Editörler : "eskiyara"Pangaea
04 Ağustos 2020 19:06

il dışı münhaller saklanmasın açıklar gösterilsin.

il dışı mağduriyeti bitsin.eşi çalışmayanın iyi yerde çalışmaya hakkı yokmu

eşler ayrılmasın gelişmekte olan yere gitsin sorun çözülsün.

yada yarı yarıya pay edilsin bimer cimer yazmalı bakanlık bu saçma uygulamayı gözden geçirsin

LegendArrow 1
Aday Memur
05 Ağustos 2020 00:19

mükemmel bir noktadan yakalamışın hocam eşi çalışmayan eşi dinkültürü öğretmeni olmayan doğudamı kalsın?

hsnsylk
Genel Müdür
05 Ağustos 2020 09:00

hocam başka bir konuya da yazdım , hakim savcı, polis, asker ve torpillilerin eşleri için merkezlerde sürekli 10-20 civarı kadro boş bırakılır ve bunlar asla hiçbir yere açılmaz. Okulumuza bir bayan atandı 3 yıl Aydın merkezde görevlendirme çalıştı sınıf öğretmeniydi asla kadını görmedik, eş durumu istedi ve sonra bir yere gitti. Aydın merkez sınıfçılara asla açılmıyor ama birileri sürekli görevlendirme okulu bulabiliyor. Balık baştan kokar hesabı valiye ulaşan işini hallediyor, valiye ulaşmanın yolu da partidenden geçiyor. Onlar emredince ilçe hayır diyemiyor ve adaletsizlik başlıyor böyle böyle gidiyor.

dehneliler
Genel Müdür
05 Ağustos 2020 09:59

Hocam 3 yıl önce bunları burada çok yazmıştım. Çöpçüler Kralındaki Külyutmaz gibiydim. Değişmiyor Hocam kabullenin kafanız rahat olsun. MEB'den ildışı için adalet asla beklenmemeli.

mehmet_23
Memur
05 Ağustos 2020 11:36

Haklısınız bütün münhaller açılmalı hangi atama olursa olsun ama. Tabiki iller arası atama da özür grubundan sonra yapılmalı.

bulut6262
Aday Memur
05 Ağustos 2020 11:45

Tüm okullar tercih edilebilmeli. listede olmayan bir okuldan tercih edipte giden olursa boşluk oluşacak sonuçta.

superbb
Genel Müdür
05 Ağustos 2020 17:43

sıcak gündem hastag devam il dışı magdur özür grubu kebap abartılıyor hastag tvit küçümseme bir tvit de sen at

caylak55
Memur
05 Ağustos 2020 18:01

Hrmren hemern hepsi kapalı maalesef

superbb
Genel Müdür
05 Ağustos 2020 19:12

EŞİ ÇALIŞANLARA VERİLEN ÖDÜL VE TAVİZLER BİTMELİ. İL DIŞI MAGDUR YAZIK YETER ARTIK

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi