Editörler : swat3410

eren3405
Memur
11 Ocak 2019 14:48

Dağda teröristin mermisin tadına baktım şehirdr provakötötlerin taşının molotofunun sen nerdr görev yapıyorsun bilmem ama brn çok polis arkadaşımla omuz omuza çatıştım bizim eksikliğimizi onlar tamamladı onların eksikliğini biz tamamladık önrmli olan insan olmak o joplar bize kalksında birbirimize kalkmadın kardeşim
save001, 5 yıl önce
Jandarma hangi eyleme müdahale etmişte, jop kullanmış ya :)) sen baktıysan tadına bilemiyorum hangi köydensin hangi köyde baktın tadına(!) burada yazılanlar jandarma düşmanlığı değil aslanım ortadaki hak eşitsizliği

eren3405
Memur
11 Ocak 2019 14:50

Bilmediğimiz çok şeyler var tabiki haklısın sen işin içindesin bizimde şehirlerde güzel şarklarımız var ama emniyet teşkilatının şark yerlerindrn daha mahrumlwrı var ben kıyaslanmayı sevmem polis arkadaşlarımızda var bulunduğum ilçede onlarlada sohbet ediyoruz onlarında bizimde sıkıntılarımız var ama esas olan birbrimizr düşmememiz hrpimizin allah yardımcısı olsun
DevletPolisi, 5 yıl önce

İstanbul polis için şark DEĞİL sevgili jandarma kardeşim. Allah yardımcın olsun. Tüm jandarma personeli de tüm şark görevini üs bölgesinde yapmıyor. Şehir ve ilçe merkezlerinde bulunanlar da var. Sizde de torpile göre sanırım yerler. Bizim şark süreleri de uzun. Ortalama 4-6 sene ve "birden çok şark" ibaresi var. O kuzenin şarka gelecek yani.

polizai0123
Aday Memur
11 Ocak 2019 15:30

anca köpek gibi havlarsın adi varlık. Biraz daha ağla belki kemik atan olur önüne

save001, 5 yıl önce
Sana o g3 ün namlusunu oturak yaparım alçk varlık, ben jandarma düşmanlığı yapmıyorum, benim kardeşimde jandarma personeli, sen kimsinde burda bu yazıyı provoke ediyorsun şeref yoksunu git başka yerde havla

bozkurt3525
Kapalı
11 Ocak 2019 15:59

Burası polis sayfasıysa bırakın polisler kendi arasında tartışsın zoruna gidiyorsa sen de jandarma sayfasında konu aç orada tartış neden gelip müdahil oluyorsunuz size ne kardeşim.

save001
Daire Başkanı
11 Ocak 2019 16:18

Kardeşim allah öncelikle kolay gelsin benim amacım kesinlikle jandarma düşmanlığı vaya jandarmadan alınsın bize verilsin değil ama şu var emin ol senin saydığın o zorlukların bire bir aynını yaşayan polis birimleride var benim şuan bulunduğum şark ilçesine ikinci şarka gelen polisler eşlerini getiremiyor genç polisler evliliğini erteleyip geliyor dağlarda görev yapan pusu atan pöh timlermiz var şuan ilçe girişindeki uygulama noktamız jandarma uygulama noktası ile yanyana aramızda yirmi adım yok vs vs. Tamam hadi polisi geç polis öğretmenler kadar rahat bir memurluk olsun(!) benim kardeşim jandarma kuzenim piyade ikisi aynı rütbede aralarında 2 bin ye yakın maaş farkı var ikiside doğuda şimdi bu haksızlık değilmi hadi polis şehirde rahat(!) peki ya piyade onlarda mı rahat? Burada bakma sen bazen tansiyon yükseliyo onun sebebi polizia bilmem ne gibi ne üdüğü belirsiz alman köpeği provokatörler yüzünden... Allaha emanet ol hayırlı görevler bizim jandarmamızla bir sorunumuz yok sadece polis sürekli kırıldı üzüldü mesele o
eren3405, 5 yıl önce
Bilmediğimiz çok şeyler var tabiki haklısın sen işin içindesin bizimde şehirlerde güzel şarklarımız var ama emniyet teşkilatının şark yerlerindrn daha mahrumlwrı var ben kıyaslanmayı sevmem polis arkadaşlarımızda var bulunduğum ilçede onlarlada sohbet ediyoruz onlarında bizimde sıkıntılarımız var ama esas olan birbrimizr düşmememiz hrpimizin allah yardımcısı olsun

save001
Daire Başkanı
11 Ocak 2019 16:20

Bak alaman köpeği defol buradan, sana buradan kemik çıkmaz
polizai0123, 5 yıl önce

anca köpek gibi havlarsın adi varlık. Biraz daha ağla belki kemik atan olur önüne

Sevda06lı
Kapalı
11 Ocak 2019 22:34

Bu başlığı acan zatı muhterem Asker düşmanımı acaba.. zira bu şekilde hak aranamıycağını kendiside biliyor amacı iki kurum personeli arasına kin sokmak mı ? şimdi bazı gereksizler diyecekki burası Polis forumu evet biliyorum ve bende Polis yakınıyım ,sayfayı okuyunca dehşete düştüm AKP hükümeti Polisi resmen ihya etti calışma şartları düzeldi maaşlar en yüksek memur seviyesine geldi, Polislere Askerlik kalktı yani kısacası Polis Askeri personelden gerek maaş olarak gerekse calışma şartları olarak cok iyi durumda, Jandarma personeli evinin yolunu bilmiyor 2yılda bir tayin görüyor yurdun en ücra köşelerinde görev yapıyor... Polise şark olan Şehirler Jandarmaya Batı sayılıyor ayrıca her anlamda Polis maaşları Askere göre cok iyi daha neyin tantanasını yapıyorsunuz Polise verilen hakların hic biri Jandarmaya verilmedi bence birazda şükretin memleketin hali belli hükümetimiz Polislerimiz icin elinden geleni yaptı jandarmayla kıyas yapmanız bile traji komik.

11 Ocak 2019 23:43

dediklerin tam tersi. kardeşim yeni başlamış uzman erbaş 3 ay oldu yozgatta ve aralik ayında 6300 tl maaş aldı bn yaklaşık 3 yıldır polisim aralik ayında aldığım 4450 bumu iyi dedigin sağdan soldan duyup gelip buraya yazma okumuş cahil
Sevda06lı, 5 yıl önce

Bu başlığı acan zatı muhterem Asker düşmanımı acaba.. zira bu şekilde hak aranamıycağını kendiside biliyor amacı iki kurum personeli arasına kin sokmak mı ? şimdi bazı gereksizler diyecekki burası Polis forumu evet biliyorum ve bende Polis yakınıyım ,sayfayı okuyunca dehşete düştüm AKP hükümeti Polisi resmen ihya etti calışma şartları düzeldi maaşlar en yüksek memur seviyesine geldi, Polislere Askerlik kalktı yani kısacası Polis Askeri personelden gerek maaş olarak gerekse calışma şartları olarak cok iyi durumda, Jandarma personeli evinin yolunu bilmiyor 2yılda bir tayin görüyor yurdun en ücra köşelerinde görev yapıyor... Polise şark olan Şehirler Jandarmaya Batı sayılıyor ayrıca her anlamda Polis maaşları Askere göre cok iyi daha neyin tantanasını yapıyorsunuz Polise verilen hakların hic biri Jandarmaya verilmedi bence birazda şükretin memleketin hali belli hükümetimiz Polislerimiz icin elinden geleni yaptı jandarmayla kıyas yapmanız bile traji komik.

Sevda06lı
Kapalı
12 Ocak 2019 00:19

Bence okumuş cahilde gözü doymayan burda yalan yazanda sensin.. Astsubay bile 5 bin alamazken hangi uzman 6500 maaş almış at ta ufak at civcivler yesin ..Adabınla yaz adam sansınlar hakaret edemessin.o maaş sana cok bile bence.

Karavanahayat99, 5 yıl önce
dediklerin tam tersi. kardeşim yeni başlamış uzman erbaş 3 ay oldu yozgatta ve aralik ayında 6300 tl maaş aldı bn yaklaşık 3 yıldır polisim aralik ayında aldığım 4450 bumu iyi dedigin sağdan soldan duyup gelip buraya yazma okumuş cahil

yer6adresi
Memur
12 Ocak 2019 00:58

OYAK bireysel emeklilik tadında bir kuruluştur. Her ay maaştan kesinti yapar. Polisler de ayda 500 tl bireysel emeklilik yatırsa emeklilikte ellerine toplu para geçer.
Kolluk kuvveti, 5 yıl önce
Doğu da bir jandarma astsubayın 9.000 tl aldığını yazmayı unutmuşun(şimdi yalan dersin .bodro gördüm)Lise mezunu astsubay, İl emniyet müdüründen fazla maaş alıyor.Dış karakolda görev yapınca 1.000 tl ilve alıyorlar.Polis teşkliatının yüzde 92 si üniversite mezunu.Sizin uzmanları görüyoruz iki kelimeyi bir araya getiremeyen adamlar.Jandarma ülke nüfusunun sadece yüzde 20 sin den sorumlu.Hangi jandarma karakolu 9-10 bin ceraim veriyor? 9-10 bin ceraim karakol değil il geneli veremez.Sizin tsk ile bağınız kalmadı ama oyak devam ediyor.Oyağı neden bahsetmiyorsun.Jandarma astsubay oyaktan 350 bin tl, sgk dan 150 bin toplam 500 bin tl emekli olunca alıyor.Her jandarma 4 kere gitmez 3 en fazla 4. şarka gider.Her şark 2 senedir jandarmanın.Polise kars-digor ilçesi 5 yıl.Yani senin kaç şarkına bedel.

Kolluk kuvveti
Yasaklı
12 Ocak 2019 01:10

Bu dediğine sen inanıyor musun? O zaman oyak tüm memurlara açılsın sonuçta aynı şey dediğine göre.
yer6adresi, 5 yıl önce
OYAK bireysel emeklilik tadında bir kuruluştur. Her ay maaştan kesinti yapar. Polisler de ayda 500 tl bireysel emeklilik yatırsa emeklilikte ellerine toplu para geçer.

DevletPolisi
Kapalı
12 Ocak 2019 02:20

Jandarma astsubayın batı maaşı 6000 liradan fazla. Neyin tantanasını yapıyorsun? Biz polis ve jandarma personeli eşitlensin istiyoruz. Çocuk kandırıyor karşısında. Sadece 3 defa polis bayramında askere jandarmaya seyyanen zam yapıldı. Laf ebeliği yapma burada. Allah daha da versin ama polisi de düşünsünler. Terbiyesizlik yapma burada. Şu anda jandarma astsubayın batı maaşı bile emniyet amirini geçiyor, doğuda katlıyor. Polis ihya edilmişmiş git ulan işine.

Sevda06lı, 5 yıl önce

Bence okumuş cahilde gözü doymayan burda yalan yazanda sensin.. Astsubay bile 5 bin alamazken hangi uzman 6500 maaş almış at ta ufak at civcivler yesin ..Adabınla yaz adam sansınlar hakaret edemessin.o maaş sana cok bile bence.

12 Ocak 2019 10:54

ozelden gonder numaranı sana 15 ocakta yatacak maaşını gonderecem. saka misin sen
Sevda06lı, 5 yıl önce

12 Ocak 2019 10:57

hatta 15 ocakta zamlarla 7000 bin to üstü alacaklar. kardeşim uzman diyorum sen halen bazıları gibi sallamaya devam et. ayrica devletin verdiği maaş bana fazla ise bn adına beddua da bulunmayacam
Sevda06lı, 5 yıl önce

Rıza Amir
Aday Memur
12 Ocak 2019 11:31

gerçekten çok mühim ve gerekli bir durum, konuyu açan arkadaşa herkes adına teşekkür ederim

save001
Daire Başkanı
12 Ocak 2019 12:04

1- asker düşmanı değilim 2- jandarma artık asker değil( savaş durumunda sadece jandarma değil köydeki çobanda askere alınacak) 3- öz kardeşim jandarma personeli 4- jandarmadan girdin siyasete çevirdin şükürden çıktın 5- yazdıklarım neden zoruna gitti maaşınızımı abarttım verilen haklar konusunda yalan mı söyledim? 6- dağda bayırda 3 senedir evine gidemeyen yıllık izine anca bi yakını hastanelik olunca ölünce çıkabilen çok yakın polis özel harekatçı arkadaşım var sizde şimdi asayişçi jandarma optikçiler bakımcılar bunlarda mı 2 yıl eve gitiyor yoksa sadece komando ve jöh mü? Azıcık kalıbının adamı ol yazdığımı çarpıtma biz jandarmadan alınsın polise verilsin demiyoruz jandarma ve polis aynı babanın evladıysa eşitlik sağlansın diyoruz!
Sevda06lı, 5 yıl önce

save001
Daire Başkanı
12 Ocak 2019 12:06

Kimsenin bakmadığı açıdan baktım bazı jandarma arkadaşlar yanlış anladı sanki hakları maaşları kesilsin bize verilsin demişim gibi(!)
Rıza Amir, 5 yıl önce

gerçekten çok mühim ve gerekli bir durum, konuyu açan arkadaşa herkes adına teşekkür ederim

Sevda06lı
Kapalı
12 Ocak 2019 14:00

İşin gücün Askerin maaşı olmuş... maşallah kuruşu kuruşuna hesaplamışsın seni zorlamı Polis yaptılar bukadar feryat figan ediyorsun ... beğenmiyorsan istifa et zorlamı tutuyorlar seni Polis ol diye ...bence sen emekli ol yerine genc arkadaşlar gelsinler en azından böyle para para diye tantana etmezler ayıp yaptığın seni kınıyorum Teşkilatı bu şekilde kücük düşürüyorsunuz birazda şükretmeyi öğren bence yok Askerin OYAK ı yok maaşı Devletimiz var olsun Askerden kat kat iyi şartlarda calışıyor ve cok güzel maaş alıyoruz birazda insaflı olun hep ban hep bana demeyin.

DevletPolisi, 5 yıl önce

Jandarma astsubayın batı maaşı 6000 liradan fazla. Neyin tantanasını yapıyorsun? Biz polis ve jandarma personeli eşitlensin istiyoruz. Çocuk kandırıyor karşısında. Sadece 3 defa polis bayramında askere jandarmaya seyyanen zam yapıldı. Laf ebeliği yapma burada. Allah daha da versin ama polisi de düşünsünler. Terbiyesizlik yapma burada. Şu anda jandarma astsubayın batı maaşı bile emniyet amirini geçiyor, doğuda katlıyor. Polis ihya edilmişmiş git ulan işine.

Sevda06lı
Kapalı
12 Ocak 2019 14:04

Para para diye feryat eden ben değilim sensin... dolayısıyla benim değil senin paraya ihtiyacın varki burda feryat figan ediyorsun bida utanmadan Askerin maaşını hesaplıyorsun bence sen gönder hesap numaranı ben sana harclık göndereyim sus adam gibi tartışmayı bilmeyen hemen hakarete başlayan sensin ki kendin cahilsin bence.önce adabıyla bir konuyu tartışmayı öğren.

Karavanahayat99, 5 yıl önce

Sevda06lı
Kapalı
12 Ocak 2019 14:06

Save senin amacın hak hukuk aramak değil milleti birbirine düşürmek bunu da başarmışsın seni tebrik ederim ... bu kafayla devam et

save001, 5 yıl önce
1- asker düşmanı değilim 2- jandarma artık asker değil( savaş durumunda sadece jandarma değil köydeki çobanda askere alınacak) 3- öz kardeşim jandarma personeli 4- jandarmadan girdin siyasete çevirdin şükürden çıktın 5- yazdıklarım neden zoruna gitti maaşınızımı abarttım verilen haklar konusunda yalan mı söyledim? 6- dağda bayırda 3 senedir evine gidemeyen yıllık izine anca bi yakını hastanelik olunca ölünce çıkabilen çok yakın polis özel harekatçı arkadaşım var sizde şimdi asayişçi jandarma optikçiler bakımcılar bunlarda mı 2 yıl eve gitiyor yoksa sadece komando ve jöh mü? Azıcık kalıbının adamı ol yazdığımı çarpıtma biz jandarmadan alınsın polise verilsin demiyoruz jandarma ve polis aynı babanın evladıysa eşitlik sağlansın diyoruz!
Toplam 241 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi