Editörler : crops35
«789101112131415161718»

hayalex
Aday Memur
04 Haziran 2017 15:39

boşverin beyler iş olacağına varır

yakında belli olur sonuçlar öğreniriz kim geçmiş kim kalmış

19 kartal
Aday Memur
04 Haziran 2017 16:14

Bari uzun sürmesin beklemek deli ediyor

DonaldTrump
Kapalı
04 Haziran 2017 16:25

tarih mi oldu :D

Benim saf temiz kardeşim sen böyle şeylere inanmaya devam et :D Ben de mağdur olmadığım zamanlarda senin gibi düşünüyordum ama acı gerçekler var böyle saf temiz kalmaya devam et inşallah :)

MuratKsK80, 7 yıl önce

Torpil ; pAralel örgüt fetö ve yandaşlarıyla tarih oldu. Yazılı ve sözlü sınavda başarılı olanlar hakettiğini alacaktır.Ancak puan yakınlık durumlarında referans devreye girecektir.OrtAlığı bu kadar dallanıp budaklandırmaya , siyasete dönüştürmeye çalışanlar hiçbir zaman muvaffak olamamıştır.Zaten bu kişiler kendi mülakatlarından da emin olmayan çamur at izi kalsın zihniyetindeki paralel kişiler. İnsanın zikri neyse fikride odur.Nasıl bakıyorsanız öyle görüyorsunuz.

04 Haziran 2017 17:52

kardeşler hepinia haklısınız ama hepiniz

her yorumu yapabiliriz bu sayfanında amacı bu tabi hakaret hariç

şimdi genelde kazanan arkadaşlar şunu diyor torpil yok siz kazanamadınız diye bunu yapıyorsunuz işte bizi hırpalayan bu bak uzun lafın kısası sınav dediğin nasıl olur kpss yaparsın 20 kşimi alacaksın 40 kişi çağrılır ilk 20 kişi as geriye kalan 20 kişi yedek olur adalet budur

AÇIKTAN ALIMLARIN HİÇ BİRİNİN 2 KATINDAN FAZLA ÇAĞRILMAMASI LAZIM

sen 10 katını çağırırsanki eüaş 10 katını kamu arazi sahipleriyle çağırmış e ne oldu herkes akp binalarına hucum ettti emin olun akp li vekliier bu hafta maraştan aday olduklarına isyan etmiştir

çünkü millet bedava iş peşinde kimse mücadele etmiyor aracılar para kazanma derdinde

eüaş mesajı hala telefonumda para karşılığı sizi işe yerleştireceğiz diyenlere inanmayın diyordu

inş torpil yoktur eüaş çünkü bu defa hakikaten sağlam yapıldı mülakat yazılı sınavlar inş hak eden kardeşlerimiz kazanır DUALARIMIZ ONLARLA

DonaldTrump, 7 yıl önce

tarih mi oldu :D

Benim saf temiz kardeşim sen böyle şeylere inanmaya devam et :D Ben de mağdur olmadığım zamanlarda senin gibi düşünüyordum ama acı gerçekler var böyle saf temiz kalmaya devam et inşallah :)

04 Haziran 2017 18:12

Bu hafta belli olur mu? Bi de kazananlar güvenlik soruşturmasından geçecek mi.merkezi atamadaki memurlar güvenlik soruşturmasından geçiyor .açıktan işçi alımındada olacak mı bilgisi olan var mı

19 kartal
Aday Memur
04 Haziran 2017 18:35

Geçecek tabi 1 ila 2 ay sürer gibi. Ben bu hafta açıklanır diye düşünüyorum.ama yinede Ağalar bilir

Ferfecir85
Memur
05 Haziran 2017 08:08

Siyasi yorumladığım için herkesten özür dilerim, ne konuşursak konuşalım çare yok, zaman gösterecek doğruyu da yanlışı da, tek temennim gerçeğin, adaletin tez vakitte halkımıza yansımasıdır. Niye masraf ettin diye soranlara cevaben küçük de olsa bir ihtimalden mahrum olmadım.

birumutişte0101, 7 yıl önce

madem bukadar eminsin neden bukadar masraf edip sınava girdin

DY34
Aday Memur
05 Haziran 2017 10:08

Sel gider kum kalır. Bu yazışmalar daha sonra da okunacak. Birbirinize ve özelliklerle siyasi konulara girip kişiselleştirmeyin. Ya nasip ya kısmet. Bugün yarın açıklanır İnşaAllah hayırlısı ile.

DY34
Aday Memur
05 Haziran 2017 10:13

Sonuç ilanı nasıl yapılacak bilen var mı?

05 Haziran 2017 11:15

Sanki bu gün açıklanır gibi. EÜAŞ.gov dan takipet

DY34, 7 yıl önce

Sonuç ilanı nasıl yapılacak bilen var mı?

19 kartal
Aday Memur
05 Haziran 2017 11:31

Bugün haberlerde yazıyordu eüaş yetkilileri

Elbistan da bir araya gelmisler??

iftar yemeği ve b üniteye ziyaret

albayx
Aday Memur
05 Haziran 2017 15:46

Yarın açıklanma ihtimali yüzde 70

albayx
Aday Memur
05 Haziran 2017 15:54

yasal açıklama süresi çarşamba bitiyor. mutlaka açıklamak zorundalar. benim tahminim yarın öğle

1905155
Aday Memur
05 Haziran 2017 16:04

Yasal açıklama süresini nereden öğrendiniz eğer doğruysa en fazla iki güne açıklanır

albayx, 7 yıl önce

yasal açıklama süresi çarşamba bitiyor. mutlaka açıklamak zorundalar. benim tahminim yarın öğle

albayx
Aday Memur
05 Haziran 2017 16:08

bu işinde bir kanunu var 7 gün içinde açıklanır diyor

1905155
Aday Memur
05 Haziran 2017 16:08

Yazılı sınav giriş yerleri yanlış hatırlamıyorsam akşama doğru açıklanmıştı belki sınav sonucuda öyle açıklanabilir

albayx, 7 yıl önce

1905155
Aday Memur
05 Haziran 2017 16:11

hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

albayx, 7 yıl önce

bu işinde bir kanunu var 7 gün içinde açıklanır diyor

albayx
Aday Memur
05 Haziran 2017 16:14

MADDE 19 ? (1) Yapılan sınav sonucunda, asıl ve yedek

liste belirlenir. Sınav sonuçları, sınavın bitiminden itibaren yedi

gün içinde talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşları tarafından

herkesin görebileceği bir yere asılmak, varsa internet sitesinde ilan

edilmek suretiyle açıklanır. Sonuçlar sınava giren adaylara ayrıca

yazılı olarak bildirilir. Sınavda başarılı olan adayların sınav

sonuçları iadeli taahhütlü posta ile gönderilir.

05 Haziran 2017 16:21

Bence bu akşam açıklanır

19 kartal
Aday Memur
05 Haziran 2017 16:28

Bana böyle şeylerle gelin da

Bitsin bu ızdırap

Toplam 1456 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler