Editörler : swat3410E.Kayı Han
16 Mayıs 2022 22:48

Genel Sağlık Hakkında Bilgisi Olanlar.
Geçen sene kulak zarım yırtıldı doktor kendiliğinden kapanacağını söyledi ve dediği gibi kapandı lakin e nabız sisteminde kulak zarı perforasyonu diye yazıyor kazanırsam sistemde ki kayıt sorun teşkil eder mi ? İşitme de herhangi bir kayıp yok. Asem ve Pomem için soruyorum. Teşekkürler.

Swindlert
Kapalı
16 Mayıs 2022 22:54

Kontrol etmeden direk elemezler zaten diye düşünüyorum. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum işitme sıkıntın yoksa

Pomem-Asem Adayı
Aday Memur
16 Mayıs 2022 22:56

Bilginiz için teşekkürler hocam.
Swindlert, 2 yıl önce

Kontrol etmeden direk elemezler zaten diye düşünüyorum. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum işitme sıkıntın yoksa

Sezer2
Aday Memur
17 Mayıs 2022 16:16

Geçen yıl aldım sağlık raporu , KBB polikliniğine doktorun yanına gitmeden önce odyometri testine giriyorsun problem yoksa duymanda sıkıntı çıkmıyor.

Pomem-Asem Adayı
Aday Memur
17 Mayıs 2022 16:17

Sağolasın. Hocam sen geçen sene almışsın bilirsin o zaman en çok sıkıntı hangi bölümde yapıyorlar
Sezer2, 2 yıl önce

Geçen yıl aldım sağlık raporu , KBB polikliniğine doktorun yanına gitmeden önce odyometri testine giriyorsun problem yoksa duymanda sıkıntı çıkmıyor.

Sezer2
Aday Memur
18 Mayıs 2022 02:21

En çok sıkıntı piskiyatri göz ve kan değerleri(dahiliye) buralar sıkıntı

Pomem-Asem Adayı, 2 yıl önce
Sağolasın. Hocam sen geçen sene almışsın bilirsin o zaman en çok sıkıntı hangi bölümde yapıyorlar

Sezer2
Aday Memur
18 Mayıs 2022 02:23

Düzeltme* Piskiyatri , dahiliye(kan değerleri) , cildiye

Pomem-Asem Adayı, 2 yıl önce

Pomem-Asem Adayı
Aday Memur
18 Mayıs 2022 08:52

Eyvallah hocam sağolasın:)
Sezer2, 2 yıl önce

Düzeltme* Piskiyatri , dahiliye(kan değerleri) , cildiye

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi