Editörler : E.Kayı Han
«45464748495051525354555657
22 Ekim 2021 19:33

açıktayken ihraç olduğunuzda açıkta kaldığınız sürece ödenmeyen maaşın 1/3 ü ödeniyor mu.
22 Ekim 2021 23:24

Maalesef verilmiyor diye biliyorum ihraç filan değilsiniz umarım

NeyapalımHayırlısı, 2 yıl önce
açıktayken ihraç olduğunuzda açıkta kaldığınız sürece ödenmeyen maaşın 1/3 ü ödeniyor mu.

Xvvv
Aday Memur
24 Ekim 2021 11:01

Merhaba Gib den sonra tebligat için arayan oldu mu?

bir.garip.insan, 2 yıl önce
Arkadaslar nasılsınız.. azönce gib'den aradılar göreve iade durumum olumlu sonuclanmıs yarın teblig için ararlar büyük ihtimalle dediler

bir.garip.insan
Aday Memur
24 Ekim 2021 11:29

Merhaba evet aradılar tebligi aldım
Xvvv, 2 yıl önce

Merhaba Gib den sonra tebligat için arayan oldu mu?

Xvvv
Aday Memur
24 Ekim 2021 14:11

Tebliğde liste var mıydı? Tebliğ edilmeyenler hakkında herhangi bir bilgi aldıız mı?

Xvvv
Aday Memur
24 Ekim 2021 15:37

Tebliğiniz hayırlı olsun.

bir.garip.insan
Aday Memur
24 Ekim 2021 19:56

Tesekkür ederim, birimde cogu kisiyi tanımıyorum ama gördüğüm herkese sordum herhangi bir sey bilmiyorlar sadece ben ve aynı birimden bir arkadasa teblig yapıldı. Bakanlıga ve gib'e gitmedim. Tebligde liste falan yok arkadaslar teblig kisisel
Xvvv, 2 yıl önce

Tebliğde liste var mıydı? Tebliğ edilmeyenler hakkında herhangi bir bilgi aldıız mı?

bir.garip.insan
Aday Memur
24 Ekim 2021 20:26

e-devletteki durumu güncellemisler simdi baktım.. arkadaslar memurlarnet uygulamayı siliyorum onemli bir bilgi alırsam yazarım herkese hep dua ettim, ediyorum. Hepinize iyi aksamlar

Xvvv
Aday Memur
25 Ekim 2021 23:24

Merhaba herkese.Birşey frk ettim.Geçen sene 21 Ekimde 2020 de bir garip insan arkadaşımızı tebliğ için aramışlardı.Tam 1 yıl sonra 21 ekim 2021 de soruşturmanın olumlu olduğu haberini verip 22 snde tebliğ aldı.Tam 1 yıl olması bilerek mı acaba, yoksa rastlantı mı...

e-devletteki durumu güncellemisler simdi baktım.. arkadaslar memurlarnet uygulamayı siliyorum onemli bir bilgi alırsam yazarım herkese hep dua ettim, ediyorum. Hepinize iyi aksamlar

Xvvv
Aday Memur
25 Ekim 2021 23:28

tam 1 yıl arayla 2 tebliğ.2020 Soruşturma tebliğ 2021 göreve dönüş tebliğ.

Xvvv, 2 yıl önce

Merhaba herkese.Birşey frk ettim.Geçen sene 21 Ekimde 2020 de bir garip insan arkadaşımızı tebliğ için aramışlardı.Tam 1 yıl sonra 21 ekim 2021 de soruşturmanın olumlu olduğu haberini verip 22 snde tebliğ aldı.Tam 1 yıl olması bilerek mı acaba, yoksa rastlantı mı...

Xvvv
Aday Memur
03 Kasım 2021 09:41

Geçen hafta 2 kişi iade oldu.topluca sırayla bir iade yok galiba.Onların özelinde bir iadeydi galiba.Haber alan kimse yok mu?

Xvvv, 2 yıl önce

tam 1 yıl arayla 2 tebliğ.2020 Soruşturma tebliğ 2021 göreve dönüş tebliğ.

çitlekçi71
Aday Memur
03 Kasım 2021 11:40

Arkadaşlar öncelikle slmlar.. Bugün çok şükür iade için aradılar tebliği almaya yarın gidicem görev yerim istanbul.. Darısı tüm bekleyenlere..

Xvvv
Aday Memur
03 Kasım 2021 14:39

Hayırlı olsun.insallah devamı gelir

çitlekçi71, 2 yıl önce

Arkadaşlar öncelikle slmlar.. Bugün çok şükür iade için aradılar tebliği almaya yarın gidicem görev yerim istanbul.. Darısı tüm bekleyenlere..

sem1982
Aday Memur
03 Kasım 2021 20:09

Hayirli olsun

m2734
Aday Memur
04 Kasım 2021 14:49

Hayırlı olsun. Sizi de mi ifade tarihinden tam 1 yıl sonra tebliğ için aradılar?

Xvvv, 2 yıl önce

Hayırlı olsun.insallah devamı gelir

Xvvv
Aday Memur
04 Kasım 2021 20:26

Alıntıyı yanlış yapmışsınınz.İade olan ben değil çitlekçi71.sorunuz ona galiba.

Bu arada iade olan arkadaşlar aynı görev yerinde mi başladılar.bilgi verebilir misiniz?

m2734, 2 yıl önce

Hayırlı olsun. Sizi de mi ifade tarihinden tam 1 yıl sonra tebliğ için aradılar?

bir.garip.insan
Aday Memur
07 Kasım 2021 14:49

Merhaba arkadaslar, bulundugum sehirde eski yerlerimizde baslatmıyorlar. Kendilerince yaptıkları açıklamaya göre nere boşsa nerde ihtiyac varsa orda baslıyorlar (sehir aynı tabiki)... evimizin nerde oldugunu soruyorlar yakın bir muhitte bulunan bir yere vereceklermis gibi ama alakası yok:) nasip diyelim.. umarım herkes istediği yerlerde veya daha güzel yerlerde baslar. İşyerinde herkes çok ılımlı yaklasıyor gayet samimiler hiçbir sorun yasamadım, umarım sizler de yasamazsınız. Zamanla tanıdıkça daha da rayına oturur her sey. Gelismeler olursa yine güncellerim herkese iyi günler
Xvvv, 2 yıl önce

Alıntıyı yanlış yapmışsınınz.İade olan ben değil çitlekçi71.sorunuz ona galiba.

Bu arada iade olan arkadaşlar aynı görev yerinde mi başladılar.bilgi verebilir misiniz?

bir.garip.insan
Aday Memur
07 Kasım 2021 14:56

Bu 1 yıl mevzusunda inanın hangi tarihte arandıgımı hatırlamıyorum arkadaslara msj atmıstım iyi unutmamıslar ben 21 Ekim mi hatırlamıyorum, öyle bile olsa sanmıyorum denk gelmistir. Böyle seylere çok takılmayın her hafta her ay herkesin dönecegine inanıyorum az kaldı insallah çok az kaldı arkadaslar

bir.garip.insan
Aday Memur
07 Kasım 2021 15:13

Bisey daha diyeyim:) olurya aklınıza gelmistir belki soramamıssınızdır bu kız niye bizden önce girdi biz bekliyoruz diye; torpilim yok arkadaslar, olmasın da zaten. Umarım kafanızdaki sorulara cevap olabilmisimdir

Xvvv
Aday Memur
07 Kasım 2021 17:59

Merhaba.1 yıli geçmiş sayfalara bakarken dikkatimi çekmişti.kurum belki böyle bir hedef vermiş olabilir diye düşündüm ben.torpiliniz olsa bu saate kadar beklemezdiniz herhalde:) bilgiler için teşekkürler.

Bu 1 yıl mevzusunda inanın hangi tarihte arandıgımı hatırlamıyorum arkadaslara msj atmıstım iyi unutmamıslar ben 21 Ekim mi hatırlamıyorum, öyle bile olsa sanmıyorum denk gelmistir. Böyle seylere çok takılmayın her hafta her ay herkesin dönecegine inanıyorum az kaldı insallah çok az kaldı arkadaslar
Toplam 1123 mesaj
«45464748495051525354555657

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi