Editörler : ayşegül bgm
08 Aralık 2019 00:38

Aile sosyal politikalar bakanlığı atanma

Arkadaşlar iyi günler ben şimdi aile sosyal politikalar bakanlığına hemşire olarak atandim sağlık bakanlığı alım yaptığımda ben tercih verebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Nurbsra
Memur
08 Aralık 2019 00:44

Tabiki veremiyosunuz ayrıca insanlar burda işsizlikten yakınırken siz kadro yakmaktan bahsediyosunuz tek akıllı siz değilsiniz biz de tercih versek atanırdık. Kimsenin hakkına girmiyoruz.

Akkuy
Aday Memur
08 Aralık 2019 00:46

Bakanlık farkı var 2 si ben öylesine başvurdum zaten gelmez diye basvurmustum

Akkuy
Aday Memur
08 Aralık 2019 00:48

Lütfen bu konu hakkında bilgisi olan yazabilir mi teşekkür ederim

Nurbsra
Memur
08 Aralık 2019 00:48

Sağlık sayfaları hep paylaştılar bakanlık farkı olsa bile ünvan farkı olmadığı için tercih veremiyomuşsunuz. Ama yine de araştırın
Akkuy, 4 yıl önce

Bakanlık farkı var 2 si ben öylesine başvurdum zaten gelmez diye basvurmustum

Akkuy
Aday Memur
08 Aralık 2019 00:50

Link atabilir misiniz ben araştırdım da bulamadım

Nurbsra, 4 yıl önce
Sağlık sayfaları hep paylaştılar bakanlık farkı olsa bile ünvan farkı olmadığı için tercih veremiyomuşsunuz. Ama yine de araştırın

Nurbsra
Memur
08 Aralık 2019 00:57

özelden yazayım instagtamdaki sayfanın adını orda net belirtmiş
Akkuy, 4 yıl önce

Link atabilir misiniz ben araştırdım da bulamadım

Yine atanamadk
Kapalı
08 Aralık 2019 00:59

Tercih sistemi sana açık olur mu bilmiyorum ama atanipta gitmemenin cezası var ondan eminim.

edalli20
Kapalı
08 Aralık 2019 01:11

Aynı Unvan olduğu için olmuyor

Akkuy
Aday Memur
08 Aralık 2019 01:16

Ben diğer sağlık personeli olarak başvurdum orda da nitelik kodunda hemşirelik lisans programindan mezun olmak yaziyordu yani kafam şuan çok karışık

edalli20, 4 yıl önce

Aynı Unvan olduğu için olmuyor

edalli20
Kapalı
08 Aralık 2019 07:10

Aile bakanlığı alımı dada hemşire unvanını var Sağlıktada aynı Unvan olmuyor diye biliyorum

Akkuy
Aday Memur
08 Aralık 2019 08:53

Teşekkürler ederim ÖSYM çağrı merkezini arayacağım

ysnkmsr
Aday Memur
15 Aralık 2019 15:28

hocam hiç bir sıkıntı olmaz tercih verebilirsiniz. ben sağlık bakanlığına gittim sordum . sözleşme imzalayana kadar sıkıntı olmaz dediler. ancak sözleşme imzaladığınız andan itibaren aynı unvan olduğu için geçemezsiniz dediler. Burda önemli hususun sözleşme imzalamak olduğunu söylediler.

ysnkmsr
Aday Memur
15 Aralık 2019 15:30

ayrıca ösym bi engelleme koymamış tercih vermenize izin veriyor.

hokah
Aday Memur
15 Aralık 2019 15:37

Verebilirsiniz. Farklı bakanliklar olduğu için sıkıntı olmuyor zaten ünvanınız da dsp olarak geçiyor aile bakanlığında.

hokah
Aday Memur
15 Aralık 2019 15:39

Ösym 2019/4 le atananlara da engel koymamış malesef. birçok kadro yanacak
ysnkmsr, 4 yıl önce

ayrıca ösym bi engelleme koymamış tercih vermenize izin veriyor.

ysnkmsr
Aday Memur
15 Aralık 2019 18:35

hocam onlar işe başladığı için zaten bile bile kadro yakmazlar heralde o kadarda art niyetli değillerdir.

bir de sosyal çalışmacı diyetisyen ve fizyoterapist onlar diğer saglık personeli diye geçmiyor diye biliyorum. Ama sözleşme imzalanmadığı için onların da sağlık bakanlığına atanmaları noktasında bir sıkıntı çıkmayacaktır.

kostakk
Memur
16 Aralık 2019 09:50

Kesinlikle atamaları yapılmaz. Ösym üzerinden gerçekleşen bütün alımlar merkezidir. Adı üstünden merkezden atama. Ve ösym üzerinden gerçekleşen alımlarda puanınızı bir kere kullabilirsiniz. Aileye yerleşenler puanlarını kullandılar. Keşke sistem engellese sorun kalmayacak ama engellemiyor maalesef. Tercih yapabilirler yerleştiniz yazısını da görebilirler ama atamaları yapılmaz ve kesinlikle göreve başlayamazlar. Ayrıca devletin kadrosunu işgal ettiği için başı büyğk derde girebilir. Çünkü kadroyu işgal ettin neresiyse o bölgedeki hizmeti engelliyorsun arkadaşım bunun elbet bir yaptırımı olacak. Bunun sözleşme imzalamamakla bir ilgisi yok hala anlamıyorlar şunu. Puanını kullandın arkadaşım bitti. Kimi ararsanız arayın gidin sorun istedikleri kadar sorun olmaz desinler yönetmelik ortada her şey açık net yazıyor. Ha buna rağmen ben yazarım atanırım diyen cesur yürekli arkadaşkarınız varsa ismini not edin ve yerleştiği taktirde hakkında şikayette bulunun. Ben öyle yapacağım. Ve sonra hepberaber oturup izleyelim bakalım neler olacak.

Akkuy
Aday Memur
06 Ocak 2020 12:18

Arkadaşlar benim arkadaşım adelet bakanlığinda hemşire olarak çalışıyor du ve bu atamalarda gitti ve ben konuştuğumda sordum ona nasıl oluyor dedim. Dedi farklı bir bakanlık olduğu için sıkıntı olmuyor dedi gidip başlayıp hatta istifa etse de sıkıntı olmaz dedi ben şuan sözleşmem devam ediyor dedi ne zaman zimmete düşersem o zaman sozlemeden istifa ederim dedi yani hatta o da hemşire unvanıyla çalışıyordu. O da dpb arayıp sormuş farklı bir bakanlık olduğu için istifa etsen sıkıntı olmaz demişler.

kostakk, 4 yıl önce
Kesinlikle atamaları yapılmaz. Ösym üzerinden gerçekleşen bütün alımlar merkezidir. Adı üstünden merkezden atama. Ve ösym üzerinden gerçekleşen alımlarda puanınızı bir kere kullabilirsiniz. Aileye yerleşenler puanlarını kullandılar. Keşke sistem engellese sorun kalmayacak ama engellemiyor maalesef. Tercih yapabilirler yerleştiniz yazısını da görebilirler ama atamaları yapılmaz ve kesinlikle göreve başlayamazlar. Ayrıca devletin kadrosunu işgal ettiği için başı büyğk derde girebilir. Çünkü kadroyu işgal ettin neresiyse o bölgedeki hizmeti engelliyorsun arkadaşım bunun elbet bir yaptırımı olacak. Bunun sözleşme imzalamamakla bir ilgisi yok hala anlamıyorlar şunu. Puanını kullandın arkadaşım bitti. Kimi ararsanız arayın gidin sorun istedikleri kadar sorun olmaz desinler yönetmelik ortada her şey açık net yazıyor. Ha buna rağmen ben yazarım atanırım diyen cesur yürekli arkadaşkarınız varsa ismini not edin ve yerleştiği taktirde hakkında şikayette bulunun. Ben öyle yapacağım. Ve sonra hepberaber oturup izleyelim bakalım neler olacak.

mlk23
Memur
05 Şubat 2020 13:43

Hocam merhabalar arkadaşınız adalet bakanlığında hemşire unvanındayken sağlık bakanlığına yine hemşire unvanıyla mı atandı bir de adalet bakanlığında sözleşmeli olarak mı çalışıyordu

Akkuy, 4 yıl önce

Arkadaşlar benim arkadaşım adelet bakanlığinda hemşire olarak çalışıyor du ve bu atamalarda gitti ve ben konuştuğumda sordum ona nasıl oluyor dedim. Dedi farklı bir bakanlık olduğu için sıkıntı olmuyor dedi gidip başlayıp hatta istifa etse de sıkıntı olmaz dedi ben şuan sözleşmem devam ediyor dedi ne zaman zimmete düşersem o zaman sozlemeden istifa ederim dedi yani hatta o da hemşire unvanıyla çalışıyordu. O da dpb arayıp sormuş farklı bir bakanlık olduğu için istifa etsen sıkıntı olmaz demişler.

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi