Editörler : ayşegül bgm
16 Ocak 2020 18:43

Evrak teslimi

Evrak teslimi sonrasında hemen başlanmasını isteyebiliyorlarmış 4 şubattan önce böyle bir talepleri olabilir mi?, şehir dışından gelecek olanlara 15 gün süre verilmesi zorunlu değil mi? durum böyleyse önce taşınıp evrakları son güne yakın vermek mi mantıklı ?

samilii
Aday Memur
16 Ocak 2020 19:11

Göreve başlama işlemlerinden sonra istersen erken başlayabiliyorsun yani orda karar sana kalmış yinede detaylı bilgi için ara kurumu

Ayse Güll
Aday Memur
16 Ocak 2020 19:43

4 şubat da başlarsın en geç evragini teslim ettiğinde erken başlamak istiyorsan hizmet sözleşmesi imzalayıp erkenden başlıyorsun sana kalmış bir şey

HazeI
Aday Memur
17 Ocak 2020 21:21

Teşekkürler

18 Ocak 2020 20:15

evrak teslim ediyorsunuz 1 gün sonra sigorta girişiniz yapılıyor ve başlıyrsunuz. düzeni kurup evrak teslimi yapın bence...

Tgr11
Aday Memur
22 Ocak 2020 15:16

arkadaslar calistigim ozel kurum ile atama olduktan sonra defalarca orta yolu bulmaya calistikca bana sorun cikariyor.ihbar suresi calismami veya fahis bi fiyat odememi istiyorlar.Bugun itibariyle gerekirse davalik olmayi goze alip ihtar cektim.cektigim bu ihtar atandigim kurum icin sorun teskil eder mi ? atandigim hastaneye ulasamiyorum.fikri olan ?

Deniz esin
Aday Memur
22 Ocak 2020 17:52

geçici mezuniyet belgesi kabul ediliyor mu?
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi