Editörler : F16 Gökçen
16 Eylül 2013 10:51

kayıt yenilemede izlenecek yol

öncelikle ders ekle-sil işlemi yapıyoruz. daha sonra vakıf bankasına ücreti yatırıyoruz (ücret yattıktan sonra ders ekle-sil işlemi yapılamıyor). daha sonra ne kadar süre içerisinde aöf bürosuna başvurmamız lazım?

16 Eylül 2013 11:32

Süre falan yok, o süreyi sen belirleyeceksin. Büroyu arayıp yada büroya gidip alacağın kitapların gelip gelmediğini takip ediceksin, geldiği zaman kitapları alırsın hemde öğrenci kartının bandrolünü yeniletirsin.

edseer
Aday Memur
16 Eylül 2013 11:47

ekle sil yapamıyorum :(((neden acaba

16 Eylül 2013 11:57

Almak zorunda olduğunuz dersleri ekle sil yapamazsınız, eğer üst dönemden ders alırken ekle sil sorunu yaşıyorsanız, bu sorun geçicidir, halledilir yakın zamanda.

edseer, 11 yıl önce

ekle sil yapamıyorum :(((neden acaba

tamu_84
Aday Memur
17 Eylül 2013 16:35

arkadaşlar ben adalet 2.sınıfa geçtim.1. sınıftan güz döneminden alttan dersim yok.2.sınıf derslerim yazıyor sayfamda. şimdi ben direk para yatırıp büroya mı gitcem yoksa bu ders ekle işlemini mi yapıcam yani bu ders ekleyi alttan dersi kalanlar mı yapıyor anlamadım.yardımcı olursanız sevinirim,,

scherlook
Aday Memur
18 Eylül 2013 03:46

4. sınıf birinci dönemden 1 dersim ff ve 3 sınıftan birinci dönemden 2 dersim fyani bu dönem sadece 3 ders alıp mezun olacaktım fakat kayıt yenilemeye girdiğimde güz döneminde vermiş olduğum 4. sınıf dersleride seçili olarak gözüküyor ve dersleri silemiyorum.

sormak istediğim şu kayıt yenileme yaptıktan sonra mı ders ekle/sil işlemini yapacağız. yoksa kayıt yenilemeyi tamamladığımda tüm dersleri almak zorunda mıyım? geçtiğim derslerin sınavına tekrar mı gireceğim?

ilk defa başıma böyle bişey geldi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa şimdiden teşekkürler.

gngrgr
Aday Memur
18 Eylül 2013 09:56

arkadaşlar ders seçtik parayı yatırdırk iş bitiyormu büroya gitmeye gerek varmı kitaplar sorun değil

gngrgr
Aday Memur
18 Eylül 2013 09:58

kayıt için gitmeye grek varmı büroya

18 Eylül 2013 23:12

Kayit icin buroya mi gidiliyo sadece kitaplari almak icin gidiliyo biliyodum?

dilolog67
Memur
18 Eylül 2013 23:32

Kredi kartı ile harç ödeyebiliyor muyuz?

Mysahra
Aday Memur
19 Eylül 2013 13:30

Eğer Vakıfbank interaktif hesabınız varsa; internetten girdiğinizde kredi kartını seçip ödemeyi kredi kartınızla yapabilirsiniz. İsterseniz hesabınızdan da ödeme yapabilirsiniz.

Direk bankadan yatıracaksanız kredi kartı ile ödeme yapamazsınız.

dilolog67, 11 yıl önce

Kredi kartı ile harç ödeyebiliyor muyuz?

Mysahra
Aday Memur
19 Eylül 2013 13:32

Yeni kayıt iseniz büroya gitmeniz gerekiyor. Ancak kayıt yenileme yaptıysanız sadece kitaplarınızı almak için büroya gidiyorsunuz.

1beyazçikolataa, 11 yıl önce

Kayit icin buroya mi gidiliyo sadece kitaplari almak icin gidiliyo biliyodum?

sens
Aday Memur
19 Eylül 2013 13:56

üstten ders almak istemiyorum diye direk parayı yatırdım kayıt yenilenmiş oldu mu ?

xdelta12
Aday Memur
19 Eylül 2013 14:00

atm den kayıt yenileme ücreti mesai saati dışındada yatırılabiliyormu sistem açık olurmu

19 Eylül 2013 15:13

Tmm tesekkrler

Mysahra, 11 yıl önce

Yeni kayıt iseniz büroya gitmeniz gerekiyor. Ancak kayıt yenileme yaptıysanız sadece kitaplarınızı almak için büroya gidiyorsunuz.

turk42
Daire Başkanı
19 Eylül 2013 15:19

24 saat ATM den harç yatırabilirsiniz mesai sınırlaması yok ATM lerde...

xdelta12, 11 yıl önce

atm den kayıt yenileme ücreti mesai saati dışındada yatırılabiliyormu sistem açık olurmu

sens
Aday Memur
19 Eylül 2013 17:44

kaydınız başarıyla tamamlanmıştır

sens, 11 yıl önce

üstten ders almak istemiyorum diye direk parayı yatırdım kayıt yenilenmiş oldu mu ?

sss t i l
Kapalı
09 Ekim 2016 10:33

evet oldu

sens, 11 yıl önce

kaydınız başarıyla tamamlanmıştır

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi