Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
17 Ağustos 2019 14:01

aydın &izmir
aydın mı (merkez +nazilli+ söke ) izmir mi? değerlendirebilecek arkadaşlar yardımcı olun lütfen. yasam koşulları sosyal hayat maddi boyutuyla yorum yapabilir misiniz

Hayalperesthemşire
Müsteşar
17 Ağustos 2019 14:52

İzmire göre tabiki daha uygun yerler, dsha az yoğun yerler nazilli büyük bir ilçe, denizli aydın arasında, söke tatil yeri, kiralar nasıldır bilemiom netten bakın, nazilli aydına göre bir tık daha uygun olablr kira yönünden, sosyal olarak aydın da Nazilli'de bişi yok, avm çarşı Her yerde olan şey yani özel bişi yok, denize uzak yerler, dibinde değil sonuçta, izmir merkezde çlşılmaz açan yerler eğitm araştırma zaten en yoğun yerler, torbalı ilçesi açtı orası gene rahattır merkeze göre, kiralar 900 1000 civarı, burayı düşün derim, istedgn zaman izbana bin git 45 dk sonra alsancaktasn

hemsirekiz
Kapalı
17 Ağustos 2019 15:06

peki aydın mı önceliğim olmalı yoksa izmir mi pek anlayamadım bir bütün olarak düşündüğümüzde +kendime biseyler katabilme anlamında
Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

İzmire göre tabiki daha uygun yerler, dsha az yoğun yerler nazilli büyük bir ilçe, denizli aydın arasında, söke tatil yeri, kiralar nasıldır bilemiom netten bakın, nazilli aydına göre bir tık daha uygun olablr kira yönünden, sosyal olarak aydın da Nazilli'de bişi yok, avm çarşı Her yerde olan şey yani özel bişi yok, denize uzak yerler, dibinde değil sonuçta, izmir merkezde çlşılmaz açan yerler eğitm araştırma zaten en yoğun yerler, torbalı ilçesi açtı orası gene rahattır merkeze göre, kiralar 900 1000 civarı, burayı düşün derim, istedgn zaman izbana bin git 45 dk sonra alsancaktasn

pnartan
Aday Memur
17 Ağustos 2019 21:34

Kaç sıralama ile yazmayı düşünüyorsunuz

Hayalperesthemşire
Müsteşar
17 Ağustos 2019 23:08

Kendine ne anlamda ne katmayı düşünüyorsun? Kira şehir hastane yoğunluğu sordun anlattım da

hemsirekiz, 5 yıl önce
peki aydın mı önceliğim olmalı yoksa izmir mi pek anlayamadım bir bütün olarak düşündüğümüzde +kendime biseyler katabilme anlamında

hemsirekiz
Kapalı
17 Ağustos 2019 23:31

beni maddi yönden zorlamayacak ama sosyal ve kültürel yaşantıma +Kişisel gelişimime ekstradan biseyler katan türden bi yer olsun isterim
Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

Kendine ne anlamda ne katmayı düşünüyorsun? Kira şehir hastane yoğunluğu sordun anlattım da

Hayalperesthemşire
Müsteşar
17 Ağustos 2019 23:40

İzmirde 1200 1400 arası ortalama kira verirsn, ek döner de çoğunda yok, gerisini sen düşün, maddi olarak ne katabilirse sana, maddi gelir bekleme bu cevrede

hemsirekiz, 5 yıl önce
beni maddi yönden zorlamayacak ama sosyal ve kültürel yaşantıma +Kişisel gelişimime ekstradan biseyler katan türden bi yer olsun isterim

iblis35
Memur
19 Ağustos 2019 15:42

izmir ile aydın kıyaslanamaz belkı ama aydın daha uygun bir şehirdir izmirde bir tık üstü olarak degerlednirebilirsin

hemsirekiz
Kapalı
19 Ağustos 2019 15:51

ne konuda kıyaslayamaz
iblis35, 5 yıl önce

izmir ile aydın kıyaslanamaz belkı ama aydın daha uygun bir şehirdir izmirde bir tık üstü olarak degerlednirebilirsin

iblis35
Memur
19 Ağustos 2019 15:52

yaşam kalitesi , sosyal aktivite , ev kiraları gibi faktörler

hemsirekiz
Kapalı
19 Ağustos 2019 17:44

siz olsanız hangisini ilk tercih ederdiniz..biliyosunuz taniyosunuz her iki yeride neticede
iblis35, 5 yıl önce

yaşam kalitesi , sosyal aktivite , ev kiraları gibi faktörler

iblis35
Memur
20 Ağustos 2019 08:30

hiç düşünmeden izmiri seçtim ve 6 yıldır görev yapıyorum iyiki izmirdeyim gece hayatı gündüz hayatı sosyal aktiviteleri halkı yaşam kalitesi hersey cok güzel ev kiram suan 850 tl 3+1 özel bir site 18 yıllık bina sehir merkezine aracımla 5-6 dk otobus metro tranvay gibi araclarla 20-25 dk (izmir merkezine) 3 adet alısverıs merkezı var bir tanesi otobusle 2 dk market 5 adet en yakını 700 metre komsuluk ve cevre kalitesi ortanın üstü okul site içinde devlet okulu var 1500 diye kiradan bahsedenler merkeze yakın ve bır tık anlattıklarımın üstü olan daireler

hemsirekiz, 5 yıl önce
siz olsanız hangisini ilk tercih ederdiniz..biliyosunuz taniyosunuz her iki yeride neticede

Osman994
Kapalı
21 Ağustos 2019 01:22

Sökeyi 1. Yaz size tam uygun hem ucuz hem sosyal yönden skılmazsınız ünv var avm var.kuşadası 20dk didim yakın güzel yani
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi