Editörler : Pangaea
23 Ocak 2020 11:56

Fazla kitabı olan var mı?

Ben engelli iktisat mezunu engelli bir bireyim. Kitaplar çok pahalı. Sınav için soru bankaları almam gerekiyor. Toplamda 200 lira tuttu. Alamadım kitapları. Bu devlet kimseye yardım etmiyor. En sonunda gidip intihar edeceğim. Ne yapacagimi bilemiyorum.

housemd71
Memur
23 Ocak 2020 12:04

Kardeşim evet pahalı kitaplar.Ama bi kitaplar pahalı diye intihar demen enteresan.hatta saçma.Internetin var telefonunun akıllı büyük ihtimal.Pdf kitap indir .Biz de yokluk gördük.biliyoruz.Çalışan adam.her yerde çalışır

Geci
Genel Müdür
23 Ocak 2020 12:20

Sahaflardan da 2017-2018-2019 yayınlarını alabilirsiniz hocam. 3 lira 5 liraya satılıyor. Tarih soru bankalarının neredeyse çoğu ilk birkaç testi çözülüp bırakılmış oluyor. Zaten alırken ne kadarı çözülmüş diye bakıp, kimi zaman hiç el değmemiş, kimi zamansa az çözülmüş soru bankalarını alabilirsiniz.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, teknoloji çağındayız, pdf de bir alternatif. Eskisi gibi ne dershaneye muhtaçsınız ne de her yayının en yenisini çözmek zorundasınız.

murathekim28
Aday Memur
23 Ocak 2020 12:25

Ben Giresunda yaşıyorum. Sahaf yok burda. Istediğim kitapların pdfsini de bulamadım.

Geci, 4 yıl önce

Sahaflardan da 2017-2018-2019 yayınlarını alabilirsiniz hocam. 3 lira 5 liraya satılıyor. Tarih soru bankalarının neredeyse çoğu ilk birkaç testi çözülüp bırakılmış oluyor. Zaten alırken ne kadarı çözülmüş diye bakıp, kimi zaman hiç el değmemiş, kimi zamansa az çözülmüş soru bankalarını alabilirsiniz.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, teknoloji çağındayız, pdf de bir alternatif. Eskisi gibi ne dershaneye muhtaçsınız ne de her yayının en yenisini çözmek zorundasınız.

23 Ocak 2020 13:03

Kitap pahalı diye intihar mı ediliyor bu nasıl bir bakış açısı

tugcecann06
Memur
23 Ocak 2020 13:16

Arkadaşım bütün kitapların pdf leri var.İndir onları telefonuna oku not al.Çalış.Her başımız sıkıştığında intihar düşünülmemeli bence.

bams
Memur
23 Ocak 2020 13:24

elinde fazla kitap olan varsa bu arkadaşımıza yollasın. Allah razı olsun şimdiden.

murathekim28
Aday Memur
23 Ocak 2020 13:37

Benim divani tarih cozumlu soru bankasına, mehmet nurullah gok okyanus yayinlari dil bilgisi ve paragrafın anahtarı kitaplarına ihtiyacım var. Pdfsini bulamadım. Bu kitapların pdfsini bulan bana gönderebilir mi rica etsem

erdem1212
Aday Memur
23 Ocak 2020 14:26

kardeşim benimhocam kitapları alacaksan ramazan yetgin hocaya mesaj at emnim ücretsiz gönderir

Thevrus
Kapalı
23 Ocak 2020 17:17

Kardeş özelden yaz sana tüm kitapların pdf ni yollayayım

murathekim28
Aday Memur
23 Ocak 2020 18:02

Yazdım ozelden

Thevrus, 4 yıl önce

Kardeş özelden yaz sana tüm kitapların pdf ni yollayayım

matrixnity
Aday Memur
23 Ocak 2020 21:46

benim durum da iyi değil aldığım kitapları üstüne karalama yapmadan çözüyorum şubat mart sonu sıfır kitapları ucuza satıcam 2020 basım ihtiyacı olan ulaşabilir özelden

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi