Editörler : crops35
20 Aralık 2018 16:52

112 Alimlari hakkinda

Duyumlarima gore 1100 adet sozlesmeli personel alinacak ve bunlar il bazinda alinacak.

Fanatik zara
Aday Memur
21 Aralık 2018 17:43

.

typerlife
Şef
21 Aralık 2018 20:15

Bu alımlar hangi bölümden, hangi yol ile alınacak. Mülakat var mı ?

bürocu55
Aday Memur
21 Aralık 2018 23:52

Alimlar mulakatli fakat hangi bolumden alinacagina dair bi bilgim yok..cagri alici agirlikli olabili

Bürocu35
Kapalı
21 Aralık 2018 23:58

Ne zaman olacagina dair net bir bilgi yok mu

bürocu55
Aday Memur
22 Aralık 2018 00:02

Yakin zamanda die soylendi bir kac ilin personel ihtiyacini ozel sektorden karsiladigini da duydka

Bayan112prm
Aday Memur
22 Aralık 2018 01:01

şimdi başlığı 112 alımları hakkında yazmışsınız anlamadım ben ?

bürocu55, 5 yıl önce

Yakin zamanda die soylendi bir kac ilin personel ihtiyacini ozel sektorden karsiladigini da duydka

bürocu55
Aday Memur
22 Aralık 2018 13:36

Hangi kismi analamdiniz anlayamadim simdi

Bayan112prm
Aday Memur
22 Aralık 2018 15:14

112 Alimlari hakkinda

Duyumlarima gore 1100 adet sozlesmeli personel alinacak ve bunlar il bazinda alinacak. yazmışsınız fakat Alimlar mulakatli fakat hangi bolumden alinacagina dair bi bilgim yok..cagri alici agirlikli olabili yazmışsınız ya ben 112 alımlarının mülakatlı olduğunu bilmiyordum... o açıdan anlamadım.

Produss
Daire Başkanı
22 Aralık 2018 18:31

112 acil çağrı merkezinden bahsediliyor. Paramedikler için bir şey değiş. Bu kurum iç işleri bakanlığına bağlı

Bayan112prm, 5 yıl önce

112 Alimlari hakkinda

Duyumlarima gore 1100 adet sozlesmeli personel alinacak ve bunlar il bazinda alinacak. yazmışsınız fakat Alimlar mulakatli fakat hangi bolumden alinacagina dair bi bilgim yok..cagri alici agirlikli olabili yazmışsınız ya ben 112 alımlarının mülakatlı olduğunu bilmiyordum... o açıdan anlamadım.

Bayan112prm
Aday Memur
22 Aralık 2018 21:09

anladım kusura bakmayın yanlış anlamışım ü

Fanatik zara
Aday Memur
24 Aralık 2018 15:55

.

Selindbs
Kapalı
24 Aralık 2018 16:49

Burda yaptiginiz tek sey konu kalabaligi.anca laf yaparsiniz.icraat yapalim diye bi dusunceniz yok.dun dedim ki el altindan 150 kisi alinmis.cagri merkezi hizmetleri mezunu arkadas bana mesaj atti.buroculardan destek bekliyor dedim

Kimseden cit cikmadi.dun kadro hakkinda konu basligi acan arkadasa da ozelden dedim.bana mesaj atan adminin sayfasini soyledim

Ilgilenen ulaasin dedim.arkadasa ozelden yazdim.tesekkur etti.biraz once admine mesaj attim yazan oldu mu diye hic yazan olmamis.burda bos bos konusunca kadro yagiyor sanki

Eger dava kazsnilirsa 150 kisinin sozlesmedi iptal olur 2016 puaniyla 150 kisilik alim olur eger sessiz kalirsaniz el altindan alimlar devam eder.sizde burda kadro diye laf olsun torba dolsun islere devam edersiniz.hic umudum yok ama yinede yaziyorum

Ilgilenen olursa cagri merkezi hizmetleri kpss 3499 sayfasinin adminine mesaj atsin

Onlar zaten her seyi ayarlamis.sadece destek istiyolar.onu da yapmiycaksaniz armut pis agzima dus gibi...insallah ortak kadro gelmez de onlar atanir.

bürocu55
Aday Memur
25 Aralık 2018 01:20

Ben zaten 2 sene onceki alimlarda atanmis biriyim duyduklarimi size yaedimci olmak adina soyledimm..

bürocu55
Aday Memur
25 Aralık 2018 01:21

Hic bir zaman bos konusmam bu arada

Produss
Daire Başkanı
25 Aralık 2018 10:49

Hocam hangi şehir usulsuz alım yapmış? Bilgisini paylaşır mısınız?

Selindbs, 5 yıl önce

Burda yaptiginiz tek sey konu kalabaligi.anca laf yaparsiniz.icraat yapalim diye bi dusunceniz yok.dun dedim ki el altindan 150 kisi alinmis.cagri merkezi hizmetleri mezunu arkadas bana mesaj atti.buroculardan destek bekliyor dedim

Kimseden cit cikmadi.dun kadro hakkinda konu basligi acan arkadasa da ozelden dedim.bana mesaj atan adminin sayfasini soyledim

Ilgilenen ulaasin dedim.arkadasa ozelden yazdim.tesekkur etti.biraz once admine mesaj attim yazan oldu mu diye hic yazan olmamis.burda bos bos konusunca kadro yagiyor sanki

Eger dava kazsnilirsa 150 kisinin sozlesmedi iptal olur 2016 puaniyla 150 kisilik alim olur eger sessiz kalirsaniz el altindan alimlar devam eder.sizde burda kadro diye laf olsun torba dolsun islere devam edersiniz.hic umudum yok ama yinede yaziyorum

Ilgilenen olursa cagri merkezi hizmetleri kpss 3499 sayfasinin adminine mesaj atsin

Onlar zaten her seyi ayarlamis.sadece destek istiyolar.onu da yapmiycaksaniz armut pis agzima dus gibi...insallah ortak kadro gelmez de onlar atanir.

soncagrıalıcı
Aday Memur
26 Aralık 2018 16:38

Net sayı bilmemekle beraber Ankara olduğunu biliyorum hocam sınavsız mülakatsız bir alım.

Produss, 5 yıl önce

Hocam hangi şehir usulsuz alım yapmış? Bilgisini paylaşır mısınız?

Selindbs
Kapalı
26 Aralık 2018 16:51

Kurum mudurlerinin bile haberi yokmus.nasil oluyosa...acm de calisan arkadaslarin dikkatini cekmiycek bi durum degil.yeni elemanlar geliyo alim da olmadi.sonucta onlarda oraya atanmak icin emek verdi.onlara da haksizlik.

Produss
Daire Başkanı
26 Aralık 2018 17:43

Bi karışlık olmuş gibi duruyor. Belki görevlendirmeyle gelir kadrosunu 112 açmye aldırmış olabilir.

Selindbs
Kapalı
26 Aralık 2018 17:58

Ben icisleri eskisehir yedegim.2 saat kadar once valiligi aradim.icisleri bakanligina bagli 112 acm yakinda eskisehirde hizmete gircek.nufusa asil olarak atananlari oraya cekip yerine yedekleri alma gibi bi durum olur mu diye sordum.

Oyle bir sey olmaz kpss ile alim olcak dedi.tabi bu konuda detayli bilgiye sahip mi bilemem ama soylenen o sekilde bi gecis olmuyomus.usulsuz alim olmus.yakinda bircok sehirde hizmete girecek zaten.gecici gorevlendirme yerine alim yapsalar daha dogru degil mi? Ayrica o alim gecici degilmis.sozlesme imzalanmis.

Produss
Daire Başkanı
26 Aralık 2018 18:33

Pilot uygulama olabilir.

Selindbs, 5 yıl önce

Ben icisleri eskisehir yedegim.2 saat kadar once valiligi aradim.icisleri bakanligina bagli 112 acm yakinda eskisehirde hizmete gircek.nufusa asil olarak atananlari oraya cekip yerine yedekleri alma gibi bi durum olur mu diye sordum.

Oyle bir sey olmaz kpss ile alim olcak dedi.tabi bu konuda detayli bilgiye sahip mi bilemem ama soylenen o sekilde bi gecis olmuyomus.usulsuz alim olmus.yakinda bircok sehirde hizmete girecek zaten.gecici gorevlendirme yerine alim yapsalar daha dogru degil mi? Ayrica o alim gecici degilmis.sozlesme imzalanmis.

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi