Editörler : ayşegül bgm

22 Kasım 2021 18:04

Gerçekten de yeter

Ya arkadaşlar aras abi aras bey sağlıkçı birliği osman kaya bilmem kim bilmem kim biz bilmiyor muyuz hemşirelerin çok alınacağını ebelerin tabi ki biliyoruz ama sağlık bakanlığı hiç atama yapmadığı için 2 yıl da 250 aldığını belki bir ihtimal bu alımda komple alırlar diye düşünüyoruz başka alım olmayacak çünkü her gün her gün morel bozmak in bin şey çıkartıyorsunuz çoğumuz yüksek puandayız ve bekliyoruz ve umut ediyoruz İnşaAllah her bölümden en az 200 alınır ki 88 89 90 puanlı arkadaşlar atansın kitaplar çok pahalı çalışmak ok zor artık

Clown35
Şef
22 Kasım 2021 18:25

Yaniii diğer branşlar düşük deniyor kime göre düşük o da var. Benim branşımda 2018 puanıyla toplam 540 kişi alındı. Geçen alımda 30 alındı, bu atamada 300 400 alsalar tatmin edici bir sayı kimse düşük demez. Ama bir hemşire veya ebeye göre bakınca tabii ki de düşük görünüyor.

Bayernmünih1
Kapalı
22 Kasım 2021 18:35

İşte bende bunu diyorum zaten adam 2 yılda 200 300 alıyor bu bile azken bu alımdan başka alım olmayacakken zaten 200 300 beklememiz normal 1000 alım olacak demiyoruz ki normal atadığı kadar alacak olay bu

Clown35, 2 yıl önce

Yaniii diğer branşlar düşük deniyor kime göre düşük o da var. Benim branşımda 2018 puanıyla toplam 540 kişi alındı. Geçen alımda 30 alındı, bu atamada 300 400 alsalar tatmin edici bir sayı kimse düşük demez. Ama bir hemşire veya ebeye göre bakınca tabii ki de düşük görünüyor.

Clown35
Şef
22 Kasım 2021 19:24

Biraz da att, paramedik gibi bölümlerden dolayı böyle oluyor. Çünkü onlar binli sayılar bekliyorlar az olunca diğee bölümlerden hiç alınmayacakmış gibi geliyor.

Bayernmünih1, 2 yıl önce

İşte bende bunu diyorum zaten adam 2 yılda 200 300 alıyor bu bile azken bu alımdan başka alım olmayacakken zaten 200 300 beklememiz normal 1000 alım olacak demiyoruz ki normal atadığı kadar alacak olay bu

Socialworker89
Kapalı
22 Kasım 2021 22:15

Ooo alımın 40k olacağına inanan meslektaş da burada ve hala 300 400 diyor. Kardeşim 100+gelir mi diye dua ediyoruz sen hangi kafayı yaşıyorsun
Clown35, 2 yıl önce

Clown35
Şef
22 Kasım 2021 22:51

Ya gerçekten yürüyen boşsun. Madem kesinlikle 40 bin olmayacaktı neden bugün iş alımı da dahil diye açıklandı çünkü bilinmiyordu. Çok zekisin ya bi yerlerinden 25 bin uydurup buna inanıyordun neden 25 bin gelmedi. Hayret ediyorum bu kafayla nasıl bu yaşa gelebiliyorsunuz kendiniz uydurup uydurup inanıyorsunuz kaynağın varsa çıkar göster şizofren gibi davranmayı bırak. Her gün 300-250-150-100 bizim temennimiz şu kadar gerçekten akıl ve ruh sağlığının yerinde olduğunu düşünüyor musun? Bence kafayı atamayla bozmuşsun.

Socialworker89, 2 yıl önce
Ooo alımın 40k olacağına inanan meslektaş da burada ve hala 300 400 diyor. Kardeşim 100+gelir mi diye dua ediyoruz sen hangi kafayı yaşıyorsun

Alptiginn
Memur
22 Kasım 2021 22:53

Socialworker89 adlı kullanici bakırköye yatırılması gereken bir şizofreni hastasıdır. Aldırmayın.

Clown35, 2 yıl önce

Ya gerçekten yürüyen boşsun. Madem kesinlikle 40 bin olmayacaktı neden bugün iş alımı da dahil diye açıklandı çünkü bilinmiyordu. Çok zekisin ya bi yerlerinden 25 bin uydurup buna inanıyordun neden 25 bin gelmedi. Hayret ediyorum bu kafayla nasıl bu yaşa gelebiliyorsunuz kendiniz uydurup uydurup inanıyorsunuz kaynağın varsa çıkar göster şizofren gibi davranmayı bırak. Her gün 300-250-150-100 bizim temennimiz şu kadar gerçekten akıl ve ruh sağlığının yerinde olduğunu düşünüyor musun? Bence kafayı atamayla bozmuşsun.

Clown35
Şef
22 Kasım 2021 22:57

+1 Katılıyorum

Alptiginn, 2 yıl önce

Socialworker89 adlı kullanici bakırköye yatırılması gereken bir şizofreni hastasıdır. Aldırmayın.

pskszw
Memur
22 Kasım 2021 22:59

İşçinin dahil olduğunu zaten aynı gazeteci cb nin 40K açıklamasından sonra tweet atmıştı, bugün tweeti tekrarladi. Yani iscinin dahil olduğu, karari yeni verilen bir konu değildi
Clown35, 2 yıl önce

Socialworker89
Kapalı
22 Kasım 2021 23:13

Sakin ol meslektaşım. Daha beraber kpss çalışacağız. Bu sinirle olmaz. Kafanı rahatlat. Derin bir nefes al ver. O bahsettiğin sayıların çeyreği bile gelmeyince hayal kırıklığına ugrama diye söyledim ben niye kızıyorsun. Bu arada konuları bitirdin mi ?
Clown35, 2 yıl önce

Socialworker89
Kapalı
22 Kasım 2021 23:14

Neyüdüğü belirsiz zat da gelmiş. Selam olsun sana
Alptiginn, 2 yıl önce

22 Kasım 2021 23:15

Sanane lan herkesi her şeyi düşünene kadar git akıl sağlığını düşün

Sakin ol meslektaşım. Daha beraber kpss çalışacağız. Bu sinirle olmaz. Kafanı rahatlat. Derin bir nefes al ver. O bahsettiğin sayıların çeyreği bile gelmeyince hayal kırıklığına ugrama diye söyledim ben niye kızıyorsun. Bu arada konuları bitirdin mi ?

Alptiginn
Memur
23 Kasım 2021 00:27

Delilerin selamını almıyorum. İnşallah atanamazsın sen çünkü insanları bezdirdin bu forumda. Her hafta bi başlık açıp durdun 25 bin alımmış da 300 sosyal çalışmacıymışda bir şey bildiğin de yok boş atıp duruyorsun. Otur kpssye çalış da atan buralarda 250 300 diye zırlama. Dahada fazla uzatma ait olduğun yere yani köyüne dön.

Neyüdüğü belirsiz zat da gelmiş. Selam olsun sana

Mlsr
Aday Memur
23 Kasım 2021 00:44

Lisans hemşirelik en az kaç k olur sizce ?
23 Kasım 2021 00:47

https://www.vipfal.com/

Buraya sor kehanetin de ücreti olur yok öyle beleşe sallamalar :)

Mlsr, 2 yıl önce
Lisans hemşirelik en az kaç k olur sizce ?

Clown35
Şef
23 Kasım 2021 01:04

Aynen o yüzden 8k-10k-dahil olmayabilir bu tartışmalar gerçekleşiyordu

pskszw, 2 yıl önce
İşçinin dahil olduğunu zaten aynı gazeteci cb nin 40K açıklamasından sonra tweet atmıştı, bugün tweeti tekrarladi. Yani iscinin dahil olduğu, karari yeni verilen bir konu değildi

Clown35
Şef
23 Kasım 2021 01:05

Sadece sağlık bakanlığı atama yapmıyor.

Bayernmünih1
Kapalı
23 Kasım 2021 01:06

Ya güzel kardeşim ben ftr teknikeriyim her sınavdan sonra 2 yıl toplam 250 300 kişi atanıyor bizde diyoruz ki eğer bu tek alım olacaksa 2 yılı kapsayan tek alım o zaman 2 yılda aldıklarını bir kereden alırlar o bile düşük zaten başka alım olmayacak çünkü

Clown35
Şef
23 Kasım 2021 01:17

Kafası ona basmıyor boşver

Bayernmünih1, 2 yıl önce

Ya güzel kardeşim ben ftr teknikeriyim her sınavdan sonra 2 yıl toplam 250 300 kişi atanıyor bizde diyoruz ki eğer bu tek alım olacaksa 2 yılı kapsayan tek alım o zaman 2 yılda aldıklarını bir kereden alırlar o bile düşük zaten başka alım olmayacak çünkü

Socialworker89
Kapalı
23 Kasım 2021 08:20

:) öyle mi ? Bak bunu bilmiyordum. Kesin atandık o zaman ;)
Clown35, 2 yıl önce

Sadece sağlık bakanlığı atama yapmıyor.

Socialworker89
Kapalı
23 Kasım 2021 08:23

Ya kardeşim kafa mı buluyorsunuz anlamıyorum ki. Şuan her bölüm aynı durum içinde. 2018 kpss ile zaten çok alım oldu ve çoğu branşa çok sayı verdiler. Git şimdi 2014 2016 kpss ile alımlara bak.v2018 yılı ölçü değil demek istediğim. Bunu idrak edersiniz diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi olsa her bölüm 2018 kpss gibi sayı istese değil 30k 50 k lazım. Biz istemiyoruz mu atanmak.biraz gerçekçi olun 2 gün sonra kılavuz gelince hayal kırıklığı yarattı demeyin
Bayernmünih1, 2 yıl önce

Toplam 79 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi