Editörler : Lanet
01 Kasım 2007 22:53

80 ve 90'ların Unutulmaz Dizi Filmleri

Evet en başta elbette KARA ŞİMŞEK (KNİGHT RİDER):

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
01 Kasım 2007 22:56

80 lere damgasını vurmuş dünyada o dönemler izlenme rekorları kıran Dizi filmi elbette DALLAS'tı :D,

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
01 Kasım 2007 23:00

80 lerin sonlarına doğru 87'den sonraydı sanırım,bir rüzgar esmeye başladı,YALAN RÜZGARI,tüm Türkiye iş dönüşü bu dizinin müptelası oldu,hem de hergün yayınlanırdı.Ben en çok başlarken çalan müziğini severdim,olaylar çok yavaş ilerlerdi komikti :D

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
01 Kasım 2007 23:03

ÇALIKUŞU DİZİSİ yüreklerimizi dağlardı,çok içten ve çok güzel bir diziydi, o yaşlarda insan izlemiyor resmen yaşıyor gördüklerini:

Zümer-36
Kapalı
01 Kasım 2007 23:06

hayat ağacını da unutmamak lazım...komiser kayl vardı orda ve sam:) bir de marshall dondurmalrı:)

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
01 Kasım 2007 23:09

tekmili birden,Köle İsaura,Küçük Ev,Ben Klaydus arka arkaya:

Zümer-36
Kapalı
01 Kasım 2007 23:11

hadi bakalım yaban gülü roza:)

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
01 Kasım 2007 23:18

SÜPER NİNE(SUPER GRAN) ailecek eğlenerek izlerdik,akşam haberlerinden önce çıkardı:

Zümer-36
Kapalı
01 Kasım 2007 23:19

uzaylı zekiyeeeeee :)

Zümer-36
Kapalı
01 Kasım 2007 23:25

mesajı hep gönderdikten sonra aklıma geliyor:) perihan abla... altın kızlar...kuzen larry(hiç kaçırmazdım)

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
01 Kasım 2007 23:26

Pazar günleri yayınlanırdı bu dokunaklı dizi,meşhur Güzel ve Çirkin masalının şehre uyarlanmış bir halde,çok dokunaklı ve romantikti:

Zümer-36
Kapalı
01 Kasım 2007 23:29

:( aaaaa ben de düşünüyorum ben neden bu kadar diziyi hatırlayamıyorum diye meğer youtube den faydalamıyormuşum...:)izlemdiğim dizileri nasıl anımsayabilirim ki :) şu son günlerde oluşan dizi furyasına şiddetle karşı çıkan ben, burda eski dizileri yazmaya çalışıyorum:) çok komik kendime güldüm :)

Anna Karenina
Kapalı
01 Kasım 2007 23:46

"Güzel ve Çirkin"'i çok severdim.Çok romantikti ya.Ayrıca en unutamadıklarımdan biri "Büyük Tuzak" ,diğeri de "Mavi Ay " tabii...:

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
01 Kasım 2007 23:51

"ALTIN KIZLAR" o dönemin en güzel komedilerindendi hani,sit-com tarzında,her sınıfta bir gruba altın kızlar lakabı takılmıştır herhalde,ben en çok nineye gülerdim,o ihtiyar daha sonra Dur Yoksa Annem Ateş Edecek filmine Sylister STalone'e eşlik etmişti:

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
01 Kasım 2007 23:55

Anna KArenina Ben sizin yazdıkalrınızı görmüyordumn bu hatayla 3 defa üst üste mavi ayı eklemiş olduk :))))Şahin editim benim son Mavi Ay eklememi kaldırabiliriz isterseniz :D ,teşekürler.

Anna Karenina
Kapalı
01 Kasım 2007 23:57

Evet Mavi Ay herkesin sevdiği bir diziymiş anlaşılan.:)

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
02 Kasım 2007 00:00

Zİyaretçiler (VİSİTORS)ürkerek izlediğimiz ve bizlere uzaylı paranoyası yaşatan dizi,ayrıca fare yiyen kertenkele insanlarıyla meşhurdu ııııh,brrrrrrrr:

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
02 Kasım 2007 00:03

YARIN ARTIK BUGÜNDÜR diye bir türk dizisi vardı arkadaşlar hatırlayanınız var mı? çok güzeldi,basketbolcu bir genç vardı,bir de idealist bir kız ,anadoluya öğretmen olarak gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam...karıştırıyor da olabilirim.

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
02 Kasım 2007 00:06

KURULUŞ dizisi, Osmanlı İmparatorluğu tarihini anlatan harika dizi film:

02 Kasım 2007 00:13

flamingo yolu,

tehlike çemberi,

görünmez adam......

theottomanempire
Müsteşar Yardımcısı
02 Kasım 2007 00:16

Tüm zamanların en ilginç dizisi ülkemizde ALACAKARANLIK KUŞAĞI olarak gösterilmişti, vson derce ilginç ve ürpertici tarzda her bölümünde ilginç sonlarla bitirilen öyküleranlatılırdı.(uzaylılar,kader,yaratıklar,zaman.....):

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi