Editörler : Pangaea

günahımne
Memur
16 Ağustos 2019 15:33

Tabiki iibfden alınmasını beklicem siz idari kadroda alım bekliyosunuz bu normal (kim bilir hangi bölümü okudun) ama ben iktisadî ve idari bilimler fakültesi mezunu olarak idari kadro istiyorum bu mu anormal

castillo, 5 yıl önce

Iibfliler hadi abi yormayin ya.. hala ibf den alim bekliyosunuz duz memurluga. alim olursa o da olursa diyorum bak lisanstan 4001 den olur hayal kurmayin bosuna

Çekolarca
Memur
16 Ağustos 2019 16:18

İlan ne zamana çıkar ? Birileri yazmıştı ilan hazırlanıyormuş bayram sonrasi çıkacak diye. Ilanlarin çıkmasını beklemekten çürüdük
16 Ağustos 2019 18:35

Valla hic ilan yok dogru duzgun saglik adalet disindaki bakanliklar uyuyor

16 Ağustos 2019 19:14

iibf haki yeniyor 4001 diye bi saçmalık çıkardılar önünegelen idari memur oluyor ayiptir ayip
19 Ağustos 2019 23:28

iibf nin amacı memur yetiştirmek değil tamam okey ama o zaman o kadar mezun vermeselerdi. Orana göre ilan açılmaması çok saçma.

20 Ağustos 2019 00:10

tıp dışında bütün bölümlerin bu kadar mezun vermesi saçma zaten hocam. iibf mezunu işsizse mühendisler de işsiz diyetisyenler de. gönül ister ki istihdam potansiyeli kadar mezun olsun da bizim ülke de bu şekilde yapacak bir şey yok. senede 12 bin inşaat mühendisi var %10u iş bulamıyor.

betulss, 5 yıl önce

iibf nin amacı memur yetiştirmek değil tamam okey ama o zaman o kadar mezun vermeselerdi. Orana göre ilan açılmaması çok saçma.

20 Ağustos 2019 09:40

93 94 alan insaat muhendisleri 1 yildir acikta bekliyor

fztöz
Şef
20 Ağustos 2019 21:07

Bunca bölüm ortada kaldı.. 1 senedir alım yok... 4001 ağlıyor.. alım bekliyoruz

thecaptain
Kapalı
20 Ağustos 2019 23:17

Tercih yapmayacağım ama hepsi olmasa bile bir kısmında iibf şartı aranmalıdır. mezun sayısını atama sayısına oranlarsak iibf cidden kan ağlıyor.

İibf fakültelerinin %70i kapatılmalı bence. mezun sayısı çok fazla olmasına rağmen her sene çığ gibi büyümeye devam ediyor. Açık öğretim ve uzaktan eğitime de sınırlama gelmeli. 2. üniversiteyi okuyanların %90ı işletme-iktisat seçiyor. Fakülte iyice ele ayağa düştü yazık gerçekten.

MümkünseMühendis
Aday Memur
20 Ağustos 2019 23:52

+

21 Ağustos 2019 14:34

ilana çıkma söylentisi birkaç ay, bakan açıklamasından sonra birkaç ay, imza attıktan sonra birkaç ay, yerleştirme sonuçları birkaç ay. güvenlik soruşturması birkaç ay sürüyor da sürüyor.

2018e girenler ne etti de bu kadar garezleri var bunların

srk87
Aday Memur
21 Ağustos 2019 15:21

Başka kurumların alımlarında süreç bu kadar uzun sürmüyor ,neden böyle oldu ?
buffalosoldier, 5 yıl önce

ilana çıkma söylentisi birkaç ay, bakan açıklamasından sonra birkaç ay, imza attıktan sonra birkaç ay, yerleştirme sonuçları birkaç ay. güvenlik soruşturması birkaç ay sürüyor da sürüyor.

2018e girenler ne etti de bu kadar garezleri var bunların

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi