bence mebsuskunluğunuboz gibisinden en azından açıklama yap tarzı etkinlik yapılmali. Şubat ataması için çalışıyoruz diyip insanları kandıran bakan da eğer yazdığım şekilde takvimli atama olacaksa istifaya davet edilmeli

tooblue
Memur
07 Aralık 2019 22:33

Dayanamıyoruz hocam. Uyuyamıyorum, uyuduğumda dilimi, yanağımı ısırarak uyanıyorum. Kontenjan kaç gelecek diye düşünmekten hiçbir şeye odaklanamıyorum. Ömrüm önüme göremediğim 3-5 ay için kısaldı resmen.

sefa-24, 4 yıl önce

Ben de yorumumu hissiyatımı yazayım. Ocak duyuru Şubat başvuru, Mart Nisan belki Mayıs mülakat, temmuz atama sonuçları, gs falan derken Eylül görev başı. Bu basiretsiz insanlardan medet uman hâlâ varsa inancı için tebrik ediyorum. Ben 20 kişilik kayma olsa Türkiye'de ilk 100e girecem ben bile bu kadar kızgınım. Sınırda olan ataması kontenjana bağlı olanlar var onlar nasıl dayanıyor bilmiyorum. Twitter'da 60 bin tagleri yerine bence mebsuskunluğunuboz gibisinden en azından açıklama yap tarzı etkinlik yapılmali. Şubat ataması için çalışıyoruz diyip insanları kandıran bakan da eğer yazdığım şekilde takvimli atama olacaksa istifaya davet edilmeli

Okdusty
Memur
07 Aralık 2019 22:42

Allah yardımcınız olsun bu genç yaşta bize bunu reva görüyorlar bu işlerin planı bir sene önceden yapılmalı herkes sınava girmeden kaç kişi alınacağını bilmeli plan yok program yok maalesef
tooblue, 4 yıl önce

Dayanamıyoruz hocam. Uyuyamıyorum, uyuduğumda dilimi, yanağımı ısırarak uyanıyorum. Kontenjan kaç gelecek diye düşünmekten hiçbir şeye odaklanamıyorum. Ömrüm önüme göremediğim 3-5 ay için kısaldı resmen.

meczupkız
Şef
07 Aralık 2019 22:45

Bende öyleyim

Fencilerinhali
Kapalı
07 Aralık 2019 22:56

Çıkıp biride bişey dese herkes sus pus resmen bi açıklama ufacık bişey yapsalarda bizde biraz olsun önümüzü görsekiyi olcak

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi