Editörler : ayşegül bgm

onur1963
Yasaklı
17 Nisan 2019 12:37

gerizekalisin sadece ozel unidemi para harcaniyor evde kalan bir ogrencinin aylik gideri 1000 tl bunu 4 sene ile carp bakalim bu kadar kafan basiykr iste liseli olmana veriyorum bunu
onur1963, 5 yıl önce
gel sana diplomami atayim hangi universite cikisliyim o zaman ozur dileyecekmisin ....ergen seni

Zehrabrlkr
Aday Memur
17 Nisan 2019 12:39

Uslubundan kimin ergenlıgı atlatamadığı ortada zaten işte cahillik geçıyorda 4yıl ünüversıte okusa insan eşeklik baki kalıyor.
onur1963, 5 yıl önce
gel sana diplomami atayim hangi universite cikisliyim o zaman ozur dileyecekmisin ....ergen seni

onur1963
Yasaklı
17 Nisan 2019 12:40

bunlari atanamayacak olmanın uzuntusune veriyorum tamam uzulme cok calis universite kazanmaya bak ben sana burs yollarim ataninca
Zehrabrlkr, 5 yıl önce
Uslubundan kimin ergenlıgı atlatamadığı ortada zaten işte cahillik geçıyorda 4yıl ünüversıte okusa insan eşeklik baki kalıyor.

Rabken
Yasaklı
17 Nisan 2019 12:45

bu devletin açtığı bir okul ve puanlari oldukca yuksek okullarda okuduk. senin üniversitede görmediğin disiplini gorduk zaten yazilarimizdanda anlaşılıyor. sen universitede devamsizlik yaparken bizim devamsizlik hakkımız hic olmadi. yazdiklarina bakılırsa ergen olan sensin. lutfen büyü
onur1963, 5 yıl önce
Hahahah liseli ergenler yallah universiteye yok oyle liseden mezun olup hoop hemsire olmak sağlam duyum aldim 600 bile olsa halinize sukredin ama o bile olmayacakmis sonunda hak yerini buldu millet enayi degil universitede senelerini curutuyor

Avare adam
Aday Memur
17 Nisan 2019 12:46

bende lisans hemsireyim ama hocam yaptıgin ayip ya sacma sapan konusmalar insallah herkes atanir kardesim kimseyi böyle görerek bi yere varamazsin
onur1963, 5 yıl önce
Hahahah liseli ergenler yallah universiteye yok oyle liseden mezun olup hoop hemsire olmak sağlam duyum aldim 600 bile olsa halinize sukredin ama o bile olmayacakmis sonunda hak yerini buldu millet enayi degil universitede senelerini curutuyor

Zehrabrlkr
Aday Memur
17 Nisan 2019 12:46

Ewet atanamıyacak olabilirim en azından elimden gelenin en iyisini yaptım vijdanen rahatım tabiki pes etmeyıp unıversıtede okuyacam ki senin gibi insanlara kalmasın meydan.ben en azından 1600 sıralamayla atanamıyacam kim bilir senin sıralaman kaçtır.d senin paran sana kalsın zaten 3 kuruş para için yemıyormusun kendını.sistemı eşeştırmeyı bile bilmiyorsun
onur1963, 5 yıl önce
bunlari atanamayacak olmanın uzuntusune veriyorum tamam uzulme cok calis universite kazanmaya bak ben sana burs yollarim ataninca

Zehrabrlkr
Aday Memur
17 Nisan 2019 12:48

Onuda aile terbiyesinnden yoksunluguna kalbinin kötülüğüne veriyorum.
Rabken, 5 yıl önce
bu devletin açtığı bir okul ve puanlari oldukca yuksek okullarda okuduk. senin üniversitede görmediğin disiplini gorduk zaten yazilarimizdanda anlaşılıyor. sen universitede devamsizlik yaparken bizim devamsizlik hakkımız hic olmadi. yazdiklarina bakılırsa ergen olan sensin. lutfen büyü

winamo45
Aday Memur
17 Nisan 2019 12:49

Sen memleketini söylesene bi.adım onur zaten galiba.Bi söylesene.

onur1963, 5 yıl önce
asil siz ozel lise mezunusunuzdur

Zehrabrlkr
Aday Memur
17 Nisan 2019 12:50

Pardon rabken sizden alıntı yapmısım yanlışlıkla

Rabken
Yasaklı
17 Nisan 2019 12:54

sorun degil. bu nasıl bi kalptir bu adam ne diyo ya. adam dediysek agiz alışkanlığı ustune alinmasin. ne kadar terbiyesiz yazilar yazmış sabah sabah sinirlerim tepeme çıktı gormuyoruzya cesaret geliyo tabi
Zehrabrlkr, 5 yıl önce
Pardon rabken sizden alıntı yapmısım yanlışlıkla

Rabken
Yasaklı
17 Nisan 2019 12:56

sende enayi gibi girmeseydin o masrafa az zekani kullanip yasadigin sehirde okumaya calissaydin ama dusuk puanlı bir okula gittigine eminim fotografini atayimmi diyosun okulun adini söyle sadece fotoğraf atilmayacagini sende biliyosun. ya bir ton sey soylerdimde işte diger lisans mezunlari senin gibi kotu düşünmüyo onlarin hatrina cok sey söylemiyorum.
onur1963, 5 yıl önce
gerizekalisin sadece ozel unidemi para harcaniyor evde kalan bir ogrencinin aylik gideri 1000 tl bunu 4 sene ile carp bakalim bu kadar kafan basiykr iste liseli olmana veriyorum bunu

Melis4512
Kapalı
17 Nisan 2019 12:57

Böyleleri birde atanıp iş başına geçecek insanlara nasıl davranır acaba kalbinde böyle kötülük olanlar bu işi yapmamalı önce vicdan işi bizimkisi
Rabken, 5 yıl önce
sorun degil. bu nasıl bi kalptir bu adam ne diyo ya. adam dediysek agiz alışkanlığı ustune alinmasin. ne kadar terbiyesiz yazilar yazmış sabah sabah sinirlerim tepeme çıktı gormuyoruzya cesaret geliyo tabi

Rabken
Yasaklı
17 Nisan 2019 13:05

ya hicbi sey bilmedigine eminim meslekle ilgili. gecen sene mezun oldu büyük ihtimal mezunsa bile. serum setlemeyi bizden öğrenen adamlar gelmiş buraya bizi kucumsemeye calisiyo komik yani. bu kafayla bu mesleği zor yapar bu mecburiyetten okudugu o kadar belli ki en kotu hemsirelik okurum atanirim kafasıyla okumus bu kibir o yuzden
Melis4512, 5 yıl önce
Böyleleri birde atanıp iş başına geçecek insanlara nasıl davranır acaba kalbinde böyle kötülük olanlar bu işi yapmamalı önce vicdan işi bizimkisi
Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi