Editörler : Pangaea
30 Ocak 2015 23:18

hakkari, şırnak ve tunceli vb. tercih konusu

sa, arkadaşlar başta hakkari, şırnak ve tunceli illeri olmak üzere doğu ve güneydoğuda sıkıntıların yoğun olduğu illeri tercih edecek misiniz?

Özellikle bayan arkadaşlar bu illeri tercih etmeyi düşünüyor mu?

Bu bölgelerde çok ciddi sıkıntıların olduğunu duyuyoruz.

Bölgede görev yapan veya tanıdığı olan arkadaşlar; illerin şartları, güvenlik, kalacak yer, okulların durumu ve sosyal hayatla ilgili bilgi paylaşımında bulunursa sevinirim...

kbrzeynep
Aday Memur
31 Ocak 2015 00:08

urfa mardin ve diyarbakır yazacagım rabbim korusun

asrınmücahidesi
Genel Müdür
31 Ocak 2015 02:11

hocam aynı durumdayız sizin bilginiz varsa bize de haber verin. 26 yı açsak atanma durumumuz varsa oralar gelecek. ama her kafadan bir ses çıkıyor. bizde medyadan duyduklarımızla hareket ediyoruz.

tuba alkış
Aday Memur
31 Ocak 2015 12:30

şırnak beytüşşebapta 3 sene yaşamış biri olarak söylüyorum ki şırnak'ın ilçelerinden sadece idil'de sorun yok, gelişmiş bir ilçe, terör namına yaşanacak bir durum yok.. cizrede hergün olay yaşanır..beytüşşebap ise haritada şırnak merkeze 120 km. gibi görünür ama yazın 3.5 saat kışın ise çoğu zaman yolda kalarak en az 4.5 saatte gidilebilecek mesafededir. kışları en az 10 gün kesintisiz elektriksiz kalınır :) yollar çoğu zaman kapanır ama cizre gibi olaylı değildir. şırnak ve ilçelerini yazacak arkadaşlara tavsiyem 26. tercihle beytüşşebap'a gitmelerindense 24. ya da 25. tercihlerine idil yazmaları..

asrınmücahidesi
Genel Müdür
31 Ocak 2015 13:09

hocam siz 26 yla mı gittiniz beytüşşebap a?

tuba alkış, 9 yıl önce

şırnak beytüşşebapta 3 sene yaşamış biri olarak söylüyorum ki şırnak'ın ilçelerinden sadece idil'de sorun yok, gelişmiş bir ilçe, terör namına yaşanacak bir durum yok.. cizrede hergün olay yaşanır..beytüşşebap ise haritada şırnak merkeze 120 km. gibi görünür ama yazın 3.5 saat kışın ise çoğu zaman yolda kalarak en az 4.5 saatte gidilebilecek mesafededir. kışları en az 10 gün kesintisiz elektriksiz kalınır :) yollar çoğu zaman kapanır ama cizre gibi olaylı değildir. şırnak ve ilçelerini yazacak arkadaşlara tavsiyem 26. tercihle beytüşşebap'a gitmelerindense 24. ya da 25. tercihlerine idil yazmaları..

tuba alkış
Aday Memur
01 Şubat 2015 01:47

26.tercihle eşim gitti beytüşşebap'a tabi ki ben de.. ben şimdi şubat atamasında tercih yapacağım..

asrınmücahidesi, 9 yıl önce

hocam siz 26 yla mı gittiniz beytüşşebap a?

merrilyisme
Kapalı
01 Şubat 2015 13:32

urfa,van,bitlis yazıcam bende

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi