Editörler : swat3410
«145814591460146114621463146414651466146714681469»

Cilekes1004
Genel Müdür
24 Eylül 2019 11:28

Hayırlı olsun devre,Allah bir daha yaşatmasın..İnşallah sıradaki iade sana gelsin:))
Eski Açık, 5 yıl önce

selamın aleyküm devrelerim. hamdolsun son duruşmam da (6. duruşma) beraat alabildik. gerekçeli kararın kesinleşmesini bekliyorum dilekçe yazmak için. şimdilik şuna seviniyorum. '' en azından suçsuz olduğumu ispatlayabildim'' rabbim tüm masum gardaşlarımın yardımcısı olsun. selametle...

Cilekes1004
Genel Müdür
24 Eylül 2019 11:29

kaçtır yeni sayfaya ben geçiyorum gençler,e bi iade alırım artık:)) gününüz aydın çalışmalarıniz başarılı olsun..

golge0607
Genel Müdür
24 Eylül 2019 12:04

Öncelikle çilekeş devrem ve tüm devrelerime selam olsun..İstanbul'da malum bir deprem oldu ve mslesef uzun zamandır ilk kez o ürpertici hissi yaşadım hissettim..beyin o ara çok hızlı çalışıyor bir nevi yildirim gibi şimşek gibi bir enerjiyle sanki...sonra geçince düşünüyorsun yahu insafsız vicdansız merhametsiz insanlar bunca gariban masum insandan ne istersiniz en kötü ihtimal en iyi niyetli şekilde adam takipsizlik almis berat almış daha neyin peşindesiniz insan denen asagilarin aşağısı kabiliyeti olan o duruma muzahir basit bir varlik bir doğal afette caresiz kalan aciz varlık neyin pesindesin bu surunceme nedir bu kadar ah bu kadar vebal bir insana ağır degil mi..canı gönülden su güzel memleketimin selamete feraha çıkmasını istiyorum masum insanların bu durumu Allah'ın rahmetinden adaletine havale etmeden en güzel en ferah en mutlu şekilde gorevlerimize dönmeyi diliyorum...oh be bitti bu kadar ...deprem den de Allah korusun hissedenler gecmis olsun

Mekmeke
Genel Müdür
24 Eylül 2019 13:02

bir yandan ceza almamış khk lıra af tartışması yaşanırken bir yandan khk ile ihraç olmuş eski polislere yurt genelinde göz altı kararları . beynim artık dondu hislerim artık dondu . Allahım tez zamanda içinde bulunduğum uz bu durumdan bizi güzel beklediğimiz hayırlı haberler alarak kurtarsın . iade haberleri evlere bayram yaşatsın . ülkemiz artık bu olaylardan kurtarsın .

golge0607
Genel Müdür
24 Eylül 2019 14:16

İnşallah devrem hayırlısı ile olsun

Mekmeke, 5 yıl önce
bir yandan ceza almamış khk lıra af tartışması yaşanırken bir yandan khk ile ihraç olmuş eski polislere yurt genelinde göz altı kararları . beynim artık dondu hislerim artık dondu . Allahım tez zamanda içinde bulunduğum uz bu durumdan bizi güzel beklediğimiz hayırlı haberler alarak kurtarsın . iade haberleri evlere bayram yaşatsın . ülkemiz artık bu olaylardan kurtarsın .

sıfıR1
Şube Müdürü
24 Eylül 2019 18:35

Hakkında hayırlısı olsun devrem 8 Ekim'de benimde 6. Duruşmam olacak inşallah biz de nasip olur o duyguyu yaşamak.
Eski Açık, 5 yıl önce

selamın aleyküm devrelerim. hamdolsun son duruşmam da (6. duruşma) beraat alabildik. gerekçeli kararın kesinleşmesini bekliyorum dilekçe yazmak için. şimdilik şuna seviniyorum. '' en azından suçsuz olduğumu ispatlayabildim'' rabbim tüm masum gardaşlarımın yardımcısı olsun. selametle...

24 Eylül 2019 20:29

8 ekim benim doğum günüm. Bana hiç şans getirmedi ama umarım sana şans getirir.

sıfıR1, 5 yıl önce
Hakkında hayırlısı olsun devrem 8 Ekim'de benimde 6. Duruşmam olacak inşallah biz de nasip olur o duyguyu yaşamak.

METRİBUZİN
Yasaklı
24 Eylül 2019 22:36

Hayırlı olsun devrem senin için kara göründü
Eski Açık, 5 yıl önce

Yörük4627
Aday Memur
25 Eylül 2019 07:27

Eyvallah devrem sagolasin

hasan bera, 5 yıl önce
Hayırlı olsun Her iki türlüde verebilirsin. Zaten savcı katibi kararın bir örneğini emniyete gönderiyor. Ama sen işini sağlama al kararı elden hukuk işlerine teslim et

Cilekes1004
Genel Müdür
25 Eylül 2019 08:32

Eyvallah devre,selamın başım gözüm üstüne...gün ola harman ola be dostlar,elbet bi gün çalacak o telefonlar...sağlıktan daha önemli bişey yok,hasta olduktan sonra dünyayı verseler ne fayda..(grip olan bicareden hayat dersleri:))Hayırlı sabahlar..
golge0607, 5 yıl önce

Öncelikle çilekeş devrem ve tüm devrelerime selam olsun..İstanbul'da malum bir deprem oldu ve mslesef uzun zamandır ilk kez o ürpertici hissi yaşadım hissettim..beyin o ara çok hızlı çalışıyor bir nevi yildirim gibi şimşek gibi bir enerjiyle sanki...sonra geçince düşünüyorsun yahu insafsız vicdansız merhametsiz insanlar bunca gariban masum insandan ne istersiniz en kötü ihtimal en iyi niyetli şekilde adam takipsizlik almis berat almış daha neyin peşindesiniz insan denen asagilarin aşağısı kabiliyeti olan o duruma muzahir basit bir varlik bir doğal afette caresiz kalan aciz varlık neyin pesindesin bu surunceme nedir bu kadar ah bu kadar vebal bir insana ağır degil mi..canı gönülden su güzel memleketimin selamete feraha çıkmasını istiyorum masum insanların bu durumu Allah'ın rahmetinden adaletine havale etmeden en güzel en ferah en mutlu şekilde gorevlerimize dönmeyi diliyorum...oh be bitti bu kadar ...deprem den de Allah korusun hissedenler gecmis olsun

Adaminn1i
Memur
25 Eylül 2019 08:53

Gunaydınlar herkese.

Eskiden begenmesek te 3 ay da 1 az da olsa iadeler oluyordu.

Artık o da mı olmuyor ne ?

Oldu da biz mi duymadık yoksa ?

Gayrı sabır tukendi iş sağlıga dayandı.

Sağlığımızdan iyice olmadan çeke çeke bir türlü bitmek bilmeyen çilemizin, biran evvel iade haberlerimizle sonlanmasını dilerim.

25 Eylül 2019 12:16

İnsanların derdi ne yesek ne giysek bizim derdimiz hangisine üzülsek :( Allah ım yardım et..

Mekmeke
Genel Müdür
25 Eylül 2019 13:27

insanların ne güzel dertleri var demi devre . nasip kısmet ,zamanının esiridir. o zaman gelmeyince o nasip kutusun kilidi açılmıyor . beklemek ne kadar acı verici yorucu yıpratıcı olsada güne şükür le başlayıp çok şükürle kapatıyoruz . Allah sabrımızı bol iade mizi hızlı nasip etsin.

sıfıR1
Şube Müdürü
25 Eylül 2019 13:35

Sağolasın devrem Allah razı olsun. Seninde yaş günün şimdiden kutlu olsun. İnşallah bu 8 Ekim milat olsun bundan sonra her 8 Ekim'in hayırlara vesile olur.
Umudun rengi mavi, 5 yıl önce

8 ekim benim doğum günüm. Bana hiç şans getirmedi ama umarım sana şans getirir.

Magdur6155
Aday Memur
25 Eylül 2019 17:02

Herkeze hayırlı günler ben şunu öğrenmek istiyorum bizim bu dosyalara kim bakıyor bilen varmı

Adı cismi kim bakıyor

Yörük4627
Aday Memur
26 Eylül 2019 06:33

Beraat kararlari genellikle cmk nin hangi maddesinden veriliyordu hatta difer maddeden beraat almak icin dava acanlar olmustu

golge0607
Genel Müdür
26 Eylül 2019 09:14

Günleriniz aydın olsun güzelim güneş hep hayatınızda olsun..güneş candır hayattır umuttur

yamec
Şef
26 Eylül 2019 10:27

Bu hafta bitiyor ve sessizlik devam ediyor. 38 ay bitecek ama arpa boyu ilerleme yok. Anlamadığım adli ve idari soruşturması bitenler neden açıkta bekletiliyor.

numberzero
Kapalı
26 Eylül 2019 10:44

Evet bende en çok onu merak ediyorum. Adamın hem adli hem idari kapanmış ama arayan soran yok. Bu şekilde yığılma oluyor. Işlemleri biten hemen iade edilirse diğer kalanlarında işleri hızlanacaktır. Kimse bişey demiyor.

yamec, 5 yıl önce

Bu hafta bitiyor ve sessizlik devam ediyor. 38 ay bitecek ama arpa boyu ilerleme yok. Anlamadığım adli ve idari soruşturması bitenler neden açıkta bekletiliyor.

Yeniay12
Daire Başkanı
26 Eylül 2019 10:52

Bende 15 gün önceye kadar senin gibi düşünüyordum. Mart 2019 da adliyede sorgu yaptırdım dosya yoktu. Ancak 15 gün önce 2018 tarihli açık dosya olduğunu öğrendim. Anlayacağın dosya oluyor sisteme işlenir ise görüyorsun yoksa göremeyip dosyam yok sanıyorsun.
numberzero, 5 yıl önce

Evet bende en çok onu merak ediyorum. Adamın hem adli hem idari kapanmış ama arayan soran yok. Bu şekilde yığılma oluyor. Işlemleri biten hemen iade edilirse diğer kalanlarında işleri hızlanacaktır. Kimse bişey demiyor.

Toplam 39532 mesaj
«145814591460146114621463146414651466146714681469»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi