Editörler : F16 Gökçen
28 Ocak 2010 16:28

Sosyoloji bölümünün aöf çıkmış soruları ve cevapları var mı?

arkadaşlar ben aöf sosyoloji bölümünde okuyorum. bana son 4-5 senenin iktisada giriş, türk siyasal hayatı, temel bilgi teknolojileri derslerinin çıkmış sorular gerekli ama epey aradım bulamadım. yardımcı olacak arkadaş var mı? nerden indirebilirim?

beowulf_tr
Aday Memur
28 Ocak 2010 16:37

gncl...

eliff46
Aday Memur
28 Ocak 2010 16:42

işletme 2. sınıf içinde geçmiş yıllar ara sınavlar için link verebilirmisiniz

aliözcan
Memur
28 Ocak 2010 17:46

www.e-adalet.org/ adresinden geçmiş yıl sorularına ulaşabilirsiniz...

30 Ocak 2010 15:29

sosyoloji bu yıl açılan bir bölüm bu nedenle çıkmış sorusu olmaz. ortak derslerden varsa başka bölüm öğrencilerine sorulan sorulara ulaşabilirsin sadece...

beowulf_tr
Aday Memur
01 Şubat 2010 00:36

zaten ortak dersler kasttettim ama onları buldum sonunda. yardımisteyen varsa verebilirim...

pcko_rehber
Kapalı
09 Şubat 2010 19:55

ben istiyorum:))

hüsnaliva
Aday Memur
14 Şubat 2010 22:10

iyi akşamlar arkadaşlar bende sosyoloji bölümünde okumaktayım ama nerden nasıl ders çalışabileceğimi bilmiyorum sizler nasıl ders çalışıyorsunuz önerebileceğiniz kitaplar varmı açıköğretimin verdiği kitaplar çok kalın sıkıldım çalışamadım cevaplarınızı bekliyorum birde bu sene bütün konulardan mı sınava gireceğiz yani bize vermiş oldukları kitapların hepsindenmi sorumluyuz pek fazla bilgim olmadığı için yrdımlarınızı istiyorum.

beowulf_tr
Aday Memur
18 Şubat 2010 12:33

ortak alan derserin çıkmış soruları için http://www.aofsosyoloji.com/forum/index.php buraya girin. sizlere yardımcı olacaktır. ben burdam buldum indirdim...

kes kin
Aday Memur
28 Şubat 2010 22:38

http://www.aofsosyoloji.com/ sitesinden soruları indirdim ama açamıyorum. neden olabilir acaba??

girl_06
Aday Memur
01 Mart 2010 15:56

bende arıyorum bulamadım acaba sorular zormu kolaymı

beowulf_tr
Aday Memur
01 Mart 2010 19:10

BELİRLİ BAZI PROGRAMLAR GEREKLİ AÇMAK İÇİN ONLAR OLMAYINCA AÇILMIYOR. MESELA OFİS PROGRAMLARI AÇMIYOR. GOM PLAYERİ YÜKLEMİŞTİM SONRA AÇILDI, TABİ BAŞKA ALTERNATİFLERDE VAR.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi