Editörler : F16 Gökçen
27 Ocak 2011 14:06

Yapı Kredi - Şube Perakende Bankacılık Yönetmen - Yönetmen Yard. 2011

Yapı kredide çalışan bir ardaşımız perekende bankacılık la ilgili bize bilgi verse ne güzel olur eski yazılara baktım saçma sapan şeyler yazıyor hiç şubede çalışılmıyorda falan filanda

Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. Yapı Ve Kredi Bankası A.Ş. ilanlari için tiklayiniz...

ŞUBE PERAKENDE BANKACILIK YÖNETMEN-YÖNETMEN YARD.

(Ref:YKB-PBYY)

İlan Tarihi:

27.01.2011

Şehir/Ülke:

Tüm Türkiye

Personel Sayısı:

-

Adıyaman, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Batman, Bitlis, Bolu, Burdur, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Uşak, Zonguldak

Bankamızın Şube Perakende Bankacılık ekiplerinde; ürün ve hizmetlerinin müşterilere satışı, yaygınlaştırılması, yeni müşterilerin Bankamıza kazandırılması ve müşterilere tüm bankacılık alanlarında hizmet vermek amacıyla yukarıda belirtilen illerin merkez ve ilçelerindeki şubelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.

* Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun

* Yönetmen pozisyonu için satış kadrolarında en az 2 yıl deneyimli

* Krediler, Mali Analiz ve Dış Ticaret konularında bilgi sahibi

* SPK ve tercihan BES lisans belgelerine sahip

* Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın

* Analitik düşünme yeteneğine sahip

* Tercihan İngilizce bilen

* MS Office uygulamalarına hâkim

* Erkek adaylar için, askerliğini yapmış olan veya en az 2 yıl tecilli

* 28 yaşından gün almamış (bankacılık deneyimi olmayan adaylar için)

İlana son başvuru tarihi 15 Şubat 2011?dir.

*Adayların daha önce bankamız sınav ya da mülakatlarından birine girmemiş olması gerekmektedir.

esmer@
Şef
28 Ocak 2011 11:21

kimse ilanla ilgilenmıyor herhalde

28 Ocak 2011 11:59

ilan nerde?

esmer@
Şef
28 Ocak 2011 14:29

kariyerde

Mc-Fly
Şef
28 Ocak 2011 15:03

*Bulunduğu şehrin bütün ilçelerinde yardırmaya hevesli, yağmur çamur kar kış demeden gezmeye istekli, şubede hedefi tutturmak için hergün baskı altında olmaya yatkın, şubede müdürünün gözü batmamak için kendini bir an önce dışarı atmakta usta, bankacılığı bakkal, manav, pazarcılık gibi mesleklerle bir gören, beş para etmeyen insanların ağız kokusunu çekmekten mutlu olan, kıraathane, konfeksiyon, taksi durağı, şantiye gibi iş yerlerine girip çıkmakta tereddüt etmeyen...

Not:Bu bilgiler bu pozisyonu tanımlamaktadır, başka bir bankada bizzat yaşanmıştır, Yapı Kredi ile bir alakası yoktur.Başvuranlara kolay gelsin.

esmer@
Şef
28 Ocak 2011 15:29

mc-fly arkadaşım benım f bankasında çalışan arkadaşlarım çok nadir dışardalar senın dediğinle hiç alakası yok ki yapı kredide nasıl acaba

turkuazz01
Kapalı
28 Ocak 2011 15:36

hem spk istio hemde tecrübe yeni mezuna yani bana göre bi ilan değil..(:

hannifee
Aday Memur
28 Ocak 2011 15:43

BENDE SPK YOK GENEDE BASVURDUM.SINA DENEYİMİ OLUR SAYET DAVET ALIRSAK.NE SORARLAR BİLEN VARSA YAZSIN.SINAVDA SASIRMAYALIM

esmer@
Şef
28 Ocak 2011 15:58

daha ilanın ne olduğunu tam bilmıyoruzki kapı kapı gezmek mi yoksa şubeyle alkalımı

jig_saw
Şube Müdürü
28 Ocak 2011 21:33

perakende bankacılıkla bıreysel bankacılık arasında bı fark yoktur. benım bıldıgım tabıkı...

srcntrk
Aday Memur
29 Ocak 2011 01:22

Tamamen Saha Çalışması. Ama bunda bişey yok. Biyerlere Gelmek kendini göstermek geliştirmek için bence en güzel fırsat...

esmer@
Şef
29 Ocak 2011 11:56

tamamen saha diyorsunuzda bankada çalışan arkadaşlarım sahaya çok nadir çıkıyor birde burda şube perkende bankacılık yazmış

Mc-Fly
Şef
29 Ocak 2011 12:31

Arkadaşım perakande bankacılık bireysel ya da ticari bankacılığın ürünlerini pazarlamaya girer.Çok nadir dışarı çıkarak bankanın ürün ve hizmetlerini yaygınlaştıramazsın, yeni müşteriler bankaya kazandıramazsın.İlanda da açıkca belirtilmiş zaten.Benim yazdıklarımın eksiği yok fazlası vardır.

esmer@
Şef
29 Ocak 2011 13:06

Mc-gity bu işi en iyi bilen benim zaten 8 tane banakcıyla çalışıyorum sen benım dediğimi pek anlamadın muhasebe ve finans departmanındayım ben bazı arkadaşlar şubede hiç durmuyorlar ayak işlerini yapıyorlar diye yazmışta ona istinaden söyledim ben böyle ir şey görmedim diye ama yapı kredi için farklıysa o başka

esmer@
Şef
29 Ocak 2011 13:08

sen ilana başvurdun mu peki :) klavyem farklı olduğu için karakterler farklı çıkıyor kusra bakma lütfen

jig_saw
Şube Müdürü
29 Ocak 2011 13:08

zaten bankaların cogunda bu ıs boyle yurumyormu. musterı nerdeyse senın orada olman lazım. yerı gelır ıcerıde satarsın yerı gelır musterı senı bı yere davet eder orya gıtmek zorunda kalırsın. bu pozısyon bıraz daha makro sanırım yanı malı analız dıs tıcaret ve spk ıstedıgıne gore demekkı yogun olarak kredı ısı.

Mc-Fly
Şef
29 Ocak 2011 13:21

Başvurmadım esmer Allah korusun :D

kdzereğlili
Daire Başkanı
29 Ocak 2011 13:26

bende zonguldak için basvurdum ama maalesef sartarı tasımıyorum birde daha once ykb sınavınada girmiştim basvurdum bir umut :(

utf4
Aday Memur
29 Ocak 2011 13:41

Arkadaşlar rica etsem biri ilanın linkini paylaşabilir mi ?

kariyerde bulamadım farklı ilanları çıkıyor yapıkredinin.

yukku
Şef
29 Ocak 2011 22:26

güncel! yok mu pozisyon hakkında bilgisi olan?

esmer@
Şef
31 Ocak 2011 11:16

ilan zaten güncel arkadaşlar kariyerden ypk diye yazın bütün ilanlar çıkıyor

Toplam 713 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi